دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

داکت اسپلیت گرین، بهترین قیمت و گارانتی

این سیستم قادر است به میزان 60 درصد در کاهش مصرف برق و انرژی دخیل باشد اما چطور؟ حال چنانچه از تعداد افراد محیط کم و یا زیاد شود دستگاه نیز با کاهش و یا افزایش دور فن موتور می تواند بازدهی بسیار مناسبی را به محیط هدیه دهد.این گونه است که سیستم دی سی اینورتر و سیستم اسمارت هوشمند در کنار یکدیگر به تنهایی می توانند تا میزان 75 درصد در مصرف برق صرفه جویی کنند. این گازها در کنار تعداد بی شمار ذرات معلق و گازهای سمی تنها به قیمت خنک شدن ما به فضا و محیط زیست مان روانه می شود. هایسنس در چند سال اخیر با سرعت رقبای زیادی را کنار زده و در بازار مصرف محصولات خانگی ایرانی خود را به اثبات رسانده است. آیا می دانید این سیستم در کنار سیستم اینورتر می تواند به میزان 75 درصد در مصرف انرژی و کاهش مصرف برق دخیل باشد؟ سیستم دی سی اینورتر دارای مزایای خاص و بی شماری است که مهم ترین آن کاهش مصرف برق و انرژی به میزان 60 درصد می باشد. چطور کولر گازی می تواند به میزان 60 درصد در کاهش مصرف برق اثرگذار باشد؟

همچنین شما یک سیستم قابلبرنامهریزی برای کنترل خنک سازی دمای اتاق دارید، که می توانید قبل از رسیدن به خانه آن را آغاز کنید و به یک فضای خنک و آرامشبخش، در هنگام ورود به خانه درست از همان ابتدا بسازید. توجه داشته باشید که در هنگام استفاده از کولر های معمولی شما در طول یک شبانه روز به میزان 10 الی 20 بار دستگاه خود را روشن و خاموش می نمودید که این عمل در واقع بدترین کار ممکن است چراکه افزایش میزان مصرف برق در حین استارت اولیه بسیار بالا می باشد. و هزاران سوال دیگر که در هنگام خرید باید به تک تک این سوالات در ذهن خود پاسخ دهید. توجه داشته باشد که این نوع کمپرسور دارای طول عمر بسیار بالایی بوده و در حین استفاده هیچ نوع سر و صدایی شما را اذیت و آزار نخواهد داد و این شرایط با گذشت زمان نیز ثابت خواهد ماند. قرار دارد و به دستگاه این اجازه را می دهد تا بتواند در شرایط سرعت های متغیر نیز فعالیت کند. 3. یکی از مهم ترین قسمت های کولرگازی مربوط به فیلتر هواست که سعی کنید به مدت هر 30 روز یک بار این قطعه را مورد شستشو قرار دهید.

در قدم اول، دستگاه وارد حالت Fast Cooling یا خنکسازی سریع میشود و با پرتاب باد خنک، دمای اتاق را به مقدار تنظیمشده میرساند. قدرت تهویه هوا و تولید سرمایش و گرمایش در کولر گازی های ایستاده و پرتاب باد در آنها زیاد است و درنتیجه استفاده از آنها برای فضاهایی مثل منزل مناسب و به صرفه نیست. سعی کنید کولری با حداقل پرتاب باد 10 متر تهیه کنید. در ثانی شما چنانچه اگر از کولری با ظرفیت و متراژ نامناسب استفاده کنید محصول شما نمی تواند آن بازدهی مناسب را به محیط منتقل کند که در نهایت این موضوع باعث افزایش میزان مصرف برق خواهد شد. توجه داشته باشید که بانه یکی از مراکز خرید بسیار مناسب و متنوعی است که می توان محصولات زیادی را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کرد. کولر های گازی در مقایسه با کولر های معمولی دارای تفاوت های بسیار زیادی می باشند که از مهم ترین این موارد می توان به خنک و یا گرم سازی سریع محیط اشاره نمود.

این نکته به حدی مهم است که می تواند تاثیر بسیار زیادی در کاهش و یا افزایش میزان انرژی و هزینه های ناشی از آن یعنی کاهش و یا افزایش مصرف برق داشته باشد. یکی از مهم ترین مشخصه بک دستگاه الکترو مکانیکی کیفیت قطعات آن میباشد.کولر گازی به عنوان یکی دستگاه الکتریکی مکانیکی باید از قطعات مرغوب و با کیفیت ساخته شود تا در مقابل شرایط جوی و دمایی متفاوت مقاوم باشد.لوله ها و کندانسور سیستم های تهویه مطبوع به دلیل استفاده از مبردها باید در مقابل خوردگی مقاوم باشند تا در داراز مدت آسیب نبینند. برای این منظور نیز می توانید در وبسایت تاپ فروش در بخش فروشگاه با انواع محصولات تهویه مطبوع اشنا شوید. بسیار از دوستان در رابطه با نحوه ی خرید از فروشگاه و چگونگی ارسال کالا سوال داشتند از این رو که اکثرا محصولات فروشگاه مربوط به اقلام بزرگ خانه از جمله تلویزیون ، کولر گازی ، یخچال ، ظرفشویی و لباس شویی و سایر لوازم دیگر می باشند، پس به صورت کلی به شرح نحوه خرید این محصولات می پردازیم .

و تمامی محصولات موجود در این فروشگاه با کیفیت و ضمانت بسیار بالایی از بانه برای شما عزیزان ارسال خواهد شد. البته وجود سیستم دی سی اینورتر در کولر های گازی شرایطی را به وجود آورده است که مصرف انرژی به حد بسیار بالایی کاهش پیدا کند و دیگر نگران هزینه های ناشی از مصرف کولر در منزل و یا محیط کار نخواهیم بود. در واقع کولر گازی های اینورتر دارای یک کمپرسور با سرعت کارکرد متغیر هستند که با توجه به دمای محیط اتاق سرعت خود را تنظیم می کنند و در صورتی که نیاز به سرمایش کمی باشد از سرعت بالایی استفاده نمی کند که همین موضوع سبب صرفه جویی در مصرف برق می شود. را تولید کنند. به همین دلیل شما نیز باید در خرید خود توجه و دقت بسیار ویژه ای به این محصولات با این رده انرژی داشته باشید تا بتوانید در مصرف برق و آب صرفه جویی کنید. نه. آب و هوای منطقی که در آن ساکن هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *