دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

اشنایی با برق و برد کولر گازی

یعنی با وجود این تکنولوژی دیگر نیازی به نگرانی برای هزینه برق ندارید و می توانید با خیال راحت این محصول را تهیه و از آن نهایت استفاده را ببرید. امکان مدیریت مصرف، نصب بسیار آسان و زیبایی ظاهری برخی دیگر از ویژگیهای بارز این دستگاه هستند. حالت تککاربره برای کاهش مصرف انرژی حالت Single User یا تککاربره نیز در کولرهای گازی سامسونگ با این هدف طراحی شده است که در هنگام تنها بودن و یا ورود و خروج مکرر به اتاق، دیگر ملزم به خاموش و روشن کردن دستگاه نباشید. اگر ریموت کنترل کولر گازی شما خراب شده یا دیگر کار نمیکند، باید هرچه سریعتر نسبت به خرید ریموت کنترل کولر گازی اقدام کنید. فقط توجه داشته باشید که اگر این کار دقیق انجام نشود کولر کج به نظر می آید و یا در حالت بدتر با کوچک ترین لرزه و تکانی سقوط می کند. کولرهای گازی مدل بوش پرتابل ( قابل حمل ) در چند ظرفیت پائین عمدتا” تولید شده و مجهز به ریموت کنترل بوده و مدلهای گرمایش دار آن عمدتا”برای تولید گرما از هیتر برقی استفاده کرده، این مدل کولر گازی برای فضاهای کوچک اجاره ای یا استفاده موقت حدود ۲۰ الی ۳۰ متر مربع حداکثرکاربرد داشته و چون چرخ دارند قابل حمل هستند و کمپرسور و دیگر قطعات آن نظیرکندانسور و اواپراتور و فن در یک مجموعه جا نمایی شده فقط در حالت سرمایشی گرمای موتور از طریق لوله خرطومی پشت دستگاه به بیرون باید منتقل گردد.

از کولر گازی ال جی موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی بوش موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی سامسونگ موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی گری موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی جنرال موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی هیتاچی موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.

با این کار نه تنها میتوانید انتخاب درستتری در خرید کولرهای گازی داشته باشید، در بلند مدت میتوانید هزینههای قبض برق را به شکل چشمگیری کاهش دهید تا دیگر از بابت مصرف برق بالای کولرهای گازی نگرانی نداشته باشید. کولر گازی ال جی مدل LSN303HLV با ظرفیت ۲۴۰۰۰ هزار برای سرمایش و ۳۶۰۰۰ برای گرمایش مناسب برای فضاهای نسبتا بزرگ محیط کار، منزل و بسیاری دیگر بوده و تکنولوژی تویین روتاری کندانسورها و ترکیب آن با تکنولوژی گلدفین جهت جلوگیری از خوردگی سبب ماندگاری فوقالعاده کندانسورها شده است. کولرهای گازی یک تحول عظیم در صنعت گرمایش و سرمایش بهوجود آوردهاند. کولر گازی اسپلیت سامسونگ یکی از کم مصرف ترین کولر گازی ها و مجهز به سیستم تمیز کننده خودکار، فیلترهای ضد باکتری، کمپرسور روتاری و عملکرد سرمایش و گرمایش می باشد. به طوریک قاعده کلی میتوان گفت نقطه تمرکز سیستم های اینورتر حذف استارت زدن های پی در پی کمپروسور و همچنین این سیستم ها با درجه حرارات محیط شما میتوانند تغییر حالت و بسته به دمای موجود میتوانند مصرف انها را تعریف کرد .

اسپلیتها از نظر دسته بندی به دو دستۀ کلی اسپلیت های ساده و داکت اسپلیت ها دسته بندی میشوند؛ که از نظر شکل طراحی تقریباً شبیه به یکدیگر عمل میکنند؛ اما با این تفاوت کلی که از داکت اسپلیت ها به عنوان یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی نام برده میشود و اسپلیت های ساده بسته به نوع طراحی فقط میتواند یک فضای مشخص را خنک کنند. داکت اسپلیت کانالی در داخل سقف کاذب نصب شده و توسط کانال کشی های انجام شده در کل واحد، هوای داخل واحد را از دریچه زیر دستگاه مکش میکند و پس از سرد کردن هوا، بصورت یکنواخت هوای خنک را در کل واحد پخش میکند. پس با عوض کردن کولر از پرداخت دوبار هزینه نصب جلوگیری می شود. بازار گناوه امکان ارسال به سراسر کشور و پرداخت در محل را برای شما عزیزان فراهم نموده که با خیالی راحت از گناوه خرید کنید. کولر گازی ال جی مدل LSN303HLV میتواند هوای مطبوع و لطیف را در گرما و سرما برای ما به ارمغان بیاورد.چرا که این مدل دارای قابلیت سرمایشی گرمایشی است. برای این کار باید سوراخی به 5/7 سانتی متر در داخل دیوار ایجاد کنید. تذکر: اگر مرحله وکیوم دستگاه به خوبی انجام نگیرد، ممکن است در آینده مسئله نشتی برای دستگاه پیش بیاید و سیستم نیاز به نشتی یابی پیدا کند.

در این مرحله پلت یا همان پایه را محکم بر روی دیوار داخلی می بایست محکم کنید. توجه داشته باشید که در همین مرحله فلنج انعطاف پذیر را در سوراخ قرار می دهیم. و در دومین ردیف پرفروش و بهترین کولرگازی ها، کولر گازی ال جی قرار دارد.کولر گازی ال جی عرضه نسل جدید کولرهای گازی اینوتر است که با کاهش چشم گیر 73 درصدی انرژی راهی نو در مصرف بهینه انرژی گشوده است. اما چند سالی است که با ورود تکنولوژی اینورتر به بازار کولر های گازی، از آنها با عنوان دستگاه های سبز یا کم مصرف یاد میشود که اعتماد بیشتری را جلب نموده و اقبال عمومی به آنها بیشتر شده، این در حالیست که کمپانی ال جی مدتها است گام را فراتر گذاشته و دستگاههای Dual Inverter را تولید کرده؛ این یعنی مصرفی به مراتب پایینتر، سرمایشی کاملا یکنواختتر، آرامشی عمیقتر و دستگاهی منحصربهفرد. این سوراخ باید به سمت بیرون و پایین حرکت کند تا زهکشی آب کولر گازی به خوبی انجام پذیرد.

نصب یونیت داخلی مانند یونیت خارجی مهم و حساس است و قاعدتاً این گام با تعیین و جانمایی محل نصب کولر گازی تعیین می گردد. اسپلیت یا همان کولر گازی دوتکه، یکی از محبوب ترین مدل های کولر گازی است که از دو پنل داخلی و خارجی برخوردار است. هنگام خرید ابتدا لیبل یا همان برچسب کنار پنل و یا کندانسور کولر گازی را بررسی میکنیم. داکت اسپلیت( اسپلیت خانگی ) یکی از رایجترین سیستم های تهویه مطبوع در سطح جهان است، این سیستم همانند اسپلیت دیواری از یک واحد داخلی (هواساز) و یک واحد خارجی (کندانسور) تشکیل شده است که توسط لوله های مسی به یکدیگر متصل می گردند . در این سیستم چراغ های LED تعبیه شده روی یونیت داخلی در صورت بروز هر گونه عیب احتمالی در عملکرد دستگاه شروع به چشمک زدن می نماید. بعد از ۳۰ دقیقه دستگاه از حالت توربو خارج شده و به حالت عادی برمیگردد. قبل از اینکه قیمت و ویژگی های دستگاه را در نظر بگیرید، با تعیین اندازه یونیت مورد نیاز و همچنین مکان نصب یونیت، شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *