دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

آموزش تخصصی نصب داکت اسپلیت صفر تا صد

همراه با کولر ، یک دانگل نیز ارائه شده است که برای استفاده هوشمندانه استفاده می شود. این ویژگی به صورت اختیاری فعال می شود و به کاربر اجازه می دهد تقسیم کم مصرف خود را قبل از ورود به خانه یا محیط کار خود روشن کند. سرعت خود را کم کنید و از هوای خنک نهایت لذت را ببرید. فناوری دیگری که استفاده از کولرهای گازی را به صرفه تر می کند ،بندر گناوه قابلیت اسکن هوشمند است. سپس عدد را در 30 ضرب کنید و سپس 2000 را اضافه کنید. آنها مانند تلویزیون نازکی روی دیوار نصب می شوند و ظاهری مدرن ، شیک و جمع و جور دارند. اینها مدلهای خوبی هستند زیرا علاوه بر خنک کردن اتاق ، ظاهری مدرن و شیک به آن می بخشند. این مدل ها بسیار سنگین هستند ، پورت اگزوز برای دفع هوای گرم ندارند و قدرت خنک کنندگی بیشتری نسبت به دو مدل قبلی دارند.

1. آنها فقط یک اتاق بسیار سنگین و خنک هستند. این بدان معناست که این مدل ها باید در کنار پنجره یا یک منطقه نیمه باز قرار بگیرند تا هوای گرم از آن خارج شود و هوای خنک از دستگاه خارج نشود. سیستم این مدل به گونه ای است که یک یا چند کولر را در سرتاسر خانه قرار داده و کل خانه را خنک می کند. به عبارت دیگر ، این حالت است که همزمان هوای خنک تولید می کند. در عین حال ، مصرف بیش از حد انرژی را بسیار کاهش می دهد. کمپرسور روتاری رایج ترین نوع کمپرسور در کولرهای گازی است ، همچنین از کمپرسورهای پیستونی در کولرهای گازی پنجره ای تولید شده توسط شرکت استفاده می شود و در آخر کولرهای گازی بندر گناوه و اسپیلت هایی که کمپرسور آنها دارای یک کیت اینورتر است ، برق و انرژی کمتری مصرف می کنند. به عنوان کولر گازی اسپلیت کم مصرف شناخته می شوند.

بهترین و کم مصرف ترین کولر گازی را با کمترین قیمت بخرید! قبل از انتخاب و خرید کولر گازی باید به همه این عوامل توجه داشته باشید. در انشعاباتی که از فناوری پرتاب باد هوشمند استفاده می کنند ، جهت باد را با توجه به موقعیت افراد تنظیم می کنند و در غیاب کاربر میزان باد را به حداقل می رسانند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، انواع مختلفی از تهویه مطبوع وجود دارد: مدل های قابل حمل ، مدل های نصب شده روی پنجره ، مدل های دیواری و اسپلیت. همانطور که قبلاً ذکر شد ، Duct Split به صورت داخلی نصب و اجرا می شود. در این قسمت زرین سرویس قصد دارد تا شما را کاملاً با مزایای کولر گازی مولتی اسپلیت آشنا کند. به ما بپیوند. شما باید چیدمان خانه خود را به همراه آب و هوای منطقه خود بررسی کنید تا بهترین دستگاه را انتخاب کنید. فناوری اینورتر مصرف انرژی را تا 65٪ کاهش می دهد ، در نتیجه باعث کاهش آب و هوای بسیار دلپذیرتر می شود در حالیکه هزینه قبوض برق را کاهش می دهد. در کمپرسورهای غیر اینورتر ، وقتی محیط به دمای مطلوب می رسد ، کمپرسور خاموش می شود و با افزایش دمای محیط دوباره روشن می شود.

میزان خنک سازی و گرمایش: میزان تولید هوای گرم و سرد در اینورتر از حد معمول بیشتر است. کمپرسور خارجی این کولر گازی نیز حدود 56 دسی بل صدا تولید می کند ، به همین دلیل این قطعه چنین صدای بلندی تولید نمی کند. 2. مانند مدل قبلی ، آنها فقط یک قسمت از خانه را خنک می کنند و عملکرد آنها در مکان های بزرگ قابل انجام نیست. 1. این مدل ها بزرگ و حجیم هستند و کل پنجره را اشغال می کنند. 1. این دستگاه ها فضا اشغال نمی کنند. این مدل ها برای انتقال هوای گرم به بیرون از خانه طراحی شده اند ، بنابراین نیمی از بدن آنها خارج از خانه است. یک معایب این دستگاه ها این است که از یک اگزوز جداگانه هوای گرم منتشر می کنند. نکته مهم این است که در هر حالت ، میزان نیرو باید متناسب با محیطی باشد که می خواهید در آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *