دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

خرید کولر ارزان قیمت – سایت قیمت ها

در فصل تابستان و در کشور ما که این گرمای هوا گاهی طاقت فرسا می شود، استفاده از سیستم های سرمایشی مختلف رونق فراوانی داشته و از انواع مختلف این سیستم ها در ساختمان های مختلف نصب می گردند. چرخش فصل ها و سرد و گرم شدن زمین یکی از جذابیت هایی است که در دنیا وجود دارد و سازگاری با این دماها از مسائلی است که بشر بسیار به آن اهمیت می دهد. این نوع کولر گازی که شبیه به فن کویل زمینی است هم می تواند به دیوار نصب شود و هم روی زمین قرار گیرد و هم کناره سقف بصورت رو کار نصب شود. اگر کویل اواپراتور تنها یک لوله خم شده باشد تمام ماده ی مبرد ناچارا بایستی از همان مسیر عبور نماید در کویل های بزرگتر اجرای چنین کاری به خاطر افت فشار شدیدی که ایجاد می کندعملا ممکن نیست. این مشکل می تواند ناشی از عوامل مختلفی باشد که از جمله دلایل مهم برای آن می توان به کثیف بودن کویل های اواپراتور و فیلترهای کولر گازی اشاره کرد. به صورتی که زمان بروز مشکل روی صفحه نمایش کولر گازی کد خطا کولر گازی جنرال نمایان خواهد شد و شما می توانید از مشکل کولر گازی جنرال مطلع شوید.

این دستگاه دیجیتال توسط برنامه نویسان طوری برنامه نویسی شده است که هنگام بروز مشکلات کد های کوتاهی روی صفحه نمایش ظاهر خواهد شد و شما می توانید با آگاهی از مفهوم کد خطا دلیل عملکرد نا صحیح دستگاه را دانسته و جهت تعمیر کولر گازی جنرال اقدام نمایید. شبکههای داخل یونیت داخلی کولر گازی ۳۰۰۰۰ اجنرال مدل ASGA30LFCA باعث میشود که هوای بیرون آمده از پنل به چهار طرف توزیع شده به طوری که به صورت یکسان در فضای مورد نظر را خنک میکند و نیاز نیست برای خنک شدن حتما روبروی کولر گازی قرار بگیرید. کولر گازی جنرال در طرح ها و مدل های متفاوت تولید و روانه بازار شده اند. گاهی ممکن است کیفیت خنک کردن کولر گازی به علت وجود رسوبات در لوله های دستگاه و کثیف شدن پنل های داخلی و خارجی آن کم شود. توجه: چنانچه بلوور فن بیش از حد کثیف باشد هم میزان خنک کنندگی و قدرت پرتاب باد از دریچه ها کولر گازی به شدت پایین میآید هم ممکن است باعث یخ زدن پنل داخلی کولر گازی بشود، در صورت عدم سرویس دوره ای کولر گازی ممکن است این کثیفی موجب سروصدای زیاد اسپیلت هم بشود.

در صورت اعمال فشار بیش از حد باعث گسیختگی و انفجار می شود. شرح خطا: ارور کولر گازی جنرال زمانی که کد E2-L2 را نشان خواهد داد خطا در سنسور اتاق بوجود آمده است. شرح خطا: بیشترین ارور کولر گازی جنرال کد خطا E8 است که مشکل محافظ گرمایی بالا دچار بروز این خطا خواهد شد. و اگر مشکل از آن نبود برد الکترونیکی معیوب است و باید تعمیر شود. رفع خطا: ابتدا لازم است مقاومت شیر الکتریکی با اهم متر مورد بررسی قرار گیرد در صورت نرمال نبودن اقدام به تعمیر و یا تعویض برد الکتریکی نمایید. نیاز است تا در سرویس کردن کولر گازی که به صورت دوره ای صورت می گیرد پنل داخلی و خارجی دستگاه به طور کامل مورد شست و شو واقع گردد. برای آشنایی بیشتر با ارور کولر گازی جنرال با ما همراه باشید تا آگاهی لازم را کسب نمایید. یعنی برای هر بار روشن شدن قدرت بیشتری به کار می گیرد که هزینه ی بیشتر مصرف برق و فرسایش بیشتر کمپرسور را به همراه دارد. کولر گازی را می توان از جمله سیستم های سرمایشی محبوب در میان افراد دانست که به علت مزایای بسیاری که دارد مورد استفاده بسیاری از افراد قرار گرفته است.

در این گونه مواقع نیاز به شست و شوی لوله های دستگاه با دستورالعمل های خاصی می باشد. سرویس کولر گازی. برای اطلاع از نوع و قیمت آنها به قسمت فروشگاه… رفع خطا: تمامی قسمت های واحد خارجی را مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز تعویض نمایید. شرح خطا: این کد خطا زمانی ارائه خواهد شد که مشکلی در واحد خارجی کولر گازی رخ داده باشد. کولر گازی جنرال از برد الکتریکی بهره مند است که مانند مغز کولر گازی عمل خواهد کرد. رفع خطا: برد الکتریکی را باید مورد تعمیر و یا تعویض قرار دهید. برای رفع این خطا باید سنسور اتاق را با اهم متر چک کنید . در ایران با ساخت بادگیر ها جریان هوا را برای خانه های خود ایجاد می کردند. ولی به یاد داشته باشید که اگر تخصص لازم را نداشته باشید ممکن است باعث ایجاد عواقب بدتری برای کولر گازی خود شوید.

برای مشاهده قیمت کولر گازی 30000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 24000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 18000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 12000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *