دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

برای خرید کولر گازی، به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

میزان برق مورد نیاز برای انجام عملکرد کامل توسط این داکت اسپلیت کانالی ۳۶ هزار ۲۲۰v/50hz است از این رو میتوان با برق خانگی عملکرد بالای این محصول را شاهد بود. از معایب این نوع کولرگازی، نداشتن ریموت کنترل و مصرف بالای برق و ایجاد سر و صدای زیاد است. آیا منظور این است که از نظر کارکرد مناسب باشد؟ آیا منظور این است که از نظر قیمت مناسب باشد؟ بیشک برای اینکه بخواهیم پاسخی قطعی به این سؤال بدهیم، بایستی مشخص گردد که منظور از بهترین، در نگاه و تفکر سؤال کننده چیست؟ در معاملات تجاری گارانتی تعهدی است که فروشنده در مقابل جنسی که میفروشد و خدماتی که ارائه میدهد،دارد.اگر جنس معیوب و یا قابل نصب نباشد شرکت پشتیبان موظف به ارائه خدمات مربوطه میباشد یعنی اینکه جنس خریداری شده اگر دچار کوچکترین خرابی باشد شرکت موظف است دستگاه خریداری شده را در کمترین زمان تعویض کرده و یک دستگاه پلمپ جایگزین کند.

پنل داخلی این دستگاه خوش قیمت ویژگی خوبی دارد و این مشخصه قابل شستشو بودن آن است.به نحوی که کاربر میتواند با باز کردن پنل داخلی آن را شستشو داده و دوباره آن را نصب کند.بر روی این پنل یک نمایشگر وجود دارد که نشانگر تعویض و یا تمیز کردن فیلتر میباشد.کولر گازی کم مصرف اجنرال دارای فیلتر یون بو زدا میباشد که با استفاده از اکسیداسیون و کاهش اثرات یون های تولید شده توسط سرامیک دارای ذرات بسیار ریز، از طریق تجزیه شدید بوهای جذب شده،عمل بوزدایی را انجام میدهد. این روش در بازارهای اهواز به یک سبک از کاسبی تبدیل شده است و عدهای به این گرایش پیدا کردهاند که علاوه بر سود فروش، با اختلاف قیمتهایی که به دلیل دستکاری در بروشور مشخصات کولرها ایجاد میکنند، ۲ تا 3 میلیون تومان دیگر از فروش هر کولر کاسب شوند. مصرف انرژی به نسبت دستگاه های چیلر بیشتر است. کولر گازی میدیا مدل 12H1i-K از سری دستگاه های با کیفیت شرکت بزرگ MIDEA میباشد که دارای قابلیت سرمایش و گرمایش میباشد.به طور کلی کولر گازی ها به دو دسته سرمایش و گرمایش و فقط سرمایش تقسیم میشوند.اسپلیت های سرد و گرم معمولا از قیمت بالاتری نسبت به اسپیلت های فقط سرد برخوردار هستند.

داکت اسپلیت جنرال ۳۶۰۰۰ کم مصرف با استفاده از موتور روتاری نوع t1 مجهز به پمپ فشار در مناطق معتدل عملکرد مناسب را از خود نشان می دهد. آرامشی که داکت اسپلیت کانالی ۳۶۰۰۰ از خود ارائه می دهد ناشی از توان ۴۵ دسی بل یونیت داخلی است. اسپلیت بعدی که در ظرفیت 12000 و قابلیت سرد و گرم بودن برای شما معرفی میشود مدل ASGS12RWC است.این دستگاه با نام تجاری دیگر ASGS12RVC نیز معرفی شده است.مدل فوق فاقد اینورتر است.این کولر گازی از یک عدد پنل داخلی بهره میگیرد که دارای وزن چندان زیادی نیست.اسپلیت دیواری اجنرال دارای گرید مصرف انرژی B است.فیلتر های تعبیه شده در این دستگاه عمل بوزدایی را بر عهده دارند.این فیلتر ها با استفاده از اکسیداسیون و کاهش اثرات یون های تولید شده توسط سرامیک دارای ذرات بسیار ریز از طریق تجزیه شدید بوهای جذب شدن عمل بوزدایی را انجام میدهد. برخی از مدلهای جدید فناوریهایی را به کار گرفتهاند که باد را تنها در جهتی که کاربر نشستهاست هدایت میکند و زمانی که کسی درون اتاق نباشد، قدرت را به حداقل میرسانند تا برق کمتری مصرف شود.کولر گازی اسپیلت اجنرال اینورتر با بکار گیری فن بولوور قوی در قسمت پنل دستگاه، قدرت پرتاب باد تا 20 متر را دارا می باشد.این میزان پرتاب باد فضای بسیار خوب و خنکی را برای کاربر ایجاد میکند.قابل توجه شما مشتریان عزیز کثیف بودن فیلتر های یونیت داخلی و حتی گاز مبرد کولر گازی بر کم شدن قدرت پرتاب باد کولر گازی تاثیر دارد پس در بازده ی زمانی مشخص کولر گازی اجنرال خود را سرویس کنید.همینطور قدرت هوای خروجی این اسپلیت اجنرال میزان خنک کنندگی فوق العاده بالایی را برای شما به ارمغان می آورد.داشتن قدرت پرتاب باد بالا و قابلیت هوش مصنوعی و همینطور داشتن ریموت کنترل ساده و کاربردی هم از عوامل مهم دیگری است که می تواند در انتخاب و خرید کولر گازی بانه موثر باشد.

نکته :در نحوه محاسبه ظرفیت کولر گازی عوامل بسیاری دخالت دارند.تعداد پنجره ها ، تعداد دفعات باز شدن درب ها ، تعداد افراد حاظر در محل و ارتفاع سقف از این موارد است. در این سیر تکاملی، یکی از دغدغهها و سؤالات مهم کاربران این دستگاهها، این بوده است که بهترین کولر گازی و بهترین اسپلیت کدام مدل است؟ امروزه با افزایش روزافزون هزینههای زندگی بسیاری از افراد حین خرابی کولر گازی خود ترجیح به صرف هزینه کمتر و تعمیر آن را میدهند و یا اینکه مجبور به برنامه ریزی اقتصادی برای تهیهی یک کولر گازی نو میشوند و بالعکس بعضی از افراد نیز ترجیح میدهند که یک کولر گازی نو تهیه کنند زیرا باور دارند که صرف هزینهای هر چند بیشتر از هزینه تعمیر کولر گازی قبلی بهتر است زیرا از سالم بودن و کارایی آن برای مدت زمانی طولانی اطمینان دارند. مبرد خنک شده وارد شیر فشار شکن شده و فشار آن به طور قابل توجهی کاهش پیدا می کند. داکت اسپلیت جنرال مخصوص کاربرانی است که می خواهند سیستم تهویه مطبوع به صورت یکنواخت تمام فضای خانه را خنک نماید، از نظر مصرف و قدرت یک اسپلیت قابل قبول و عملکرد رضایت بخشی را دارد.

برای مشاهده قیمت کولر گازی 30000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 24000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 18000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 12000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *