دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

سیستم های تهویه مطبوع

در بعضی از موارد علت یخ زدگی و برفک زدن کولر گازی می تواند کثیف بودن بودن کولر باشد که این مشکل را می توان با سرویس کردن کولر گازی و شستشوی آن برطرف کرد. بهتر است بدانید تخلیه نشدن هوا بطور کامل می تواند به دلیل خرابی فن یا کثیف بودن فیلتر ها یا سوختن موتور فن باشد، که هر یک از این موارد می تواند سبب یخ زدن قسمت های مختلف کولر گازی شود. یا بالاتر است. 3 هرگز به شایعات توجه نکنید و بدون پیشداوری به بازار بروید. هدف این مجموعه فروش محصولات اصل اوجنرال به قیمت مناسب و زیر قیمت بازار و فروش تکی محصولات به قیمت عمده می باشد. برای پاسخ دادن به این سوال باید در نظر بگیرید که در میزان خرابی و آسیب در کولر گازی شما باید سنجیده شود. علت اصلی قرار دادن این فیوز جلوگیری از عبور آمپر بیش از حد از سیمهای داخلی ساختمان میباشد و در صورت بروز کوچکترین اتصالی در برق پنل داخلی و سیم کشی بینابین، این فیوز قطع شده و برق اصلی پنل داخلی را قطع مینماید. این دستگاه هوشمند قابلیت اتصال به وای فای را دارد.

پایه N وN(2) به یکدیگر اتصال کوتاه (Jumper) میشوند و پایه L و L(1)، پس از اتصال به فیوز 5 آمپری با یکدیگر جامپر میشوند. تمام مدل های یخچال فریزر سامسونگ را می توانید با جستجو در سایت اصلی خود این کمپانی بیابید و مشخصات آن را ببینید. چون در این صورت کولر گازی که دارای اینورتر می باشد مصرف انرژی کمتری دارد و در مصرف طولانی مدت در هزینه های شما صرفه جویی می کند. در نظر بگیرید اگر یخ زدگی در صبح و یا آخر شب می باشد، در کولر های پنجره ای درجه ترموستات را کم کنید و در کولر های دو تکه ای درجه ترموستات را بالا ببرید بطوریکه کولر OFF کند. یکسره کار کردن کمپرسور می تواند به دلیل خراب شدن سنسور کولر گازی یا خراب شدن برد و یا معیوب شدن کمپرسور باشد که این یکسره کار کردن کمپرسور باعث می شود قسمت هایی از کولر گازی و پنل داخلی دچار یخ زدگی شود. داکت اسپلیتها از دو قسمت اصلی کندانسور و هواساز تشکیل شده است.

طبقه بندی می شوند یعنی هر چه این گزینه ها در داکت اسپلیت ها کیفیت بالاتری داشته باشد. یونیت خارجی داکت اسپلیت در مقایسه با اسپیلت معمولی (کولر گازی) ابعاد بزرگ تری دارد و این باعث شده است تا برای فضاهای بزرگ مناسب تر باشد. کولر گازی اجنرال دارای انواع پنجره ای، اسپلیت دیواری، داکت (کانالی)، کاستی و مولتی پنل ساده و پیشرفته (VRF) است. لازم به ذکر است که کولرگازی مدل ASGS12LECA اجنرال تنها برای خنک سازی استفاده نمیشود. مدل روتاری استفاده شده در کولرگازی مزیتهای زیادی برای شما به ارمغان خواهد آورد. در داخل این محصولات شرکت اجنرال از کمپرسور روتاری (کولرگازی روتاری) با برند آمریکایی استفاده شده است. در واقع این محصول را برای گرمایش در روزهای سرد سال نیز میتوان استفاده کرد. از جمله این مزیتها میتوان به کاهش مصرف انرژی و افزایش عمر محصول اشاره کرد. همانطور که از دفترچه این کولر از شرکت اجنرال مشخص است، این محصول مناسب استفاده در مناطقی با آب و هوای معتدل است.

علت پیشنهاد زرین سرویس برای عیب یابی و تعمیر برد کولر گازی به شما این است که زرین سرویس یکی از بهترین مراکز تخصصی عیب یابی و تعمیر برد کولر گازی در استانهای تهران، البرز، کرج، رشت، مازندران، مشهد، اصفهان، ورامین و … اگر با روشن کردن کولر گازی در همان ابتدای شروع به کار لوله ها شروع به یخ زدن می کنند و در فاصله ۱۵ دقیقه لوله ها یخ می زنند، در این صورت باید کولر گازی را نشت یابی کنید و عمل گاز گیری انجام شود تا علت یخ زدگی و برفک زدن کولر گازی مشخص گردد. دقت داشته باشید که اگر فشار گاز در کولر گازی دو تیکه مناسب بود ولی باز هم دچار یخ زدگی می شود باید برد الکترونیک کولر گازی را بررسی نمایید زیرا که اغلب معیوب شدن برد کولر سبب بوجود آمدن این مشکل خواهد شد و اغلب با تعمیر و یا تعویض برد این مشکل حل خواهد شد.

 

همزمان برق از پایه شماره 3 به ترموستات محیط خارج نیز میرسد و با توجه به شرایط دمای بیرون، فن کندانسور با دور کم، یا دور زیاد کار میکند. تهرانی ها می توانند برای تعمیر کولر گازی در تهران و یافتن اطلاعات ارائه دهندگان تعمیر کار کولر گازی در تهران از طریق همین سایت به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. بنابراین این کولرگازی را باید در گروه اسپلیتهای دیواری قرار داد. اجرت نصب و دستمزد نصب در تمامی مارک های اسپلیت دیواری و ایستاده رایگان بوده و به این ترتیب است نصاب دستگاه را از کارتن خارج کند و شرایط نصب را فراهم آورده و پانل داخلی را روی دیوار و روی زمین بسته به مدل نصب کرده و کندانسور یا یونیت خارجی را در جای خودنصب و سپس توسط لوله و کابل دو یونیت داخلی و خارجی را متصل کرده و درون لوله ها را وکیوم و سپس شیر گاز را باز و پس از وصل کابل برق به دستگاه آن را روشن و به مشتری آموزش دهد.کلیه لوازم به کار رفته در هنگام نصب هزینه ای جدا دارد و با خریدار است.

برای مشاهده قیمت کولر گازی 30000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 24000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 18000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 12000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *