دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

بهترین و پرفروش ترین برندهای کولر گازی و اسپلیت سال ۲۰۱۹ کدامند؟

از عوامل دیگر خراب شدن کمپروسور ها می توان به تحت فشار بودن کمپرسور کولر گازی ها در شرایط غیر استاندارداشاره کرد که می توان به نامناسب بودن قرارگیری کندانسور در فضای بیرون به نحوی که مجموعه کندانسور عملکرد تخلیه هوای گرم را به خوبی انجام ندهد و یا خطوط ارسال مبرد دچار خم شدن شده باشد . از دیگر عوامل خراب شدن کمپروسورها می توان به میران انرژی که به کمپروسور می رسد توجه کرد ، تجربه نشان داده است اگر مقدار انرژی کمتر باشد فعالیت کمپروسور سست و اگر زیاد باشد موجب آسیب به کمپروسور خواهد شد . در کمپرسورهای دور ثابت تنظیم دما با خاموش و روشن شدن دستی کمپرسور انجام می گیرد که این کار در واقع باعث وارد شدن شوک به شبکه برق می شود. برای تعمیر کولرگازی از جمله کولرهای گازی باید به سراغ مراکزی بروید که در این زمینه تخصص، تجربه و مهارت کافی دارند. کولر گازی اسپلیت توسط ویلیس هاویلند کریر در سال 1280 هجری شمسی به صورت دو منظوره برای تامین هوای خنک و گاهی نیز برای تامین گرما اختراع شده است که با توجه به نوع و محل کاربرد دارای کارایی متفاوت است. هنگامی که شما از یک کولر گازی انتظار خنک کنندگی ایده آلی را دارید باید بدنبال کولر گازی با کمپروسور قدرتمند می باشید .

کولر گازی کوچک و ارزان می خواهید اینجا کلیک کنید؟
می خواهید از بندرگچین کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از بندر دیلم کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از عسلویه کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از کنگان کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از نخل تقی کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید

هنگامی که صداهای عجیب و غریب از دستگاه خود در هنگام فعالیت یا اره اندازی سطح خنک کنندگی آن کمتر از مواجه شدید حتما از یک تکنسین خدمات کولر گازی کمک بگیرید . یک سیستم تهویه مطبوع بدون کمپروسور نمی تواند کار کند چون وظیفه اصلی یک کمپروسور کمپرس و متراکم کردن گاز مبرد می باشد ، توجه به قدرت و ساختار آن بسیار مهم و حیاطی است چون وجود یک کمپروسور بی کیفیت سیکل خنک کنندگی کمتر را در پی خواهد داشت . پرتاب با قدرت و چهار طرفه باد در این کولر گازی از خصوصیات بی نظیر آن بحساب می آید. تکنولوژی dual inverter با امکان پرتاب باد تا بیش از 9 متر، باعث می شود محیط منزل خیلی سریع خنک شود و کمپرسور با سرعت کمتری کار کند. در حالی که هر اتاق برای خنک شدن به واحد خاص خود احتیاج دارد ، شما می توانید با یک واحد شروع کنید و بعداً واحدهای اضافی را اضافه کنید.

به هیچ عنوان از دستگاه خود برای مدت زمان بسیار طولانی استفاده نکنید. لازم به ذکر است هیچ گاه از کمپروسور هایی که با شرایط آب و هوایی شما مطابقت ندارد خریداری و استفاده نکنید چون با این کار از هدر رفتن پول خود جلوگیری خواهید کرد . آموزش کولرگازی اسپیلت، خود مهم است و اگر در صورت خواندن تمام نکات راهبردی و لازم، باز هم احساس کردید که برای نصب کولر اسپیلت آماده نیستید و نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، ما فیلمی از صفر تا صد نحوه انجام این کار را درست کرده ایم و قرار است و به زودی برای شما در این مقاله قرار دهیم. کولر گازی اسپلیت به دو قسمت تقسیم میشود، یک قسمت برای داخل اتاق و دیگری خارج از آن که موتور یا کمپرسور آن است . شرایط کارکرد محیطی کمپرسور کولر گازی با توجه به محلی که قرار است در آن فعالیت کنند بسیار مهم است به طور یک قاعده کلی کمپروسور های تولید شده از نظر شرایط آب و هوایی به دو دسته T1 و T3 تقسیم بندی می شوند .

کولر گازی کوچک و ارزان می خواهید اینجا کلیک کنید؟
می خواهید از بندرگچین کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از بندر دیلم کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از عسلویه کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از کنگان کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از نخل تقی کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید

کلید گریز از مرکز به صورت سری با سیم بندی راه انداز بسته شده و در داخل موتور قرار داده می شود. یکی از مهمترین قسمت های هر کولر گازی فیلتر آن است که کار تصویه ذرات معلق هوا را انجام میدهد. جالب است بدانید کمپرسور با تکنولوژی dual inverter، به حدی قدرتمند است که توانسته درجهی ISEER را از سازمان BEE در هند کسب کند؛ بدین مفهوم که دستگاه های مجهز به تکنولوژی dual inverter در گرم ترین نقاط، با گرمای 65 درجه نیز می توانند به خوبی کار کنند و به بهینه ترین شکل فضا را خنک کنند. کمپروسور فشرده سازی مبرد گاز خنک کنندگی یک سیستم را بر عهده دارد که این باعث می شود گاز مبرد کمپرس و درجه حرارت آن پایین تر آیدو تبدیل به مایع می شود و با فشار مایع را از طریق خطوط ارتباطی به یونیت داخلی منتقل می نمایند و در یونست داخلی مایع ارسال شده تبخیر شده و کرما را از خانه شما جذب میکنند ، مبرد در نهایت منجر به بازگشت به کمپروسور چرخه دوباره می باشد . شهر بانه مرکزی است که هر روز کوله بارها در آن ترخیص و راهی پایتخت می شود؛ شاید این شهر است که نام کردستان را در سال های اخیر بیش از پیش بر سر زبان ها انداخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *