دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

داکت اسپلیت وستن ایر اینورتر

یعنی وقتی مصرف کم باشد دور کمپرسور پایین می آید و وقتی مصرف بالا باشد دور کمپرسور هم بالا می رود چون عمده مصرف برق کمپرسورها لحظه ی استارت است که به شدت آمپر مصرفی آن بالا می رود پس وقتی که تعداد استارتها را کم کنیم یعنی مصرف برق را هم کم کرده ایم .در کمپرسور دور متغییر اتفاق به این صورت می افتد که، یک بار استارت می زند و دور آن به کمترین دور ممکن می رسد و دوباره دور آن بالا می رود و این باعث می شود که مصرف کولر گازی گناوه برق پایین تر بیاید. علاوه بر این در کلان شهرها و شهرهای صنعتی که آلودگی هوا به شدت افزایش داشته است خواه ناخواه تاثیر خود را بر گرم شدن هوا گذاشته است. باید به این نکته توجه داشت که نصب داکت اسپلیت تاثیر به سزایی در کارکرد مطلوب دستگاه دارد ، چنانچه نصب داکت اسپلیت به درستی انجام نگردد باعث بروز اختلال در کارکرد داکت اسپلیت شده و در دراز مدت باعث ایجاد ضرر های جبران ناپذیری می گردد. که سیالات هم در قسمت مکانیکی قرار می گیرد، ما به خاطر این که سرمای بیشتری را در فصل تابستان داشته باشیم ، پیشنهاد می کنیم که در ابتدا دستگاه ها شارژ گازشان چک شود که اگر نیاز به شارژ گاز دارند حتما این کار انجام شود.

ما در این مقاله برای بالا بردن سطح آگاهی شما راهنمایی های لازم در خصوص خرید داکت اسپلیت را در اختیار شما قرار می دهیم تا با علم و آگاهی کامل اقدام به خرید نمایید و بهترین انتخاب را داشته باشید و بهترین نتیجه را از خرید خود بگیرید. اگر تعداد افرادی که معمولاً در محیط هستند از دو نفر بیشتر است، باید به ازای هر نفر تقریباً ۶۰۰ یکای حرارتی اضافه کنید. اگر ریموت کنترل کولر گازی شما خراب شده یا دیگر کار نمیکند، باید هرچه سریعتر نسبت به خرید ریموت کنترل کولر گازی اقدام کنید. سعی کنید داکت اسپلیت را از نمایندگی رسمی خود خریداری نمایید تا هم از اصل بودن و کیفیت آن اطمینان داشته باشید و هم با قیمت مناسب تری آن را خریداری نمایید.با وجود کالا های تقلبی در بازار و قیمت های بی وجدانانه ای که توسط افراد سودجو برای دستگاه ها اعمال می شود ، خرید از نمایندگی رسمی بهترین راه است. با توجه به مجهز بودن داکت اسپلیت بوش به تکنولوژی اینورتر ، قادر به کاهش مصرف انرژی تا 65% می باشد که با داشتن این مزیت صرفه جویی بسیار زیادی در صورت حساب های ماهیانه ی خود نموده اید.

تصور کنید توانایی پرتاب باد در یک متراژ مناسب برای پوشش دادن فضای مورد نظر به معنای مناسب بودن این کولرگازی می باشد. قدرت پرتاب باد کولرهای گازی موجود در بازار دست کم هشت متر است. 5 – داکت اسپلیت قدرت بسیار بالایی دارد و می تواند به اندازه ی 4 عدد کولر گازی برای منزل شما مفید باشد ، با خرید داکت اسپلیت نیازی به خرید کولر گازی های متعدد برای بخش های مختلف منزل خود نیازی ندارید و تنها با یک دستگاه می توانید کل منزل خود را تهویه نمایید. 2- راهنمای خرید داکت اسپلیت : دومین گام انتخاب نوع و ظرفیت دستگاه داکت اسپلیت است. برای همین بهتر است که کمی با برندهای کولرهای گازی و اسپلیت آشنا شوید تا با اطمینان کامل اقدام به خرید کنید. لذا سعی کنید قبل از خرید حتما به ضمانت نامه و خدمات دستگاه توجه نمایید. ضمانت نامه نقش بسیار مهمی در خرید هر محصول دارد زیرا داشتن ضمانت نامه به معنی کیفیت برتر محصول و پاسخگویی شرکت مربوطه در قبال دستگاه می باشد و خیال شما را از خریدتان آسوده می سازد.

به همین علت نصب توسط افراد متفرقه و غیر از تکنسین خود شرکت مربوطه به هیچ وجه توصیه نمی گردد. 28. از نصب دستگاه در نزدیکی منابع حرارتی، محل های با رطوبت بالا و در مجاورت گاز های قابل اشتعال خودداری کنید. راهنمای خرید داکت اسپلیت :چنانچه بدون داشتن آگاهی از نیاز خود و نوع دستگاه اقدام به خرید نمایید ممکن است دستگاهی که خریداری کرده اید هیچ کدام از نیاز های شما را برطرف نکند و برای شما مشکل ساز شود. همچنین باید دستگاهی را انتخاب و خریداری نمایید که کاملا با شرایط و موقعیت منزل شما ، بودجه و نیاز تان مطابقت داشته باشد . همچنین داکت اسپلیت این قابلیت را دارد که در زمستان و فصل سرما به موتور خانه منزل متصل شود و هوای گرم مورد نیاز را تامین نماید. توجه داشته باشید که در کولرهای گازی معمولی هنگامی که شما دستگاه را از حالت Off به on تغییر می داید و یا به اصطلاح دستگاه را روشن می کردید شروع فرایند گرما و یا سرما شروع می شد و این فرایند ممکن بود به یک الی دو ساعت ختم شود اما از یک زمانی به بعد تحمل گرما و سرما برای شما بسیار طاقت فرسا بود و شما مجبور بودید دستگاه را خاموش کنید تا دمای محیط به حالت اولیه خود بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *