دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

راهنمای خرید: چیلر بخریم یا کولر گازی، بررسی کامل مزایا و معایب

همچنین ما بنا بر درخواست متعدد مشتریان محترم مجموعه خدمت نت، طی مقالاتی، به طور مفصل به معرفی امکاناتی که توسط برخی از برندهای معتبر کولر گازی و اسپلیت، برای ریموت کنترل های کولر گازی خود در نظر گرفته اند، پرداختهایم که لینک این مقالات را نیز در زیر آوردهایم. برای اطمینان از گارانتی محصول سعی در این داشته باشید تا خرید کولر گازی را از فروشگاهای معتبر یا به صورت حضوری انجام دهید که به همین دلیل فروشگاه اینترنتی یکنام برای راحتی شما فروش انلاین و حضوری کولر گازی را نیز فراهم نموده است. این کمپانی که فعالیت آن به 1991 باز می گردد ، در ابتدا در کشور امریکا فعالیت می نمود لیکن طی رکود اقتصادی بزرگ سال های 2005 تا 2009 کارخانه جات این شرکت به چین منتقل گردید و از آن پس در شهر زوهای چین فعالیت خود در طراحی و تولید سیستم های تهویه مطبوع را ادامه داد. در معاملات تجاری گارانتی تعهدی است که فروشنده در مقابل جنسی که میفروشد و خدماتی که ارائه میدهد،دارد.اگر جنس معیوب و یا قابل نصب نباشد شرکت پشتیبان موظف به ارائه خدمات مربوطه میباشد یعنی اینکه جنس خریداری شده اگر دچار کوچکترین خرابی باشد شرکت موظف است دستگاه خریداری شده را در کمترین زمان تعویض کرده و یک دستگاه پلمپ جایگزین کند.

بهتر است بدانید اینورتر بودن داکت اسپلیت فقط باعث کاهش مصرف انرژی نمی شود بلکه سبب ثابت نگه داشتن دمای فضای پیرامون شده و بالا و پایین شدن دما جلوگیری می کند. شما با مطالعه نحوه کار این ریموت کنترل ها و آشنا شدن به امکاناتی مه در این ریموت کنترل ها وجود دارد، بهتر میتوانید در تصمیمگیری نهایی برای انتخاب مدل کولر گازی یا اسپلیت مورد نظر خود، به نتیجه دلخواه برسید. شاید در میان لیست ریموت کنترل های آموزش داده شده، نام برخی از برندها مشاهده نشود. دلیل این امر، این است که ریموت کنترل سایر برندها، تقریباً عملکردی مشابه همین ریموت کنترل هایی دارند که به معرفی آنها پرداختهایم. بر همین اساس ما طی مقالات متعددی که لینک آنها را در زیر برای شما قرار دادهایم، از جوانب مختلف، به معرفی و بررسی پر فروش ترین و محبوب ترین برندهای کولر گازی سامسونگ و کولر گازی ال جی پرداختیم، تا علاوه بر آشنایی با این برندها، پس از بررسی امکانات هر یک و بر اساس معیارهایتان نسبت به انتخاب کولر گازی یا اسپلیت مناسب تصمیمگیری لازم را داشته باشید. برخیها هم با توجه به سهم بیشتری که سامسونگ و ال جی از بازار کولر گازی و اسپلیت به خود اختصاص دادهاند، این سؤال را میپرسند که کولر گازی سامسونگ (اسپلیت سامسونگ) بهتر است یا کولر گازی ال جی (اسپلیت ال جی)؟

کولر گازی کوچک و ارزان می خواهید اینجا کلیک کنید؟
می خواهید از بندرگچین کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از بندر دیلم کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از عسلویه کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از کنگان کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از نخل تقی کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید

یکی از سؤالاتی که بسیاری از همراهان و مشتریان مجموعه خدمت نت در تماسهای خود از ما میپرسند این است که، به نظر شما بهترین کولر گازی یا بهترین اسپلیت کدام مدل است؟ یعنی هر اندازه که هزینه کنید، به همان مقدار میتوانید از خدمات کولر گازی یا اسپلیت های متعدد و متفاوت بهره مند گردید. گاهی هم خرید چند کولر اشتباه است و یک کولر به تنها می تواند جوابگوی نیازتان باشد و تشخیص هر کدام از این ها به نظر متخصص باز میگردد . کولرها با توزیع یکسان باد خنک در درون خانه به مطلوب شدن هوا کمک می نمایند . کشورهای گوناگونی مانند کره جنوبی، ژاپن، آلمان، ایتالیا در ساخت این نوع سیستم فعالیت میکنند اما امروزه به دلیل رشد قابل ملاحظه خرید بهترین داکت اسپلیت، تولیدکنندگان ایرانی تصمیم به تولید این محصول در ابعاد گوناگون کرده اند. بهتر است پس از تمام شدن ساخت و ساز سامانه مطلوب را انتخاب و برای نصب آن مبادرت نمایید در این صورت نسبت به هزینه و وقت صرفه جویی لازم را به عمل می آورید. اولین و مهمترین خصوصیتی که در انتخاب باید مورد توجه قرار گیرد آن است که باید در هنگام خرید این سیستم به آن توجه نمایید برخورداری انرژی، کاربرد انرژی و توانایی اینورتر این دستگاه می باشد.

داکت اسپلیت ها معمولاً به علت این که برای مساحت های بالا ساخته شده اند انرژی زیادی مصرف میکنند. از موارد مهمی که باید هنگام انتخاب بهترین داکت اسپلیت ایرانی به آن توجه نمود تک فاز یا 3 فاز بودن سیستم است. و موارد بیشمار دیگری که با اندکی تفکر میتوان به خوبی به آنها پی برد. ما مجبور شدیم با تمام مدل هایی که امتحان کردیم کنار بیاییم ، گرچه بعضی از آنها از دیگران بدتر بودند. این روزها برخی کولرهای گازی روانه بازار شده اند که علاوه بر تولید هوای مطبوع و خنک، این قابلیت را هم دارند تا با فناوری هایی که در آنها بکار رفته است، محیط را نیز استریل کنند و حتی بر اساس ادعای برخی از سازندگان، به میزان ۹۹% هوای محیط را از وجود باکتری ها، ویروس ها و ذرات آلرژی زا تمیز کنند. همانگونه که میدانید کولر گازیهای اینورتر داری مصرف برق کمتری هستند و بدون شک برای مناطق معتدل مانند تهران بهترین گزینه مدلهای اینورتراست که بیشتر شرکتها امروزه آن را تولید میکنند و چون این کولرهای گازی از گاز R410a برای خنک کردن استفاده میکنند با محیط زیست هم سازگارترند و در واقع با خرید این کولرها محیط زیستی سالمتر هم خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *