دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

خرید کولرگازی 9 هزار اجنرال کم مصرف

در شهرهای جنوبی کشور که دارای اب و هوای بسیار گرم و مرطوب هستند، کاشتن یک اصله درخت در نزدیکی کولر گازی، حدود 10 تا 15 درصد کاهش مصرف انرژی الکتریکی را به همراه خواهد داشت. ابعاد یونیت داخلی داکت اسپلیت انتخاب شده باید با ابعاد محل مورد نظر برای نصب آن متناسب باشد به گونه ای که ملاحظات نصب در نظر گرفته شود. چگونه تعمیرکار حرفه ای کولر گازی شویم؟ از محافظ های تک فاز برای کولرهای گازی پنجره ای خانگی با BTU پایین تر از کولرهای سه فاز استفاده می شود. دوباره دکمه Chaos Swing را بزنیدتا دمپرها به صورت عمودی بالا و پایین بروند. فقط با کنترل می توانید جهت وزش عمودی یا افقی را تنظیم کنید و از تنظیم دمپرها با دست خودداری کنید چون به دستگاه آسیب میرسانید. کلید Chaos Swing را فشار دهید تا دمپرها به بالا و پایین حرکت کنند. برای توقف حالت هنگام خواب کلید Sleep Mode Autoرا چند مرتبه فشار دهید تا علامت ستاره خاموش شود.

 

شرکت بوش با تمرکز بر روی کاهش مصرف انرژی در ساخت محصولات خود موفق به دریافت نشان ستاره انرژی گردیده است که هم اکنون نیز این نشان بر روی سیستم های تهویه مطبوع بوش درج می گردد. بسیاری از افراد در مورد خرید کولر گازی مناسب همیشه تحقیقات خوبی قبل از خرید کولر گازی انجام می دهند ولی معمولا خیلی از افراد از اهمیت خرید یک محافظ برق مناسب و خوب برای کولر گازی غفلت می کنند و همین امر ممکن است باعث ضررات جبران ناپذیری به کولر گازی شود. دوباره به اختلاف این دو گزینه بر می گردیم.می توان گفت کولر گازی ها با اینورتر ،آ انرژی و بدون اینورتر ولی با کیفیت قطعات بالا ،آ انرژی می شوند. همانطور که می دانید کولر آبی با استفاده از آب و کولر گازی با استفاده از یک گاز بسیار سرد باعث خنک شدن محیط می شوند اما این مورد فقط تفاوت کلی این دو نوع کولر است. A.M (پیش از ظهر) و P.M (بعداز ظهر) است.

یکی دیگر از مدلهای کولر گازی 9 تا 15 تومان GNR-26K-SA جنرال است که از نوع سرد و گرم بوده و هم چنین دارای 3 تا 5 متر لوله مسی در داخل جعبه میباشد. به هر حال قرار است قبل از هر چیز دستگاه خنک کننده شما عیب یابی شود. ۵ – در انتخاب نوع و قدرت یک کولرگازی ابعاد اتاق شما بسیار مهم است. BTU مخفف واژههای انگلیسی British Thermal Units به معنای «یکای بریتانیایی حرارت» است؛ واحد سنتی انرژی که برابر ۱۰۵۵ ژول انرژی است. از اینجا ، ما از وب سایتهای آنها بازدید کردیم ، توضیحات محصول آنها را با جزئیات بسیار زیاد در صفحات فروشگاه های مختلف و همچنین خواندن هر یک از نقدهای نقد شده فردی که می توانیم پیدا کنیم ، مطالعه کردیم. دراین حالت دستگاه روشن میشود و حداکثر تا ۳۰ دقیقه درجه حرارت را بهطور خودکار روی ۱۸درجۀ سانتیگراد حفظ می شود . در حالت سرمایش یا هوای سالم بدون رطوبت، دمای تنظیم شده بهطور خودکار در هر سی دقیقه تا یک درجه افزایش مییابد و این افزایش تا دو درجه در یک ساعت ادامه پیدا میکند تا خواب راحتی داشته باشید. این نوع کولرهای گازی به کولرهای دو تکه معروف هستند.

می توانید با این حالت اتاق را در کمترین زمان سرد کنید. به آرامی دمپرهای عمودی را باز کنید و وزش باد به چپ / راست را با دست تنظیم کنید. برای تنظیم چپ / راست اول دستگاه را خاموش کنید. این هوای بهداشتی فاقد ذرات معلق گرد و غبار، انواع قارچها، انواع باکتریها و مواد آلرژی زا میباشد، در نتیجه با وجود این کولر گازیها شما با خیال راحت میتوانید فرزندان و اعضای دیگر خانوادهتان را که مشکلات تنفسی دارند را جلو هوای کولر گازی قرار دهید. درحالی که درپوش کنترل بسته است سرعت فن را تنظیم کنید. لازم به ذکر است با پیدا شدن قطعات فول دی سی اینورتر در صنعت کولرگازی پروسه صرفه جویی در مصرف انرژی به کمال رسیده و با توجه به مشاهدات تجربی کاهش مصرف انرژی تا 73% را شاهد بوده ایم. برای اینکه هوای اتاق تازهتر باشد بهتر است سرعت فن را روی درجۀ CHAOS یا کوهستانی(نامنظم) تنظیم کنید تا سرعت و میزان وزش باد به طور خودکارتغییرکند.

قیمت کولر گازی پرتابل اینورتر 13000 حدود 7.000.000 تومان است. 1. با مرکز تعمیرات کولر گازی جنرال در تهران تماسبگیرید. برای مثال، هرگز فیوز کهنه ۱۵ آمپری را با فیوز جدید ۲۰ آمپری جایگزین نکنید. کلید ۲nd F را بزنید و مطمئن شوید روشن است. پنل داخلی ابعاد بسیار بزرگی دارد که گوشهای از فضا را میگیرد و پنل خارجی هم به همان نسبت بزرگ است. اگر بعد از روشن کردن کولرگازی، فن­ آن سروصدای خاصی داشته باشد، نشان­دهنده­ی این هست که فن کولرگازی جنرال شما به مشکل خورده است. Honeywell MN10CESWW MN Series 10,000 BTU دارای طراحی مینیمالیستی و قابلیت خنک کنندگی فوقالعاده است. کولر های۳۶ هزار تا ۶۰۰۰۰ ایستاده دارای گاز R22 و دارای کمپرسور اسکرال پاناسونیک می باشند . این ویژگی­ ها را با کارشناسان فروش کولر گازی در میان بگذارید تا آن­ها بهترین گزینه را به شما پیشنهاد کنند. که با توجه به دمای اتاق بهطور خودکار انجام می شود و میزان وزش باد در بهترین شرایط رطوبتزدایی با توجه به دمای اتاق تغییر می کند . و به جرئت میتوان گفت بهترین داکت اسپلیت ایرانی بازار است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *