دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

راهنمای خرید کولرگازی

این دستگاه عمدتاً از یک بخار کننده که وظیفهاش جذب گرمای هواست و یک کمپرسور که باید فشار بخاری را که باعث خنک کنندگی میشود بفشارد ، یک کندانسور و یک دمنده تشکیل شده است. کولرگازی های میتسوبیشی امروزه به عنوان یکی از بهترین کولرگازی های جهان شناخته می شوند و با داشتن کارایی مناسب و بسیار خوب خود توانسته اند در بازارهای جهان مشتریان زیادی را به سوی خود جذب کنند. مواردی که باید در یک نصب کولر گازی خوب رعایت کرد – سایت علمی … اصولا این کولرگازی ها بر روی دیوار نصب می گردند. وزارت نیرو با انتشار گزارشی درباره راهکارهای کاهش مصرف برق توسط کولرهای گازی و اسپیلتها، اعلام کرد: شستشوی ماهانه، تمیز کردن فیلترها و سطح کویل اسپیلیت منجر به افزایش راندمان کولرهای گازی خواهد شد ضمن آنکه با نصب سایبان بر روی پنل بیرونی، کندانسور کولر گازی می تواند به دور از تابش نور خورشید با راندمان بهتر و مصرف برق کمتر به تبادل حرارت و خنک کردن منجر شود. در کولرهای اسپلیت که دو تکه هستند راندمان دستگاه نسبت به کولرهای یک تکه مطلوب تر است . این سیستم نسبت به سیستم های مرکزی استقلال کامل دارد، همچنین در مقایسه با رادیاتور راندمان گرمایشی آن نیز بالاتر است.

بهترین کولر گازی های بازار بندر گناوه در این لینک
خرید کولر گازی از هندیجان به راحتی و اینترنتی از این لینک

در این مقاله میخواهیم چگونگی خنک کنندگی انواع کولر های گازی و مزایا و معایبش را نسبت به کولر های آبی بیان کنیم بنابراین با ما همراه باشید. داکت اسپلیت معتدل یا اسپلیت های کانالی با تامین هوای خنک در تابستان و تامین هوای گرم در زمستان برای کلیه فضاها در یک واحد آپارتمان و انتقال هوای سرد یا گرم توسط کانالهای اجرا شده در داخل سقف کاذب، دمای محیط مورد نظر را به شرایط آسایش و دلخواه تنظیم شده ی ترموستات می رساند. بخش الکتریکی خود شامل بخشهایی چون دوشاخه و سیمهای رابط ، کمپرسور ، خازن ، رله بار زیاد (اورلود) رله راه انداز ترموستات ، کلید چند وضعیتی (کلید فن) ، کلید اصلی کولر و کنترل از راه دور (در کولرهای دو تکه) است. شکل رایج کار خازن ، به این صورت است که یک خازن برای راه اندازی موتورفن (پروانه) و یک خازن برای راه اندازی کمپرسور مورد استفاده قرار میگیرد ظرفیت این خازن ها در کولرهای گوناگون فرق دارد. در نوع معمولی که دور موتور ثابت است موتور به صورت ثابت و همیشگی کار میکند و تا زمانی که شما نخواهید کم یا زیاد نمیشود و حتما باید خاموش یا روشن شود که همین امر باعث پر مصرف شدن اسپلیت معمولی خواهد شد.

بهتر است از قبل مبلغ و هزینه سرویس کولر گازی را هماهنگ کنید تا دچار مشکل نشوید. کاربران می توانند دبا انتخاب تنظیم حالت اتوماتیک یا خودکار دستگاه از مزایای آن بهره مند شوند و میزان دما، سرعت فن و همچنین جریان هوای دستگاه براحتی تنظیم می شوند. کــولـر های گازی یکـی از بهتـرین سیستمهای خنک کننده است زیـــرا بــه سرعت از گرمای محیط میکاهــد و باعث خنک کنندگی میشود . سهولت خنک سازی کل خانه در اینجا ظاهر می شود و اگر شما در حال ساخت یک خانه جدید و یا انجام بازسازی های عمده، تهویه مطبوع کانال است انتخاب مناسب است. از قابلیت های GE AHM05LW نیز می توان از سه سرعت خنک کنندگی، سه سرعت فن، ریموت کنترل و تایمر 24 ساعته نام برد و روی هم رفته تمام ویژگی های اصلی و متوسطی را که شما برای خنک نگه داشتن مداوم فضای تان نیاز دارید را ارائه می دهد.

یکی دیگر از مزایای استفاده از داکت اسپلیت این است که فضای کمی را اشغال می کند و در زیبایی منزل شما بسیار اثر گذار است. معرفی شرکت مهر اصل تولید کننده کولر گازی با کیفیت ساخت ایران و دیگر … این کولرگازی قابلحمل هنگامی که در اتاقی با اندازه مناسب و شرایط محیطی قرار میگیرد، کلک گرما و رطوبت را میکند و باعث میشود که همه در خانه راحتتر نفس بکشند. سرد کردن اتاقها بیشازحد لزوم، ضمن اینکه ازنظر بهداشتی صحیح نیست موجب افزایش مصرف برق و فرسایش بیهوده دستگاه میشود. مصرف برق این دستگاه نسبتا بالا است. در موقع خرید این نوع کولرها لازم است به محل نصب کمپرسور که باید در خارج از ساختمان نصب شود و همچنین نحوه اتصال لوله های ارتباطی کمپرسور به پنل داخل توجه داشته باشید . اما نوع دیگری از کمپرسورها بدون میل لنگ و پیستون هستند و روتور در حال چرخش (به واسطه فرم خاص) گاز را از مجرای ورودی مکیده و آن را وارد لوله رفت می کند این نوع کمپرسورها را کمپرسورهای دورانی می گویند.

قطعات مکانیکی کولر گازی با کمی تفاوت ، درست مانند اجزای مکانیکی یخچال است از آن جمله می توان به اجزایی مثل کمپرسور کندانسور (رادیاتور) ، اواپراتور ، فیلتر (درایر) ، پروانه اواپراتور ، لوله مویین (کاپیلاری) ، سینی زیر کولر ، خروجی هوا و فیلتر خروجی هوا اشاره کرد. تمامی کالاهایی را که در تهران پیدا نمی شود به راحتی می توان در بازار بانه پیدا کرد. مواردی که باید در یک نصب کولر گازی خوب رعایت کرد. کولر گازی های ال جی خوب یا بد؟ موضوع: کولر گازی های ال جی خوب یا بد؟ اینبار انصافا كولر گازی رو خوب پوشش دادند، ولی حواسشون نبوده لولههای كولر گازی رو پوشش بدند سایه بان هم گذاشتن که افتاب برجام چشم رییس… از طرف دیگر اگر اهل فن باشید اثبات این نکته ساده است که کولر گازی هم در واقع در همان حد کولر آبی مصرف اب دارد . سرعت سرد سازی : یکی دیگر از این تفاوت ها در سرعت تولید هوای سرد است که در نوع اینورتر بیشتر از نوع معمولی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *