دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

اگر قصد خرید کولر گازی دارید، حتما بخوانید/ بهترین کولر گازی در سال 2021

همانطور که از نامش پیداست این سیستم تهویه کننده هوا از زمین انرژی میگیرد. 1. کنترل دما و سرعت هوا بصورت منطقه ای وجود ندارد بطوریکه دستگاه داخل آپارتمان روشن میشود تمام فضا اعم از سالن و اتاق های خواب هم دما میشوند.با وجود ترموستاتی که در بزرگترین فضا قرار گرفته است دمای هوا اندازه گیری میشود و این از بزرگترین معایب سیستم داکت اسپلیت است. در تمام برندها بدون استثنا کمپرسور به اندازه ظرفیت دستگاه است و یا حتی پایین تر می باشد، یک سری از برندهای معروف در دستگاه 36000، کمپرسور 35000 نصب می کنند که حتی اگر راندمان 100% هم داشته باشیم باز هم 35000Btu/hr به ما تحویل می دهد اما در برند Cool Wave قطعاً شما در دستگاه 36000Btu/hr را کامل دارید چون کپرسور یک ظرفیت بالاتر می باشد. از آنجا که سیکل تبرید افت دارد، و ما می بایست 36000Btu/hr واقعی تحویل دهیم. اما کولرهای گازی، چندین و چند فیلتر مختلف دارند و قابلیتهای زیادی مثل یونیزه کردن هوا به اونا اضافه شده تا هوا رو به پاکی کوهستان کنه و به شما تحویل بده! وجود فیلتر در پنل داخلی باعث بهبود کیفیت هوا میشود.

کولر گازی کوچک و ارزان می خواهید اینجا کلیک کنید؟
می خواهید از بندرگچین کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از بندر دیلم کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از عسلویه کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از کنگان کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از نخل تقی کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید

اول و مهمترین چیز ، تهویه هوا اسپلیت بهترین راه برای خنک کردن خانه ، قیمت کولر گازی ال جی در گناوه گرم کردن خانه ، فیلتر کردن هوا و مرطوب کردن هوا در طی مراحل است. طبق جدول زیر شما می توانید کولر گازی مورد نظر را طبق محیط خود انتخاب کنید. شما می دانید که تعرفه های اتحادیه تعمیرات کولر گازی برای همه مراکز یکسان بوده و هیچ مرکزی نمی تواند بدون هماهنگی با اتحادیه و همچنین تعرفه های اصلی آن اقدام به زیاد کردن قیمت های خود کند و در صورتی که این افزایش قیمت بدون کسب اجازه از اتحادیه باشد طبق قانون با مرکز برخورد خواهد شد و هزینه های گرفته شده به مشتری باز گردانده خواهد شد. نزدیک به30سال پیش برند RHEEM و GoodMan هم به ایران وارد شد و در برج حافظ و سعدی شهرک غرب مورد استفاده قرار گرفتند. تقریباً قدیمی ترین سیستم داکت اسپلیت که به بازار های جهانی عرضه شد سیستم Rheem بود و در کنار آن برند دیگری به نام GoodMan وجود داشت. 2. در اکثر داکت اسپلیت ها به دلیل نبود فضای مناسب جهت قرارگیری یونیت داخلی (تداخل با رابین کاری) صدای دستگاه آزار دهنده می باشد.

صدای تولیدشدهی پنل داخلی در سرعتهای مختلف متفاوت است و هیچکدام آزاردهنده نیست. ولی دستگاه هایی که در حال حاضر موجود می باشد ساخت کشور آمریکا نمی باشد و فقط با تکنولوژی آنها در کشور چین ساخته می شود و همان تکنولوژی قدیمی را دارند ومشکلاتی مانند ابعاد بزرگ، مصرف برق بالا و سطح صدای بالاتر نسبت به برندهای دیگر را دارند. از سالیان پیش در کشور آمریکا تولید شدند و به بازارها عرضه شدند. می توان تولید گرما از طریق معکوس کردن سیکل تبرید را اضافه کرد. محاسبه بار ظرفیتی یک ساختمان که ما محاسبه می کنیم بر حسب BTU محاسبه می شود که تبدیل به تن تبرید می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد داکت اسپلیت میدیا بر روی لینک ذیل کلیک نمائید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد داکت اسپلیت ریم Rheem بر روی لینک ذیل کلیک نمائید. ” از لینک های زیر استفاده کنید .

یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین قیمت کولر گازی 30000 اجنرال ، استفاده از حالت اسمارت است اما این ویژگی در حالت کلی چطور می تواند مفید واقع شود؟ ویژگی نظارت خودکار Next Plus II NP187SK1 باعث افزایش سطح بهرهوری و ماندگاری آن شده است. این سیستم دارای مکش و دهش با کانال می باشد، که عموماً مکش آن پشت دستگاه می باشد و این مکش باعث می شود که چرخش هوا در سرما و گرما در محیط کامل صورت بگیرد و سریع تر محیط را به دمای یکنواخت می رساند. نوع عایق کانال مناسب باشد و بعد از گذشت زمان پوسیده یا معیوب نگردد. برای بهره مندی ازبالاترین کارایی سیستم داکت باید طراحی و اجرای کانال کشی و لوله مسی توسط افراد مجرب انجام شود. امروزه با افزایش روزافزون هزینههای زندگی بسیاری از افراد حین خرابی کولر گازی خود ترجیح به صرف هزینه کمتر و تعمیر آن را میدهند و یا اینکه مجبور به برنامه ریزی اقتصادی برای تهیهی یک کولر گازی نو میشوند و بالعکس بعضی از افراد نیز ترجیح میدهند که یک کولر گازی نو تهیه کنند زیرا باور دارند که صرف هزینهای هر چند بیشتر از هزینه تعمیر کولر گازی قبلی بهتر است زیرا از سالم بودن و کارایی آن برای مدت زمانی طولانی اطمینان دارند.

به راحتی میتوان گفت بیش از 90 درصد کارایی دستگاه وابسته به اجرای اصولی دستگاه است. در این مقاله ما دستورالعمل هایی را ارائه خواهیم کرد که قبل از تصمیم گیری برای خرید کولر گازی در اختیار داشته باشید. بنابراین هنگام خرید کولرگازی ، حتما دقت کنید که آیا کولر گازی اینورتردار است یا خیر. فن آوری اینورتر DC ظرفیت خنک کننده و گرمایشی را در دمای پایین محیط درست به 5 درجه فارنهایت افزایش می دهد و بنابراین می تواند صرفه جویی 30٪ در مصرف انرژی ایجاد کند. عملکرد “کنترل فعال مصرف انرژی” به شما اجازه میدهد میزان مصرف انرژی را با توجه به شرایط انتخاب کنید و دمای مطلوبی برای فضای خود ایجاد کنید. امیدواریم راهنمایی های ارائه شده در این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. شرکت فوجیتسو در سال ۱۹۳۶ کار خود را آغاز نمود و سال ۱۹۶۵ نخستین سال فعالیت این کمپانی بر روی سیستم های تهویه مطبوع پنجره ای به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *