دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

بهترین برندهای کولر گازی سال 99

این برند یکی از برند های معروف کولرگازی است که از دیربازدر این عرصه فعالیت داشته و طرفداران خاص خود را داشته است موتور های پر قدرت کاوازاکی ژاپن که از نوع کمپروسور پیستونی هستند قدرت سرمایش بسیار خوبی داشته به همین دلیل در ایران بخش جنوبی کشور که آب و هوای خشک و گرمی دارد از طرفداران پر و پا قرص این برند بوده اند اما همه این بحث ها مربوط به سالیان پیش بوده زیرا که موتور پیستونی به دلیل مصرف برق بسیار بالا و نداشتن برد اینورتر و گاز مبرد R22 دیگر خواهانی ندارد و امروزه با آمدن تکنولوژی های جدید و برتر در صنعت کولرگازی تمامی نیاز های مردم اهالی مناطق گرم یا مرطوب تامین می نماید. فن درونی به واسطه مصرف برق بالا علاوه بر پخش مناسب هوا باید کاربردی اقتصادی و بهینه هم داشته باشد زیرا با حجم بالای برق مصرفی کولرهای گازی، صرفهجویی در انرژی و هزینهها در هر بخشی از سیستم بسیار مهم است.

می باشد. در تعمیر کولر گازی استفاده از قطعات اصلی و نیروی متخصص بسیار اهمیت دارد در غیر این صورت علاوه بر افزایش هزینه، از کیفیت کولرگازی یا اسپلیت شما کاسته می شود.پس دقت داشته باشید که تعمیرات خود رابه دست نیروی متخصص در این زمینه سپرده تا کیفیت کار را تجربه کنید. ایران اسپلیت در بخش خدمات خدماتی نظیر نصب کولر گازی، تعمیر کولر گازی، سرویس کولر گازی را با کادری کاملا مجرب و دوره دیده در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است توجه داشته باشید ایران اسپلیت گارانتی برگشت وجه در صورت نارضایتی را برای مشتریان عزیز در نظر گرفته است. در کمپرسور های نیمه هرمتیک امکان نشت گاز بشدت پایین است اما به علت پلمپ بودن اجزا در یک غشای فلزی، در صورت خرابی امکان تعمیر نیست. گردش هوای خنک اصلیترین وظیفه یک کولرگازی است اما گاهاً ممکن است در توضیح اجزای آن به سبب اهمیت بالای سایر قطعات در قوانین مکانیکی، فنها و پرهها که وظیفه انجام این کار را دارند، مورد غفلت واقع شوند. اگر تصور میکنید خرید کولر گازی با ظرفیت بیشتر از حد مورد نیاز، کارایی بهتری دارد، کاملا در اشتباهید.

در این نوع از کمپرسور عملاً پیستونی وجود نداشته و به جای آن از گردش نزدیک دو قطعه فلز حلزونی، که با محوریت مشترک قرار گرفتهاند استفاده میشود. کمپرسور (Compressor): مهمترین بخش اجزای تشکیلدهنده کولر گازی پنجره ای و یا هر نوع کولرگازی دیگر بهحساب میآید. راهنمای خرید کولر گازی دیواری :یکی از مهمترین نکاتی که در خرید کولر باید به آن توجه کرد میزان صدای کولر گازیه . برای اطمینان از قابل اتکا بودن کارکرد کمپرسور ، بازگشت مناسب روغن مهمترین فاکتور در طراحی خط لولههاست. با هر حرکت چرخشی کمپرسور ، مقدار کمی از روغن روانکاری پیستونها و سایر اجزای متحرک کمپرسور بخار شده و به داخل گاز مبرد راه پیدا میکند. سرعتی از گاز که مناسب است برای حرکت روغن در طول یک لوله افقی ممکن است برای بالا بردن آن در یک لوله عمودی مناسب نباشد. در یک سیستم با طراحی مناسب، گاز مبرد در حال ترک اواپراتور و حرکت در طول لوله با سرعتی کافی برای جدا کردن قطرات کوچک روغن به حرکت درمیآید.

روغن روانکاری از طریق کمپرسور به مبرد داخل لولهها وارد میشود. در بسیاری مواقع علت می تواند یک مشکل جزئی باشد که با برطرف کردن آن رضایت شما به طور کامل از این محصول برآورده خواهد شد. این خیابان از جنوب به بلوار دریا (مرز شهرک غرب و سعادت آباد) و از شرق به بلوار فرهنگ مرتبط است. در ماه­های گرم سال، یکی از راه­هایی که می­توان از گرما رهایی یافت نشستن زیر هوای خنک کولر است. یک فن مناسب در پنل بیرونی گردش هوای متوازن بین کویلهای بیرونی و مبادله گرما به خارج سیستم و در پنل داخلی گرفتن حرارت محیط و دادن سرما به محیط را امکانپذیر میسازد. اکثر آنها یک کانال انعطاف پذیر دارند که باید به پنجره متصل شود قیمت کولر گازی اجنرال تا گرما خارج شود. قسمت خارجی وظیفهی خنککردن گاز را برعهده دارد که بیرون اتاق یا سالن و در فضای باز نصب میشود، بدنهی فلزی دارد و باید روی پایههای مخصوص نصب شود. فشار گاز حباب پشت یک فنر متصل به سوزن ورودی شیر انبساطی قرار دارد و کاهش آن باعث بیشتر باز شدن دیافراگرم ورودی شیر خواهد شد.

در ماههای سرد زمستانی، پنل بیرونی قطعاً سردترین بخش اسپلیت بوده و کمپرسور هم در این بخش از سیستم قرار دارد. برای نگهداری بهتر و پیشگیری از هزینه­ های تعمیرات ، بهتر است از سایه­ بان برای کولر گازی استفاده شود . آیا انتخاب مرکز تعمیر24 برای تعمیر کولر گازی و اسپیلت شما هوشمندانه است؟ 4. در مرحله بعدی تعویض و تعمیر برد کولر گازی، برد را از درون دستگاه خارج کنید. میزان مصرف برق: میزان مصرف برق کولرگازی نیز از دیگر عوامل مهم است. برندهای مختلف کولرگازی در بازار از سیستمهای متفاوتی در این بخش استفاده میکنند که هرکدام نقاط قوت و ضعف خاصی دارند اما به طور کلی چند فاکتور در عملکرد مناسب این بخش دخیل است. اما در سیستمهایی با کمپرسور جدا از کندانسور ، مهندس مشاور باید خط لوله گاز داغ را برای نصب میدانی طراحی کند. اما بهترین راهی که وجود دارد این است که برای خرید یک کولر گازی با قیمت مناسب به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید تا هم هزینه کمتری بپردازید و هم محصول با کیفیت تر و مطمئن تری را خریداری نمایید. حباب با خط انتقال مبرد در تماس است و هنگام کاهش دمای خط انتقال فشار درون حباب هم کاهش پیدا میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *