دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

بازده میزان خروجی به ورودی شماست

برای رفاه بیشتر مشتریان تمامی گزینه گارنتی دو ساله هم در خرید محصولات قارا داده شده است . برای مناطقی با آبوهوای بسیار گرم دمای کمتری برای حالت سرمایشی لازم است تعیین شود و برای مناطقی با آبوهوای بسیار سرد اعداد تعیینشده برای دما در حالت گرمایشی باید تا حدی بیشتر باشند. قبل از خرید هر محصولی بهتر است یک راهنمای خرید برای آن دستگاه را بخوانید تا بعد از خرید از انتخاب خود پشیمان نشوید. اگر میخواهید صاحب کولرگازی شوید که  کولر گازی گناوه دارای امکانات گرمایشی هم باشد قبل از خرید با پرسش از فروشنده یا چک کردن برچسب فنی دستگاه از وجود این آپشن در دستگاه موردنظر خود مطمئن شوید. کمپرسور کولر گازی روتاری که از موتورهای سبک است دارای کلاس T1 است و معمولا در مناطق سردسیری مانند غرب و شمال ایران مورد استفاده قرار میگیرد. این سیستم با ایجاد تناوب در جریان برق باعث تغییر در سرعت کمپرسور میشود. کولرگازی اینورتر یا سیستمهای اسپیلیت، دستگاههایی هستند که بر روی موتور فن آنها یک VSD (نیروی محرکه با سرعت متغیر) نصبشده است.

 

همه­ی مدل­های این سازنده، از نوع کولرگازی سرد و گرم هستند و به دلیل داشتن کمپرسور هوشمند اینورتر بسیار کم مصرف هستند. زمانبندی بهینه و تنظیم دما با توجه به شرایط محیط، به کاهش مصرف انرژی دستگاه کمک شایانی میکند. در کل هرچقدر دمایی که برای کولرگازی خود چه در حالت گرمایشی و چه در حالت سرمایشی در نظر میگیرید، با اعداد میانگین متفاوت باشند دستگاه شما وادار میشود سختتر کار کند و درنتیجه مصرف انرژی بالاتر رفته و هزینه انرژی افزایش مییابد. هنگامی که به دنبال بهترین تقسیم AC برای نیازهای خود هستید ، موارد مختلفی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. طراحی فشرده ی آن باعث می شود تا نیازی به فضای زیاد برای نصب نداشته باشد. دمای بهینه کولرگازی در حالت سیکل سرمایشی بین ۲۵ تا ۲۷ درجه سانتی گراد و در حالت سیکل گرمایشی بین ۱۸ تا ۲۰ درجه سانتی گراد است. اما در بین کولرهای گازی تولید شده توسط الجی، مدل نکتس پلاس، موفقیت بسیار چشمگیری داشته است و همین مساله آن را به یکی از انواع بهترین کولرگازی اسپلیت ایران تبدیل کرده است.

با توجه به وجود جداکننده روغن در داکت اسپلیت، فاصلهی لولهکشی بین یونیت داخلی و خارجی آن باید حداکثر ۱۵ متر باشد. اگر شما در جایی مثل تهران ، تبریز و شمال زندگی میکنید نیازی به این گونه کولر ها ندارید. اگر زمانی بخش از بدن شما دردی را تجربه کند چه خواهید کرد؟ این مدل کولرگازی LG میتواند اتاقهایی تا مساحت ۵۰ مترمربع را خنک کند. در این مقاله ما تصمیم گرفتیم تا به معرفی انواع کولر گازی بپردازیم تا شاید بتواند این انتخاب را کمی برای شما آسانتر کند. کممصرفترین کولرگازی دارای تنظیماتی است که با فعال کردن آن هنگامیکه هوای اتاق به حد کافی خنک شد، کمپرسور و فن دستگاه بهطور اتوماتیک خاموش میشود. درواقع این دستگاه دارای پمپی است که گرمای محیط را جذب میکند و به محیط بیرون انتقال میدهد و طی فرآیندی هوای خنک و تهویه شده را وارد اتاق میکند. پیشنهاد میکنیم قبل از بررسی مدلهای معرفی شده نگاهی به صفحه راهنمای خرید کولر گازی انداخته و ضمن آشنایی با نکات برندهای مختلف ایرانی و خارجی را نیز مشاهده و با انها نیز آشنا شوید. این دو مدل کولر گازی 24000 محبوب از لحاظ قیمت جز کولرهای ارزان قیمت بازار می باشند که با خرید از سایت دماتجهیز می توانید از تخفیفات ویزه برخوردار شوید.

همه ما این احساس را دوست داریم بااینحال قیمت انرژی هر سال بالاتر میرود و نیاز به کولرگازی کممصرف بیش از گذشته احساس میشود. EER به معنی ضریب مصرف بهینه انرژی و SEER به معنی ضریب مصرف بهینه انرژی فصلی است. به این ترتیب دمای محیط نیز خنک تر می شود و دستگاه کولر گازی اسپلیت کمتر انرژی مصرف می کند. در مناطق شرجی رطوبت آنقدر زیاد است که اگر از یک دستگاه مثل کولر آبی استفاده کنید هوا به طرز وحشتناکی نامساعد میشود. این دو معیار امتیاز یک دستگاه خاص را در زمینه کممصرف بودن به ما نشان میدهند. باتوجه به اینکه کولرهای گازی امکان سرمایش و گرمایش را بهصورت همزمان هم دارند میتوانید از خرید وسیله گرمایشی دیگری همچون بخاری گازی نیز صرفنظر کنید. برای خرید سیستم های تهویه از جمله کولر گازی و اسپلیت سعی کنید خرید خود را از فروشگاه های مطرح و معتبر انجام دهید. از سوی دیگر یک دستگاه بیشازاندازه کوچک را لازم است برای ساعات طولانی روشن نگهدارید تا خنکی هوای خانه حفظ شود و این خود هزینه مصرف انرژی را بالا میبرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *