دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

از کجا کولر گازی ارزان بخریم؟

خدمات این شرکت فنیمهندسی در حوزهی تعمیر و سرویس و نصب کولرگازی در شهر تهران است. در یک پنجره نصب میشوند و نیمی از دستگاه در محیط داخل و نیمی از آن در محیط بیرونی و در مجاورت هوای آزاد قرار میگیرد و چون باید در محل پنجره نصب شود به آن پنجرهای گفته میشود. چنانچه انتخاب شما کولرگازی جی پلاس است، میتوانید از فروشگاه اینترنتی گلدیران پلاس قیمت کولر گازی جی پلاس را ببینید، دستگاه را بخرید و از روند ارسال و نصب آن آسوده خاطر باشید. برای درک بهتر عملکرد محافظ برق لازم است تا مفهوم ولتاژ را به درستی بدانیم. بر اساس اعلام ازسازمان فدرال آمریکا، استاندارد بازده انرژی فصلی کولر گازی ۱۳ است. میزان صدای این دستگاهها را میتوانید به واحد دسی بل بر روی کاتالوگها مشاهده کنید. کمترین میزان صدا مربوط به کولرهای جی پلاس با ظرفیت 9000 Btu/h و در حالت Sleep است که 19 دسی بل میباشد.

 

به دلیل تنوع بالا در مدل و امکانات کولر گازی ها می توان کولر گازی هایی با قیمت مناسب رو نیز در این مدل از کولرگازی مشاهده کرد که مطابق با سلیقه همه افراد و شرایط بوده است. البته شایان به ذکر است که مدل جی ماتیک نیز فاقد قابلیت گرمایش بوده و با موتور T3، رده انرژی B و گاز R22 صرفاً مخصوص مناطق گرمسیری طراحی و عرضه شده است. چرا که این دستگاه علاوه بر ظاهر بسیار زیبا و طراحی ویژهای که دارد، قابلیتهای یک کولر گازی برتر را نیز دارا است و همین ویژگیها باعث میشود یک انتخاب خیلی خوب برای تهویهی محیط شما باشد. رتبه بندی SEER بالاتر اگرچه به معنای قیمت بیشتر دستگاه کولرگازی است اما کیفیت بالاتر را نیز برای شما به همراه دارد. با این ویژگی تمامی قسمتهای فضای شما خنک میشود و البته این امکان وجود دارد که شما زاویهی دمپر و دریچههای کولر گازی خود را تغییر دهید. مدل های پیشرفته دارای کلیدهای دیجیتال هستند که دمای دقیق را نظارت و کنترل می کند.

در صورتی كه تشخیص داده شود فعالیت های یك كاربر بر خلاف قوانین یا مصالح وبسایت بوده و هدف های تخریبی خاصی را دنبال میكند، حساب کاربر مسدود خواهد شد. کولر گازی جی پلاس قابلیت Auto Restart دارد و در صورتی که برق قطع و وصل شود، دستگاه مجدد با همان تنظیمات قبلی روشن شده و شروع به کار میکند. در صورتی که این برنامه را انتخاب کردهاید، دستگاه پس از مدت 10 ساعت به طور خودکار خاموش میشود. Gree لوازم الکتریکی شرکت ژوها است که یک شرکت بینالمللی تولیدکننده و فروشنده لوازم خانگی (بویژه کولرگازی) متعلق به آمریکا و مستقر در چین است؛ چراکه بازار کولرگازی آن بزرگترین کسب و کار در سرزمین اصلی چین است که سهم بازار آن 37 درصد است. برای مثال از پنل آن آب چیکه می کند و یا باد خنک نمی زند و شما تمام شرایطی را که به ذهنتان میرسد بررسی میکنید اما باز هم دستگاه کار نمیکند، پس مطمئن میشوید نیاز به مشاوره متخصص فنی دارید.

که با فعال کردن هر کدام از این گزینه ها، چراغ مخصوص آن روشن می شود. در صورت مشاهدهی کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن كاربر حذف شده و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد. در آینده خرید و فروش آن با مشکل مواجه خواهد شد. این موضوع در شهرهایی که به خودی خود دارای آلایندگی هستند مانند شهرهایی چون تهران و اهواز مشکل ساز خواهد شد. یکی از ویژگیهایی که شاید کمتر مورد توجه قرار بگیرد، Auto Restart بودن آن است. اگر کولر های گازی سرویس نشوند به دلیل کثیفی، عملا مدت زمان بیشتری را جهت خنک نمودن محیط صرف می نمایند این موضوع در وهله اول باعث افزایش مصرف برق و هزینه پرداختی آن می شود. یک بار برای همیشه پاسخ این سوال را برای شما شرح میدهیم، پس اگر قصد خرید کولر گازی را دارید و نمیدانید کدام برند بهتر است، پس پیشنهاد میکنم این مقاله را با دقت مطالعه بفرمایید.

اگر می خواهید لیست قیمت روز کولر گازی در بندر گناوه را مشاهده نمایید اینجا کلیک کنید و برای مشاهده لیست قیمت روز کولر گازی در هندیجان اینجا کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *