دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

راهنمای جامع خرید بهترین برند اسپلیت 18000

به منظور اطمینان لازم جهت تست نشتی لوله کشی باید لوله ها را زیر فشار 550-500 پی اس آی تحت فشار گاز ازت قرار داد. کولر گازی های اُجنرال در حال حاضر بهترین برند در بازار ایران است که در مصرف برق بسیار صرفه جویی می کنند و به عنوان کم مصرف ترین کولرگازی شناخته شده اند. زمانی که گرمای هوا بیشتر از دمای تنظیم شده برای ترموستات باشد کمپرسور آهسته تر از قبل کار میکند و فن یونیت داخلی هم جهت صرفه جویی در مصرف انرژی متوقف میشود. به همین منظور توصیه میشود برای انجام اینکار حتما از تجربه و مهارت افراد متخصص و دوره دیده کمک بگیرید. برای محاسبه ظرفیت کولرگازی و اسپلیت مورد نیاز در طبقات وسط ساختمان به ازاء هر متر مربع حدود ۴۰۰ تا ۶۰۰ (BTU) و در طبقاتی که بالای آنها پشت بام است، بدلیل تابش نور خورشید بر سقف، به ازاء هر متر مربع زیربنا بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ (BTU) در نظر گرفته می شود.

برای مشاهده قیمت کولر گازی 30000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 24000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 18000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 12000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید

به گزارش ایسنا، تقریبا در اکثر روزهای شش ماهه اول سال (به جز روزهای تعطیل) نقطه اوج مصرف برق بین ساعت های ۱۴ تا ۱۵ به ثبت می رسد. تنها تفاوتی که بین منازل مختلف در ایت خصوص وجود دارد تعداد و نوع این وسایل گرما زا می باشد که در هر یک از منازل مسکونی با توجه به نیاز های آن خانواده و سلیقه شخصی آن ها متفاوت خواهد بود. این می تواند در دماهای بین 60-86 درجه فارنهایت کار کند و دارای امتیاز 7.2 HSPF باشد. آب و هوای منطقه تاثیر مستقیمی در انتخاب کولر گازی دارد چون کولرها با برندهای متفاوت دارای شرایط کاری و مشخصات فنی متفاوتی می باشند و متناسب با آب و هواهای متفاوت طراحی شده اند. راهنمای خرید کولر گازی بر اساس متراژ : در ایران مناطق بسیار زیاد و متعددی وجود دارد که هر یک از این مناطق دارای آب و هوا و شرایط جوی مخصوص به خود هستند.

راهنمای خرید کولر گازی بر اساس متراژ : همان طور که می دانید تابش آفتاب به داخل ساختمان می تواند تا حدودی موجب گرم شدن ساختمان گردد. راهنمای خرید کولر گازی بر اساس متراژ : همان طور که می دانید منازلی که سقف آن ها از کف ارتفاع کمتری دارد معمولا گرم تر هستند. پرههای آلومینیومی موجود بر روی کویلهای اواپراتور و کندانسور معمولا بهسادگی دچار خمیدگی میشوند و بهاین ترتیب گردش هوا را مسدود خواهند کرد. برند گرین نیز یکی از شرکتهای فراملیتی چینی است که به صورت تخصصی روی تولید دستگاههای تهویۀ مطبوع کار میکند. شاید کولر گازی برای مدتی به روند عادی کار خود ادامه دهد اما پس از مدتی این فشار بر روی آن تاثیر گذاشته و موجب اختلال در کارکرد دستگاه می گردد. پس یکی دیگر مسائلی که باید به آن توجه نمایید جنس و نوع مصالح ساختمانی به کار رفته در ساخت ساختمان می باشد. بعضی از مصالح ساختمانی خود می توانندعایق خوبی باشند و برخی نیز برعکس.

راهنمای خرید کولر گازی بر اساس متراژ : نوع مصالح ساختمانی به کار رفته در ساخت ساختمان نیز بستگی زیادی به تعیین ظرفیت کولر گازی دارد. لذا یکی از نکاتی که باید در حین خرید کولر گازی به آن توجه زیادی داشته باشید ، انتخاب ظرفیت صحیح کولر گازی می باشد. لذا برای شهر تهران در ارتفاع 3900 فوت از سطح دریا، ما از این ضریب 4000 فوت برای تصحیح بار محسوسِ کویل استفاده خواهیم کرد. در مکان اواپراتور تحت تاثیر دمای محیط تبخیر و مجددا تبدیل به گاز شده لذا سرمای خود را به محیط یا همان لوله های اواپراتور پس می دهد . ■ اگه خونتون 100 متر به بالاست و دو یا بیشتر اتاق خواب دارید دو تا راه حل کلی برای خرید کولر گازی دارید : یا یه کولر بزرگ با توان سرمایشی زیاد بخرید مثلا کولر گازی 30000 بی تی یو . جمع بندی؛ آیا قصد خرید کولر گازی دارید؟ شما باید متراژ دقیق محوطه ای را که قصد خنک سازی آن را دارید اندازه گیری نمایید و بر حساب متراژ ، ظرفیتی از کولر گازی را انتخاب نمایید که با متراژ شما مطابقت داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *