دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

داکت اسپلیت های ایرانی و داکت اسپلیت های وارداتی

خرید کولر گازی بهمانند هر وسیلهی دیگری اگر با آگاهی قبلی صورت نگیرد، ممکن است خریدی عالی نباشد. اگر به دنبال تهویۀ مطبوع مکان های موقتی مثل چادرهای صحرایی، موکب های عزاداری و … ویژگیهای دیگری مثل Quick cool, Jet cool, Himalayan cooling نامگذاری های متفاوتی هستند که شرکتهای مختلف برای محصولات خود به کار برده اند که باید به آنها توجه کرد.مثلا ویژگی خنک کننده سریع Quick cool برای زمانی که شما نیاز به خنک کننده سریع در محیط دارید که از موقعیت خارج از منزل با شرایط شدید هوا برخورد کرده اید مناسب است و می تواند سریع شما را به خواسته تان برساند. در نسخه های قدیمی تر چندین نوع چراغ قرار می دادند و این چراغ ها نسبت به رنگ بندی که شده بودند ما را راهنمایی می کردند که مشکل در چیست و با چشمک زدن باید متوجه وجود مشکل می شدیم و خب کار کمی سخت تر بود اما در حال حاضر کاملا دقیق و بدون مشکل می تواند با استفاده از کد ارور کولر گری اقدام به رفع مشکل نمود. سازندگان با در نظر گرفتن این مورد اقدام به ساخت کد ارور کردند و در حال حاضر به راحتی می توان در صورتی که کولر مشکل داشته باشد با ارور کولر گازی گری متوجه شد که دقیقا مشکل در کجا هسا و به سادگی هرچه تمام اقداماتی برای رفع مشکل کرد.

از کولر گازی ال جی موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی بوش موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی سامسونگ موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی گری موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی جنرال موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی هیتاچی موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.

شرکت پاناسونیک یک شرکت چندملیتی است که دفتر مرکزی آن در کشور ژاپن قرار دارد. در حال حاضر و در نسخه های بروز شده کولر های گازی دیگر از چراغ ها برای نمایش خطاها استفاده نمی شود و در حال حاضر شرکت های سازنده با قرار دادن یک صفحه نمایشگر دیجیتالی کاملا کار را برای ما راحت تر کرده اند و آن صفحه دیجیتالی با نمایش کد خطای کولر گازی گری به راحتی راهنمایی می کند که مشکل در کجا می باشد. کولرهای گازی دومنطوره می تواند هوای گرم و هم هوای سرد را ایجاد کند و به خانه شما در تمام طول سال کمک کند. این شرکت در سال 1918 تأسیس شده و بیش از صد سال است که در زمینۀ تولید دستگاه های الکترونیکی خانگی فعالیت می کند. در واقع اسپلیت، نوعی کولر گازی است که هوای گرم خانه را گرفته و به حالت خنک به داخل برمی گرداند. گرم را به یونیت و کمپرسور بالا به عهده دارد.

کمپرسور، کندانسور و فن دستگاه در این یونیت قرار می گیرد. به طوری که پنل کولر به سمت فضای داخل قرار بگیرد و فن و کندانسور کولر گازی در تماس با هوای آزاد باشد. که در این صورت می توانید از این کولرها در فصل های سرد سال نیز برای گرمایش کمک بگیرید. این دستگاه ها به صورت یک تکه طراحی می شوند و برای نصبشان باید از یک پنجره رو به بیرون کمک گرفت. ارزش پس از اینکه واحد برای یک دوره زمانی در حالت سرد یا خشک اجرا شدهاست, این واحد این خطا را گزارش خواهد کرد, در این صورت کمپرسور و موتور دمنده هوای بیرون متوقف میشوند. یونیت خارجی در محیط بیرون ساختمان نصب می شود. اما امروزه با طراحی اسپلیت ها کولرهای گازی در دو یونیت جداگانه طراحی می شوند. سپس این یونیت به کمک یک خط لولۀ مسی یا آلومینیومی به یونیت داخلی متصل می شود. از آنجا که در اکثر ساختمان ها به قوانین ساختمان سازی برای اتصال سیم ارت احترام گذاشته نمی شود، توصیه ما به شما این است که مدل سه شاخه را برای کولر گازی پنجره ای خود تهیه کنید. مخصوصا در مناطقی با آب و هوای حاره ای و معتدل که دارای آب و هوای گرم می باشند، استفاده از کولر گازی بسیار رایج می باشد.

داکت اسپلیت ها یا اسپلیت های کانالی با تامین هوای خنک در تابستان و تامین هوای گرم در زمستان برای کلیه فضاها در یک واحد آپارتمان و انتقال هوای سرد یا گرم توسط کانال های اجرا شده در داخل سقف کاذب، دمای محیط مورد نظر را به شرایط آسایش دلخواه و تنظیم شده ی ترموستات می رساند. کولرگازی های وستینگ هاوس بسیار پرقدرت بوده و همگی دارای قدرت پرتاب باد عالیی هستند.مکش پرتوان این کولرها در کنار استفاده از گاز R410 منجر به سریعتر کردن روند تغییر دمای هوای اتاق می شود.این کولر ها سرما گرما یا سرمایشی گرمایشی نامیده می شوند چرا که دوکاره بوده و هم توان تولید گرما را دارند هم سرما. موتور های کولر گازی های ایوولی از نوع موتور های روتاری بوده که مناسب برای مناطقی با دمای تا 42 درجه هستند.از مزیت های این نوع موتور مصرف بسیار کم برق در انها است که سبب میشوند از لحاظ اقتصادی بسیار خوب باشند و هزینه های پایینی را در مورد مصرف برق به شما تقبل کنند.میزان صدای پنل داخلی در این مدل در حدود 50 و موتور بیرونی در حد 59 دسی بل است که این میزان صدای کم سبب میشود شما اصلا متوجه کارکرد کولر نباشید و هیچ گونه صدایی سبب به هم زدن ارامش شما نشود.

به هیچ وجه وارد لینک های دیگر نشوید. به طوری که تولیدات این شرکت از مدرن ترین تکنولوژی های روز بهره می گیرند و عملکرد قابل قبولی نسبت به دیگر برندهای موجود در بازار تهویۀ مطبوع دارد. آقای ترابی که نمایندگی رسمی یکی از معتبرترین محصولات ظروف شیشه و بلور داخلی را در بازار امین حضور دارد می گوید: «برخی برندها اصلا به کشو روارد نمی شوند اما چون مردم به دلیل دسترسی به رسانه های مختلف با این برندها آشنا هستند تمایل جدی برای خرید آنها دارند. مثلاً با خرید کولر آبی درست است که شما هزینه ی کمتری در مقابل کولر گازی پرداخت میکنید. اما برای اینکه بتوانید مقایسه بهتری بین فروشندگان به دست آورید لازم است میان فروشندگانی که فروش کولر گازی ایوولی را به صورت مجازی انجام می دهند انجام دهید تا با آگاهی کامل این محصول را خریداری کنید. البته قیمت خرید این محصول در مقایسه با برند ال جی کمی گران تر است و سیستم اینورتر نیز ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *