دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

راهنمای خرید کولر گازی – معرفی بهترین مارک کولر گازی

در ابتدا توصیه می کنیم که ظاهر خازن ها را بررسی کنید تا متوجه شوید آیا از نظر ظاهری، آسیبی دیده است یا نه. برای خرید سیستمهای سرمایشی باید ابتدا آشنایی کامل با همه ی این سیستمها را داشته باشید و سپس با توجه به محیط مورد نظر و مقدار هزینه خود سیستم سرمایشی مناسب را انتخاب کنید. سیستمهای سرمایشی بر اساس نوع و مدل قیمت گذاری میشوند جهت اطلاع و مشاوره درمورد سرویس و نگهداری و قیمت سیستمهای سرمایشی میتوانید با ما تماس بگیرید. اگر در سیستمهای سرمایشی اختلالی به وجود آید باید به چند نکته توجه شود که یکی از آنها انتقال هوا است باید توجه شود که اختلال در انتقال آن به وجود نیامده باشد. یکی دیگر از علت خنک نکردن کولر گازی این است که فن کولر دچار عیب شده است. تصور کنید که موتور فن عمر مفید خود را از دست داده و در نتیجه فن به شدت آرام حرکت می کند و یا این که پره های فن به دلیل ورود حشرات به داخل پنل خارجی، تاب برداشته اند.

نصب کولر گازی بعد از خرید کولر گازی یکی از دغدغه های مشتریان محترم است . اگر به هر دلیلی این شیب در نصب کولر گازی رعایت نشود یا بعداً از بین برود، تخلیه آب با مشکل مواجه خواهد شد. سیستم کولر گازی برای دفع آب محیط یا همان رطوبت هوا، به این شکل عمل میکند که تمامی رطوبت جمع شده روی فینهای خنک به صورت قطرات مایع، داخل یک ناودانی ریخته شده و از طریق لوله درین (تخلیه) به بیرون منتقل میشود. زمانی که کولر گازی دارای گاز مبرد کمی است یا به عبارت دیگر کمبود گاز دارد، سیکل آن به هم ریخته و باعث یخ زدن فینهای اواپراتور (پنل داخلی) میشود. راه های زیادی برای باز کردن لوله درین وجود دارد، اما قبل از هر چیز باید بتوان به این لوله که در پشت پنل داخلی کولر گازی قرار گرفته است، دسترسی پیدا کرد. یکی دیگر از مزایای خرید این سیستم ها، پایین تر بودن قیمت نصب و راه اندازی و همچنین ساده تر بودن مراحل نصب اسپلیت در ساختمان است. بدین ترتیب به دلیل سرد شدن فین ها یا کویل ها، رطوبت هوا یا همان بخار آب موجود در برخورد با فین ها تغییر حالت یافته و میعان می شود.

اینورتر درواقع با تغییر فرکانس و ولتاژ برق باعث کاهش مصرف شده و تمام عملکرد دستگاه هوشمند می باشد. توجه داشته باشید که عمده خرابی قطعات در داخل کولر گازی، ناشی از تغییر ولتاژ برق در ساختمان است؛ به همین دلیل است که حتما باید کول برق را به محافظ وصل کنید. Siemens یا زیمنس یک کمپانی آلمانی چند ملیتی است که از جمله کمپانی های خوشه ای به شمار می رود. مثلاً مناطق گرم و خشک دارای کمترین رطوبت و مناطق ساحلی دارای بیشترین رطوبت هستند که اصطلاحاً به آن شرجی می گویند. باید به گونه ای سیستم نصب شود که لجن و کثافات به داخل سیستم وارد نشود، دستگاه تبرید باید غیرقابل نفوذ باشد و قبل ورود گاز به داخل دستگاه مبرد کاملا خشک شود. در مرحله آخر باید به سیستم کنترل دما توجه کنیم و آن را چک کنیم اگر اختلال به وجود آمده اینها نبودند بهتر است که به یک متخصص و نصاب این سیستمها مراجعه کنیم. اما آیا تاکنون به این مسئله دقت کرده اید که ویژگی های یک کولر گازی خوب چیست ؟ در مورد کولر گازی جنرال راهنمایی میخواستم با توجه به اینکه قیمت هاشون مناسبه آیا کارایی مناسب رو دارند !

عدم رعایت شیب شیلنگ تخلیه: شیلنگ تخلیه باید دارای شیب ملایم برای تخلیه باشد (همانند شیب ملایم قیمت بنزین!). در این حالت، به محض اینکه کولر کنتاکت کند یا خاموش شود، حجم زیادی از یخ های آب شده داخل ناودانی کولر ریخته و به علت عدم تخلیه آب کولر گازی، باعث سرریز شدن آب از کولر گازی میشود. نیروهای نصاب کولرگازی در تهران از تخصص کافی برخوردار بوده و می توانند به شما یاری برسانند. در انتها با کمک دستگاه آمپراژ میزان شارژ را چک کرده و از کافی بودن گاز اطمینان حاصل نمایید. سپس بصورت آب مایع از کولر گازی خارج شده که با توجه به نحوه تنظیمات دستگاه می توان اینکار را به حداقل یا حداکثر رسانید. باید گفت که علاوه بر این کاربردها دارای مزایای زیادی هم میباشند که بارزترین آنها کم مصرف بودن آنها است. در این مطلب تصمیم داریم به موضوع خرید کولر گازی بپردازیم و شما را با نکات خرید این محصول آشنا کنیم.

برای مشاهده قیمت کولر گازی 30000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 24000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 18000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 12000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید

اگر از مراکز تخصصی تنظیم گرمایش و سرمایش داکت اسپلیت کمک بگیرید مطمئنا خودشان همه نکات را در نظر گرفته و به بهترین شکل ممکن این تنظیمات را برای شما انجام خواهند داد. یکی از مشکلاتی که در آبریزش کولر گازی بسیار شایع است و دلیل ریختن اب از کولر اسپیلت می شود، این است که لوله تخلیه یا درین به عناوین مختلف مسدود میشود که باید نسبت به باز کردن و تعمیرات کولر گازی اقدام کنید. البته اگر شما بخواهید از راه دور و بصورت آنلاین اقدام به خرید کولر گازی از بانه کنید و یکی از مدل های کولر گازی سامسونگ را انتخاب کنید با لحاظ هزینه های ارسال و اینکه شما در چه استانهای هستید تا 15 درصد هزینه کمتری نسبت به خرید مشابه در شهرستان خود خواهید پرداخت. از نظر صرفه جویی در برق و خنک کردن و یکنواخت کردن دمای محیط باید به کولرهای گازی و اسپلیتها اشاره کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *