دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

خرید کولر گازی جنرال مکس 18000 هزار دیواری گاز R410

دستگاه هواساز (یونیت داخلی) در درون آپارتمان در سقف کاذب نصب می شود. به این منظور انتخاب ارتفاع حدود دو متری از سطح زمین برای نصب کولر گازی در فروشگاه ها و پاساژهای تجاری که ارتفاع سقف زیادی دارند بهترین انتخاب است. در سیستم های جریان ترکیبی، قیمت کولر گازی در هندیجان هر دوی سطح و هم سیم پیچ ها در کنار هم استفاده می شوند. این سیستم چندین مزیت دارد که می تواند موجب سرمایه گذاری اولیه بالایی شود. موتور های کولر گازی های ایوولی از نوع موتور های روتاری بوده که مناسب برای مناطقی با دمای تا 42 درجه هستند.از مزیت های این نوع موتور مصرف بسیار کم برق در انها است که سبب میشوند از لحاظ اقتصادی بسیار خوب باشند و هزینه های پایینی را در مورد مصرف برق به شما تقبل کنند.میزان صدای پنل داخلی در این مدل در حدود 50 و موتور بیرونی در حد 59 دسی بل است که این میزان صدای کم سبب میشود شما اصلا متوجه کارکرد کولر نباشید و هیچ گونه صدایی سبب به هم زدن ارامش شما نشود.

این سیستم از دو واحد مجزا به نام هواساز (یونیت داخلی) و کندانسینگ یونیت (یونیت خارجی) تشکیل شده که توسط لوله مسی به یکدیگر متصل می شوند. 2. مرحله دوم سرویس کولر گازی سامسونگ،سرویس کندانسور(قسمتی از کولر گازی که بیرون از واحد ساختمانی قرار دارد) می باشد.کندانسور کولر های گازی می بایست همواره تمیز باشد تا سیکل تبرید بتواند به درستی کار کند.اهمیت این موضوع به خصوص در فصل تابستان که گاز r22 یا هر نوع گازی که مورد استفاده قرار می گیرد دمای بسیار بالایی خواهد داشت،مورد توجه قرار می گیرد.سرویسکار با استفاده از فشار آب تمامی رسوبات و یا غبار موجود بر روی فن کندانسور را به طور از بین برده تا فن بتواند به درستی به کار خود ادامه دهد.لازم است بدانید فن نقش خنک کننده گاز مبرد و هسته اصلی دستگاه کولر گازی سامسونگ می باشد و چنانچه به درستی به عملکرد خود ادامه ندهد،دمای کندانسور به شدت بالا رفته و همین امر می تواند موجب ذوب شدن سیم های موجود درون آن باشد که این مقوله باعث اتصالی برقی دستگاه و در نتیجه سوختن یا نیم سوز شدن موتور کندانسور می شود.لازم است بدانید شستشو و تمیز کردن کندانسور بوسیله آب می بایست جوانب احتیاط رعایت شود هر چند تمامی قطعاتی که به آب حساس هستند (مانند موتور فن بیرونی) دارای عایق پلاستیکی هستند لیکن رعایت اصول پیشگیری شرط اول سرویس کولر گازی دستگاه حساس سامسونگ می باشد.

این واحد را می توان برای تمیز کردن جدا کرد، بنابراین نگهداری ساده ای دارد. اسپلیت جنرال مکس GM-S18000 دارای سیستم رطوبت گیر هوا و ضد باکتری می باشد که هوایی تمیز را در اختیار شما قرار می دهد. کندانسور تبخیری ترکیبی از کنداسورهای آبی و هوایی است. متاسفانه کنداسورهای پوسته و کویل تمیز کردن و نگهداری ساده ای ندارد. این کندانسورها به اندازه کنداسورهای آبی کارآمد نیست اما گزینه مناسبی برای برآورده کردن نیازهای خنک کنندگی در مقیاس های بزرگ است. این سیستم برای وسایل بزرگ صنعتی بسیار کارآمد است و تقریبا همیشه در ساختمان ها و کارخانه های بزرگ تجاری نصب می شود. این یکی از معایب ، قیمت آن برای یکی است ، اما برای تهویه مطبوع از نوع بزرگ تقسیم ظرفیت ، آن را باید طبقه سقفی Pioneer. کولرگازی در صنعت تهویه هوا جایگاه ویژهای دارد. شما برای تمیز کردن به مواد شیمیایی نیاز دارد. خرید کولرگازی دایکین از بانه نیاز کاملا به نفع شما مشتریان گرامی است. بسیاری از افراد دوره های آموزشی تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی را به صورت همزمان طی کرده و علاوه بر تعمیرات کولر گازی به تعمیر پکیج دیواری نیز می پردازند. همه این عوامل می توانند بهره وری سیستم را به خطر بیاندازند.

کولرگازی را برای چه مکان هایی می بایست استفاده کرد؟ کمپرسور های روتاری (دوار): در این نوع کمپرسور ها با گردش ۳۶۰ درجه ای تیغه ها عمل مکش و کمپرس ماده مبرد انجام می گیرد، بدین ترتیب که وقتی گاز از دریچه ورودی وارد کمپرسور می شود ، در اثر چرخش تیغه ها و برخورد پره ها با گاز آن را با فشار به سوی لوله های خروجی هدایت می کند. فیلتر یون بوزدایی نیز یکی دیگر از ویژگیهای این اسپلیت که جزو بهترین اسپلیت های اجنرال است، محسوب میشود و اگر شما از دسته افرادی هستید که تمیزی هوا برای شما اهمیت دارد، میتوانید این مدل را انتخاب کنید، چرا که این دستگاه میتواند عمل اکسیداسیون و کاهش ذرات یون را انجام دهد و محیط را از هر آلودگی و بو پاک کند. فن های سانتریفیوژ کارآمدتر محسوب می شوند چونکه بدون سر و صداتر هستند و برای کاربردهای داخلی و خارجی مناسب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *