دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

فروش کمپرسور کولر گازی و اسپلیت جنرال

داکت اسپلیت ال جی و داکت اسپلیت سامسونگ از این دسته هستند. همانطور که می دانید گاز مبرد استفاده شده در داکت اسپلیت ها ، گاز مبرد R 22 و R 410 است که با توجه به مضر بودن گاز مبرد R 22 برای محیط زیست استفاده از آن از سال 2020 ممنوع شده است و این موضوع سبب می شود تا شارژ گاز R 22 برای داکت اسپیلت هایی که با این گاز طراحی شده اند، مشکل ساز شود. شرکت آریا تهویه با استفاده از بهترین گازهای موجود در بازار و با کیفیت بالا ، عمل شارژ گاز را اتجام داده و تحویل مشتری میدهد. شما می توانید با مطالعه راهنمای انتخاب هر یک از کولرهای گازی اجنرال، از نوع کمپرسور و گاز مبرّد به کار رفته در این محصولات مطلع شوید. کولر گازی انواع و اقسام مختلفی دارد.باید دید که از این دستگاه ارزشمند در چه محیطی و در چه متراژی میخواهید استفاده کنید.البته ناگفته نماند که عوامل بسیار زیادی در انتخاب نوع و ظرفیت کولر گازی دخالت دارند.مانند : متراژ ، تعداد دفعات باز شدن درب ، تعداد افراد حاضر در محل ، تعداد پنجره ها و ارتفاع سقف.برای اینکه با انواع و اقسام کولر گازی در ظرفیت های گفته شده بیشتر آشنا شوید با ما در این مطلب همراه باشید تا پرفروش ترین کولر گازی اسپلیت های بین 10000 تا 13000 BTU را در برند های مختلف برای شما معرفی کنیم.

مارکهای مختلف این تنظیمات را به روشهای مختلفی پیاده میکنند. همچنین صدای تولیدی در مدل های مختلف و در برندهای مختلف متفاوت است و شما می توانید از برنهای معتبر تر خرید انجام دهید. این اطلاعات با علامت های اختصاری مربوط به خود مانند DC ( میزان صدای تولید شده توسط دستگاه در هنگام کارکرد و برحسب دسیبل) ، EER ( میزان انرژی مصرفی یا برچسب انرژی که شامل رده A ، B ، C و … است ) و CFM ( میزان هوادهی ) در دفترچه و کاتالوگ آورده شده است. هر چند نوع اینورتر قیمت بالاتری از نوع معمولی دارد اما کاهش هزینه های برق مصرفی داکت اسپیلت اینورتر در طول سال های مصرف ، می تواند قیمت بالاتر آن را جبران کند. 7.مصرف برق قابل قبول و منطقی در جهت بهره گیری سرمایش از دستگاه در فصل تابستان در مقابل سیستم های کولر گازی معمولی ( دیواری ) در مقیاس مشابه جهت تامین بار حرارتی مورد نیاز .

10.تقلیل حجم لوله کشی آب جهت کویل آب گرم دستگاه داکت اسپلیت با کویل آب گرم به نسبت چیلر های مرکزی و مینی چیلرهای مستقل خانگی . 9.تقلیل حجم لوله کشی درین در سیستم داکت اسپلیت با کویل آب گرم فابریک به نسبت کولر های گازی معمولی ( اسپلیت های دیواری ) ، چیلر های مرکزی و مینی چیلر های مستقل آپارتمانی ( خانگی ) . 14.قیمت تمام شده سیستم های داکت اسپلیت با کویل آب گرم فابریک با احتساب هزینه عملیات کانال کشی و لوله کشی و سایر متعلقات حدود یک دوم هزینه تمام شده سیستم های چیلر مرکزی یا مینی چیلرهای مستقل آپارتمانی می باشد . 6.عدم وجود پدیده فراست ( یخ زدن آب بر روی فین کندانسور ) که در سیستم های هیت پمپ صورت می گیرد بدین جهت سیستم داکت اسپلیت را به واسطه وجود کویل آب گرم ، می توان به عنوان سامانه مستقل و قابل اطمینان تامین کننده گرمایش به حساب آورد . 8.تقلیل حجم لوله کشی مسی در سیستم داکت اسپلیت با کویل آب گرم به نسبت سیستم های کولر گازی معمولی ( اسپلیت های دیواری ) در مقیاس مشابه جهت تامین بار حرارتی مورد نیاز .

11. فضای لازم جهت انجام عملیات سرویس و تعمیرات را در اطراف یونیت خارجی در نظر داشته باشید. لذا مقرون به صرفه بودن استفاده از داکت اسپلیت با کویل آب گرم فابریک بیش از پیش مد نظر کارفرمایان پروژه های انبوه سازی قرار می گیرد . شرکت چینی هایسنس یکی از بهترین کولرهای گازی اسپلیت اینورتر را تحت مدل HIH-30VQ برای کاربران خود عرضه کرده است. اگر بخواهیم درباره ویژگی های کولرهای گازی گری صحبت کنیم ابتدا باید به سراغ میزان مصرف انرژی آن برویم. کولر گازی چند هزار بخریم بهتر است به سراغ کولر های ایستاده بروید. خرید کولر گازی بیشتر از ظرفیت مورد نیاز ممنوع! اسپلیت گرین دارای ریموت کنترل دستی است که به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. تعویض قطعات کولر سلولزی به آسانی و سادگی کولر پوشالی است و پد سلولزی آن به راحتی قابل تعویض است.با این تفاوت که در کولر آبی پوشالی هر سال باید پوشال کولر تعویض شود اما در کولر سلولزی طول عمر پد سلولزی حداقل سه سال است و در مناطقی که سختی آب کم باشد طول عمر بالای هفت سال نیز مشاهده شده است. این کولر گازی با عملکرد تک فاز کار می کند و پنل خارجی آن مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و شرایط جوی دارد، ظرفیت سرمایشی و گرمایشی کولر گازی ۲۴۰۰۰ گاسونیک می باشد که با تولید صدای کم حدود ۲۹-۴۷ دسی بل بدون ایجاد مزاحمت کار خواهد کرد.

صدای کم داکت اسپیلت یک مزیت بزرگ به حساب می آید. مشکل سوم : یونیت خارجی باید بتواند هوا را از کانال عبور داده و به اتاق ها برساند.برای این کار نیازمند فنی به مراتب قویتر از کولر های اختصاصی هر اتاق هست.پس قطعا دارای صدای بیشتری نیز خواهد بود.برای رفع این مشکل باید جایی مناسب برای قرار دادن آن تعبیه کرد.در بیشتر ساختمان ها آن را در سقف کاذب راهرو ها قرار می دهند که اگر صدایی هم تولید کرد مزاحم محل نشستن یا خواب افراد نشود.همچنین می توان به جای استفاده از یک داکت برای کل اتاقها ( کل ساختمان ) می توان از چند داکت کوچکتر استفاده کرد.داکت های کوچکتر صدای بسیار کمتری دارند.همچنین برای نصب این وسیله از افراد متخصص کمک گرفت و از آنها بخواهیم که دریچه های عبور هوا را به خوبی عایق بندی کنند تا از انتقال صدا به سایر اتاق ها جلوگیری شود. از دیگر نکات مهم برای خرید داکت اسپلیت ، میزان صدای دستگاه هنگام کار است که توجه نکردن به این موضوع می تواند نارضایتی از دستگاه ، بعد از خرید را به وجود بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *