دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

بهترین کولر گازی با قیمت 9 تا 15 میلیون تومان

کولر گازی پاناسونیک CS-PC24MKF در یک اتاق شبیه سازی آزمایشی، مورد آزمایش قرار گرفته است تا سرعت سرمایشی، بهره وری سرمایشی، و تفاوت های دما و رطوبت در اتاق مورد آزمایش قرار بگیرد و از عملکرد مناسب این کولر گازی اطمینان حاصل شود. بخشهای در تماس روی بردهای مدار چاپی نیز برای جلوگیری از اثرات نامطلوبی که به وسیله قرار گرفتن غیرمحتمل در معرض قطرات آب به وجود میآیند، به شکل رزین گلدانی طراحی شدهاند تا کولر گازی بندر گناوه از عملکرد بالا و طولانی مدت این کولر گازی اطمینان حاصل شود. اگر متوجه شده اید که کولر گازی و اسپلیت شما بنا به دلایل محتلفی کار نمی کند، این احتمال وجود دارد که برد الکتریکی دستگاه شما خراب شده باشد. یکی از روش های مناسب برای آموزش نکات مختلف در رابطه با نصب و تعمیر کولر گازی وجود دارد شرکت در دوره های آموزشی این شغل می باشد. اما پنل خارجی نیز اهمیت زیادی دارد و باید در نصب آن به خوبی دقت شود. اما نوع قرارگیری آن به خصوص در خانههایی که سقف کاذب دارند بسیار شکیل و منظم است.

در این محصول به معرفی برد یونیت خارجی کولر گازی ال جی می پردازیم. بی شک ال جی یکی از بهترین برندهای کولر گازی و اسپلیت در ایران محسوب می شود. این قطعه برد یونیت خارجی ( ۴ پنله ) کولر گازی و اسپلیت ال جی می باشد. همانطور که اشاره کردیم برد کولر گازی مهم ترین قطعه در دستگاه می باشد. با توجه به دمای شدید در مناطق صحرایی خاور میانه، دستگاههای مجهز به کمپرسور بسیار با دوام، موتور و فن پاناسونیک، حتی در گرم ترین شرایط، راحتی اتاق را حفظ میکنند. شرکت گری برای از بین بردن انواع باکتری ها و سایر ذرات این کولر خود را مجهز به فیلتر های یونی کرده است.یون های تولید شده توسط این فیلتر ها به میکروب ها چسپیده و انها را از بین میبرند.همچنین برای جلوگیری از پخش بوی مواد در داخل خانه این کولر دارای فیلتر های قابل جداسازی است.

 

موضوع نصب کولر گازی در ساختمان ها را مشخص کردیم که بهتر است در فاصله بین 40 تا حتی 50 سانتی متری سقف در خانه ها باشد. کولر گازی و اسپلیت ایستاده الکترولوکس سری TOWER با بهرمندی از کمپرسور اسکرال و گاز مبرد R22 دارای رده انرژی B می باشد. هوا و رطوبت نباید وارد لوله های مبرد شود، زیرا موجب صدمه دیدن کمپرسور و تجهیزات حساس سیستم می شود. و یا سیستم های سرمایش و گرمایشی دیگر تعبیه نکنید و اگر در آشپرخانه نصب می کنید مراقب باشید که رو ی اجاق گاز و یا سایر رطوبت ساز ها نصب نشود. بجز این دو مورد، هنوز یک عامل دیگر مانده که باید در هنگام خرید به آن دقت کنید. 10 ویژگی کولر گازی خوب و با کیفیت در این مقاله به شما کمک می کند تا در هنگام خرید کولر گازی بدانید چه معیارهایی را باید در نظر داشته باشید.

بهتر از پیش از خرید کولر گازی ببینیم قطعات آن و به خصوص اجزای اسپیلت چه هستند و چگونه کار می کنند. بر اساس اعلام سازمان بهرهوری انرژی ایران (سابا)، کارشناسان سابا به مردم پیشنهاد میکنند که کولرهای گازی را از مبادی و فروشگاههای معتبر تهیه نمایند و حتما کولری را خرید نمایند که دارای نشان استاندارد و برچسب انرژی بالاتر از A باشد، این توجه باعث خواهد شد تا حدود ۲۰ درصد در هزینه برق مصرفی خود صرفهجویی نمایند. به شخصه با توجه به شرایط فعلی (بعدا را نمیدانم که چه بشود) پیشنهاد میکنم از محصولات معتبر و گارانتی دار بازار خرید کنید. ابعاد داکت اسپلیت 36 هزار اینورتر میلون به چه صورت است؟ هر چند در ساختمان های جدید محل نصب پنل خارجی به دلیل لوله هایی که از سقف ساختمان بیرون گذاشته می شود معمولا در گوشه ای از بام در نظر گرفته می شود ولی بهتر است این پنل ها در سایه باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *