دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

خرید کولر گازی 18000 ال جی کم مصرف مدل 2021

این کولر گازی می تواند روی دیوار نصب شود و هر دو واحد داخلی و بیرونی را برای تنظیم دمای اتاق ها دارد. فرض کنید میخواهیم یک دیوار خارجی با این مشخصات بسازیم. گفتنی است کیفیت کاری این محصولات بسیار بالا بوده و کاربران می توانند بر حسب نیاز خود اقدام به تهیه آنها نمایند. داکت اسپلیت ال جی به علت توان تهویه بالا و همچنین قابلیت های متعددی که بر روی آن تعبیه شده است یک انتخاب مناسب برای مکان هایی است که نیاز به دریافت سرمایش و گرمایش و تعدیل هوا به صورت همزمان و از یک دستگاه دارند. برای قطع برق می توان دوشاخه دستگاه را از پریز جدا کرده و یا فیوز مربوط به کولر گازی را از قسمت فیوز اصلی قطع نمود. کولر های گازی یا به شکل صحیح تر سیستم تهویه مطبوع هوای داخل منزل شما را فیلتر و مطبوع می کند تا شما از هوای تازه و تمیز در طول روز بهره ببرید. و نتیجه این میشود که کولر گازی باید برای مدت بیشتری در طول روز کار کند و شاید شما وادار شوید که تنظیمات دمایی را تغیر دهید زیرا حتی با کارکرد بیشتر کولر گازی احساس راحتی نمیکنید. کویل کندانسور آلوده و کثیف موجب میشود که کمپروسور سردکننده به سختی کار کند، که جریان بیشتری را بر سرویس برق تحمیل میکند و نتیجه افزایش هزینههای قبض برق خواهد بود.

مهم نیست کولر گازی خود را از کجا خریداری کرده اید. فضای خالی اطراف کولر گازی بسیار اهمیت دارد. این نوع از کولر های گازی عمدتا در محیط های داخلی نصب شده و قابلیت حمل و جابجایی را دارد. پس از آن باید پنل خارجی کولر گازی را بررسی کنید. در بین کمپرسورهای کولر گازی کمپرسور اسکرول (scroll) بهترین کمپرسور کولر گازی است و بهترین عملکرد را نسبت به کمپرسورهای رتوری و پیستونی دارد. برای سرویس کولر گازی بایستی بازرسی های زیر را به صورت مرحله به مرحله انجام دهید. با این حال داکت اسپلیت یک سیستم پرمصرف نسبت به اسپلیت های معمولی محسوب شده و برای فضاهای بزرگ یا کاربری های متمرکز توصیه می گردد. اسپلیت ها شامل دو مدل معمولی و اینورتر میباشند که درمورد اینورتر، جلوتر خواهیم خواند. سرویس دورهای معمولی باعث افزایش بهره وری دستگاه کولر گازی شما می شود و همچنین موجب کاهش هزینههای قبض برق می شود.

برق را وصل کنید و کولر را روشن کنید. • در نوع گرید A آن که به سیستم های داکت اسپلیت کم مصرف معروفند کاهش مصرف برق و در نتیجه صرفه جویی در هزینه های برق را داریم. سپس باید برق کولر را قطع کنید. ابتدا بست خازن قبلی را از بدنه با پیچ گوشتی باز کنید و برای اینکه دچار اشتباه نشوید باید یکی یکی سیم های خازن قدیمی را از جای خود خارج و به خازن جدید اتصال دهید. برای اتصال سیم ها به خازن در مراحل طریقه نصب خازن کولر گازی نظر داشته باشید که c برای سیم مشترک استفاده می شود. به دلیل اینکه در سال های اخیر استفاده از r22 منسوخ شده به دلیل کمبود این گاز با قیمت بالاتری در بازار فروش می رسد، در حال حاضر اکثر سازنده های این سیستم ها از گاز مبرد r410 در کمپرسور دستگاه بهره می برند. در سال 2010 مبرد R410 استاندارد کلیه سیستم های خنک شده جدید در کشور شد.

همچنین می توانید با کارشناسان فروش ما نیز در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. سپس خازن قبلی را کنار گذاشته و خازن جدید را به محل خازن قبلی با بست اتصال دهید. طول عمر دستگاه کولر گازی خود را با نگهداری درست در مدت زمانی که کار میکند افزایش دهید. انجام سرویس دوره ای این اطمینان را به شما خواهد داد که دستگاهتان در بالاترین حد بهینه بدون خراب شدن ناگهانی کار میکند. ما کار سرویس کولر گازی با برند های مختلف را با گارانتی انجام خواهیم داد. اگر یک قطعه خوب کار نکند، میتواند به کل دستگاه فشار وارد کرده و در نهایت دستگاه زودتر از موعد خراب شود. نه تنها کویل کنداسور کثیف باعث میشود که کولر گازی بیشتر کار کند و هزینههای برق افزایش یابد، که ممکن موجب کارکرد تندتر کمپرسور و در نتیجه خرابی زودرس در آن شود. همه دستگاه های تهویه مطبوع به سرویس دوره ای نیاز دارند تا قادر باشند در طول عمر خود بتوانند به خوبی کار کنند.

اگر می خواهید لیست قیمت روز کولر گازی در بندر گناوه را مشاهده نمایید اینجا کلیک کنید و برای مشاهده لیست قیمت روز کولر گازی در هندیجان اینجا کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *