دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

داکت اسپلیت اینورتر 18000 گرین مدل GDS-18P1T1A

این استاندارد جدید روش سنجش میزان بهرهوری محصولات اینورتر الجی در دنیا را متحول کرده است. به عنوان مثال اگر مصرف برق و آب کولر آبی با مصرف برق دستگاه داکت اسپلیت اینوتر مقایسه کنیم متوجه می شویم که این دو اختلاف زیادی باهم ندارد که همین امر سبب رضایت مصرف کننده از دستگاه های داکت اسپلیت اینورتر است. در داکت اسپلیت اینورتر ، کمپرسور مانند نوع معمولی به تعداد دفعات زیاد خاموش و روشن نمی شود بلکه در حالت کم باری ، دور موتور الکتریکی متصل به کمپرسور به حداقل کاهش می یابد و همین امر باعث می شود که بسیار کم صدا کار کند. Good Sleep نه تنها ساعات خواب خوبی برای شما فراهم می کند بلکه موجب صرفه جویی در مصرف انرژی تا 36 درصد نسبت به حالت خنک کنندگی معمولی می شود.فیلتر اچ دی کولر گازی سامسونگ سری بوراکای با چگالی بالا تا 60 درصد از گرد و غبار و باکتری های آلرژی زا جلوگیری می کند.

با یک سیستم کنترل دقیق دما و تنظیم رطوبت خودکار، در تمام طول خواب، از شما در برابر رطوبت و گرما محافظت شده به طوری که وقتی از خواب بیدار می شوید برای شروع یک روز جدید کاملا آماده هستید. برای این منظور بهتر است اگر به دنبال یک خواب راحت و یا یک محیط آرام هستید به فکر خرید مدل هایی باشید که میزان صدای آنان بسیار کم باشد. این دستگاه نیز قابلیت سرمایشی و گرمایشی داشته و بسیار با کیفیت بوده و هوای مطبوعی ایجاد می کند. رتبهبندی SEER میزان قدرت خنککنندگی کولرگازی را در مقابل دیگر وسایل سرمایشی سنجیده و آن را بر اساس میزان وات بر ساعت محاسبه میکند. دامون سرویس نمایندگی کولرگازی میتسوبیشی در ایران میباشد. فناوری پیشرفته و برتر اینورتر الجی، بدون اینکه هزینههای شما را زیاد کند، در گرمای زیاد هم خنکی را به خانه شما میآورد. در واقع کولر های امروزی و دوال اینورتر به اندازه ی یک کولر آبی مصرف انرژی دارند. این دسته از یخچال فریزرهای سامسونگ، به صورت اتوماتیکی، سرعت سرمایش را در پاسخ به میزان نیاز به سرما برای مواد غذایی، تنظیم می کنند و 7 کمپرسور RPM به کار رفته در آنها، تغییرات دقیقی را در عملکرد سرمایش ایجاد کرده و تازگی مواد غذایی را افزایش می دهد.

البته این جدای از نوساناتی است که به دلایل مختلف در برق شهری ایجاد میگردد. برای حفاظت از دستگاه در مقابل این حالت ، یک فیوز حرارتی در پشت ترمینال تعبیه شده است که در صورت داغ شدن ترمینال جریان دستگاه را قطع می کند. خواستم ببینم جوابگو هست این نوع کمپرسور؟ برخلاف موتورهای معمولی که به خاطر چرخش مداوم با دور بالا، انرژی زیادی مصرف میکنند، موتور اینورتر در کولرگازیالجی میزان فعالیت کمپرسور را مدیریت کرده و بر اساس میزان دما، سرعت آن را تنظیم میکند. کولر گازی دیجیتال اینورتر سامسونگ به اولین موتور هشت قطبی دنیا مجهز است که میزان سرعت سرمایش آن 8 برابر بیشتر از سایر کولر گازی های موجود بوده و انرژی کمتری مصرف می کند. این یخچال فریزرها و کولرهای جدید سامسونگ، طراحی بی نظیر و تکنولوژی پیشرفته روز را با هم تلفیق کرده اند و امکان سرمایش را با سرعت بیشتر و صرفه جویی در مصرف برق و دوام بیشتر فراهم کرده اند. آموزش تعمیر و تعویض فلوسوییچ، پمپ، کلکتور، خازن پمپ، شیر گازی، کلید حداقل فشار، بای پاس، منبع انبساط، آموزش رسوب گیری پکیج، آموزش هواگیری پکیج، آموزش تنظیم دما، آموزش تعمیر پکیج تک مبدل و دو مبدل برخی از سرفصل های آموزشی ارائه شده در این دوره می باشد.

از کولر گازی ال جی موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی بوش موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی سامسونگ موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی گری موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی جنرال موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی هیتاچی موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.

7 دروغ رایج فروشندگان کولر گازی ، خلاصه شده ای از اطلاعات ناقص و آمیخته با دروغ، حال دانسته یا نادانسته است که برخی از فروشندگان جهت بازار گرمی و سایر اهداف به مشتریان میگویند . سامسونگ، باز هم با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های موجود، یخچال فریزرها و کولرهایی را متناسب با شرایط آب و هوایی برخی از کشورها تولید کرده است مانند یخچال فریزرهایی که با استفاده از انرژی خورشیدی کار می کنند و یا کولرهایی که میزان سرمایش تولید شده توسط آنها 43 درصد بیشتر از سایر کولرهای موجود در بازار است. وی با بیان اینکه هر تولیدکنندهای بخواهد میتوانم از صفر تا صد تمام رمز و راز تولید محصولاتمان را در اختیارش قرار دهم میافزاید: در شرایط کنونی همه باید دست به دست هم بدهیم و اقتصاد، اشتغال و صادرات کشور را تقویت کنیم. هر چه که این عدد کمتر باشد میزان صدای کمتری را خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *