دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

راهنمای انتخاب محصول

• همانطورکه حدس می زنید، کویل مسی کمی قیمت گران تری در مقایسه با کویل آلومینیومی دارد. جدول مقایسه قیمت ها. به منظور مشاهده انواع کولرگازی و مقایسه آنها با یکدیگر و خرید اینترنتی بر روی خرید کولرگازی از سایت دیجی کالا بزنید. در گرم­ترین روزهای سال چیزی که بیش از همه قرار است حال و هوای محل زندگی شما را عوض کند و خنکای مطبوعی به آنجا ببخشد، یک کولرگازی سالم و مناسب است. تفاوت دیگر دستگاه داکت اسپلیت با کولر گازی این است که باید شما برای تمامی قسمتهای ساختمان، کانال کشی را انجام دهید در حالی که برای کولر گازی نمیتوان این کار را انجام داد. کولر گازی اجنرال اینورتر با استفاده از فیلترهای سه گانه، ضد ویروس و آلرژی و فیلتر پلاسمستر هوای داخل اتاق را کاملا تصویه می کند این کولر گازی که از چندین لایه فیلترمی باشد که نوع فیلترهای استفاده شده با تولید بیش از 3 میلیون یون در دقیقه تمام ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق در فضا را از بین می برد و طی مدت 60 دقیقه بطور کامل محیط را بوزدایی نموده و به نوعی هوا را تصفیه می کند و در ضمن اجسام موجود در فضا را نیز استریل می کند تا سلامت شما و عزیزانتان کاملا حفظ گردد.

1. اگر صداهای خش خش و یا گز گز داخل خازن میشنوید به احتمال زیاد خازن از کار افتاده است. اگر مقدار مقاومت سیم پیچ ورودی در حدود 300 اهم باشد سیم پیچ اولیه سالم است. همچنین مطمئن شوید که هیچکس برق ۲۴۰ ولت کمپرسور را قطع نکرده است. 1. مطمئن شوید که دستگاه به برق وصل است و سیستم برق کافی و لازم را دریافت میکند. در این صورت جهت سیستم گرمایش نیازی به وجود آب گرم نمی باشد لذا از این مدل در فضاهایی که مجهز به لوله کشی گاز یا موتور خانه مرکزی نمی باشد ، استفاده می گردد. این عملکرد تنها یکسری خطاهای خاص را بررسی می کند و جایگزین سرویس های چک آپ دوره ای به شمار نمی رود. 6. خازن کمپرسور به همراه اتصال داخلی کمپرسور را بررسی کنید. کارشناس همه موارد ریز و درشت را بررسی می کند و نوع دستگاه و ظرفیتی که احتیاج دارری را به همراه قیمتی حدودی به شما می دهد. یک سیستم کنترل مرکزی کولر گازی علاوه بر این مشکلات چندین مشکل دیگر هم دارد که ما در ادامه هم دو مشکل بالا و هم این مشکلات را به طور کامل بررسی خواهیم کرد.

 

زیرا پس از نصب کولر گازی دیگر امکان تعویض آن وجود ندارد. هر حایی که احساس میکنید جریان برق وجود دارد و قرار است با آن کار کنید حتما و حتما برق را قطع کنید. کندانسور هم همون میله های مارپیچی هستن که باعث دفع حرارت به سمت محیط بیرون میشن . اگر به برق شهری وصل است مطمئن شوید که هیچ قطعی داخل سیمها و یا داخل ترموستات وجود ندارد. برای این کار اول برق داخل پریز را چک کنید و ببینید که آیا مشکل از برقرسانی خانه است یا نه. 3. تنظیمات ترموستات را چک کنید. این موارد را در هنگام خرید کولر گازی توجه فرمایید. بهتر است این کار را به یک متخصص تعمیرکار بسپارید. برای راهاندازی کولر گازی این مراحل را کامل طی کنید و قدم به قدم مشکلات آن را حل کنید. هر بخشی از یک کولر گازی وظیفه و اهمیتی دارد اما برخی از این قطعات مستلزم توجه ویژه ای هستند ، یکی از این قطعات کمپرسور یک دستگاه است که اساسا قلب یک کولر گازی محسوب می شوند. یکی از اصلیترین موارد بعد از انتخاب و خرید یک کولر، بحث نصب و راهاندازی آن است. تنها کافیست با یکی از شماره تلفنهای نمایندگی فروش ریموت کنترل هاینس (آی.پی امداد) تماس بگیرید تا ریموت کنترل اصلی دستگاه در سریعترین زمان ممکن برای شما ارسال شود.

اما اول نکات ایمنی کار با کولر گازی را یاد بگیرید. اما اگر از یک تعمیرکار کولر گازی کمک بگیرید خیلی راحت میتوانید هم این مشکلات و هم سایر مشکلات خاصی که ممکن است یک کولر داشته باشد را حل کنید. این خازن انرژی لازم برای کار کردن کندانسور و فن را هم فراهم میکند و بخشی از یونیت خارجی دستگاه است. اگر برفک گرفتهاند دستگاه را روشن کنید تا فن این یخها را ذوب کند. با این کار ۲۰ درصد در مصرف برق کولر گازی صرفهجویی خواهید کرد. در این بازار می توان بیشتر برندها را از طریق نمایندگی ها تهیه کرد اما بازار بانه همچنان در شکل و شمایل یک بازار سنتی ادامه حیات می دهد؛ اما این بازار سنتی همان مصداق «از شیر مرغ تا جان آدمیزاد» است. اما هر کدام از این مشکلات راهحلهای خاص خودشان را دارند. 4. خروجی کندانسور را تمیز کنید. 2. فیلترها را تمیز یا تعویض کنید. امروزه با توجه به تنوع زیاد سیستم های تهویه گازی در هنگام خرید قابلیت ها و امکانات زیادی را باید در نظر گرفت. در واقع سیستم کولر گازی خورشیدی به این صورت است که از دو منبع مختلف انرژی برای کار کردن تغذیه میکند و همین سبب شده تا برای افراد بسیاری جلب توجه کند زیرا هر چه نباشد از سیستمهای تهویه که تنها از یک منبع تغذیه میشوند قابل اطمینانتر است.

https://genaveh22.com/product-category/air-conditioner
https://genaveh22.com/product-tag/price-airconditioner-hendijan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *