دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

خرید کولر گازی ایوولی گلدن 24000 هزار دیواری گاز R410

قیمت کولر گازی با توان بالا نیز گرانتر از ظرفیت های پایین تر است. چراکه معمولا برای مکانهای تجاری از یک کولر با توان بالاتر استفاده میشود. به طور حتم زیبایی پنل کولرگازی در قیمت کولر گازی تاثیر مستقیمی دارد. به این ترتیب، کاربر در هنگام استفاده از یک یونیت، تنها هزینه تهویه فضای مورد استفاده خود را میپردازد. ۴- آفتاب گیر بودن محیط: اگر فضای محیط شما آفتابگیر باشد باید ظرفیت کولر انتخابی نیز اضافه شود. درصورتیکه ظرفیت خنککنندگی کولر از مقدار نیاز کمتر باشد، بهطور علنی برای شما هیچ کارایی و استفاده ای نخواهد داشت و محیط را آنطور که باید خنک نخواهد کرد. قدرت سرمایش در برخی از این محصولات مانند کولر گازی سامسونگ بسیار بالا است. توجه به مواردی نیز که در ادامه این مطلب به آنها اشاره میشود برای خرید کولرگازی بسیار مهم و موثر است. دو عیب بزرگ باعث شده که برخی ارزان بودن کولرآبی را فراموش کنند و به سوی کولرهای گازی روی آورند؛ اولین عیب بوی نامطبوع کولرهای آبی و دیگر آلودگی بالای آنها برای شهرهایی مانند تهران است.

هزینه انرژی و مصرفی آنها از کولرها بیشتر است. گاز مصرفی در کولر گازی ۲۴۰۰۰ اینورتر بوش گاز R410A می باشد و سرما سازتر از گاز کولرهایی است که از R22 استفاده می کنند. کولر های گازی در انواع مختلفی ساخته و به بازار عرضه می شوند. قبل از اینکه برای خرید کولر گازی به بازار بروید و یا اینکه قیمت کولر گازی را ملاک انتخاب قرار بدهید، بهتر است از ویژگیها و مشخصات فنی انواع کولرهای گازی اطلاعات کاملی داشته باشید. برند انرژی در سه بخش خانگی، تجاری و صنعتی انواع هیتر و کولر سلولزی تولید میکند که در ادامه با چند مدل از هیترهای گازی این برند آشنا خواهیم شد. این روزها که گرمای هرمزگان به بیش از 40 درجه رسیده و رطوبت بالای آن مجال زندگی بدون کولر را از مردم گرفته است، قیمت بالای این محصول در هر دو مدل پنجرهای و اسپیلت به قدری افزایش یافته که تهیه آن برای مردم ناممکن شده است. خرید کولرگازی با قدرت سرمایش زیاد ممکن است رطوبت اتاق را بهکلی از بین برده و باعث خشکی بیش از حد محیط گردد که در اینصورت، نفسکشیدن را بسیار مشکل خواهد کرد. همچنین نوع کاربری نیر، مانند مسکونی یا تجاری بودن آن در انتخاب کولر گازی بسیار مهم است.

گران بودن: شاید اساسیترین مسئله که میتواند تمام معایب و مزایای هر دو نوع را بیاثر کند، بحث قیمت کولرهای گازی است. علاوهبر تمام این موارد، باید دقت کنید که کولرهای گازی به دلیل نوع عملکردی که دارند، رطوبت محیط را جذب کرده و بهصورت آب به بیرون هدایت میکنند. اما نظرتان در مورد گزینه ای که تمام این حالت ها را دربر میگیرد چیست؟ از لحاظ مصرف انرژی در کولر های گازی اسپلیت باید بگوییم که این سیستم ها دارای بالاترین ستاره در مصرف انرژی هستند و نسبت به کولرهای دیگر پربازده تر و برای صرقه جویی در مصرف برق یکی از بهترین گزینه ها هستند. در میان کمپرسورهای ذکر شده، کمپرسور پیستونی دارای بیشتری صدا و کم ترین بازدهی، کمپرسور روتاری دارای کم ترین صدا و بازدهی مناسب و کمپرسور اکسترول بهترین آن ها در قدرت بازدهی و صدای پایین است. درسته که هر سه این مدل ها دارای قابلیت اینورتر یا همان کم مصرف هستند اما به طور کلی فرقشان یا در نوع موتور و یا امکانات خواهد بود.

پس اگر شما نیز فضای خانه تان بسیار وسیع است نگران نباشید چرا که این مدل کولر گازی همراه با قابلیت خنک کنندگی سریع آن هر جایی را کاملاً خنک می کند. خوشبختانه قیمت کولر گازی های گری نسبت به قیمت سایر محصولات شرکت های رقیب، بالا نیست و با توجه به امکانات و قابلیت های محصولات این شرکت، بسیار مقرون به صرفه است. چراکه اگر بدون هیچگونه اطلاعات و دانش کافی، راهی بازار شوید، باعث ایجاد سردرگمی برای شما خواهد شد، پس اولین اقدام برای خرید کولر گازی، داشتن آگاهی و اطلاعات است. برای رفع این مشکل ابزاری به نام برس پره در بازار وجود دارد که با تهیه آن میتوانید این پرهها را به وضعیت اصلی خود باز گردانید. با قرار دادن حالت کولر در سرمایش، هوای خنک در سطح محیط پخش می شود. پس از انتخاب کولرگازی با کیفیت خوب و متناسب با متراژ و مساحت محیط، تنها چیزی که پس از نصب در معرض دید قرار میگیرد، پنل آن است. این به صرفه بودن هزینه مصرف انرژی با قیمت کولر گازی متناسب است.

https://genaveh22.com/product-category/air-conditioner
https://genaveh22.com/product-tag/price-airconditioner-hendijan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *