دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

قیمت و خرید کولر گازی 24000 اجنرال در بانه و گناوه

اگر ساختمان شما دارای کولر آبی است ولی بدلیل کانال کشی غیر اصولی و غلط آن یکی از اتاقها یا هال نشیمن خنک نمی شود. مثلا برای یک هال نشیمن ۲۵ متری که در طبقه وسط ساختمان واقع گردیده ، یک اسپیلت BTU 12000 با مصرف برق ۰٫۸ KW می تواند کافی باشد. برای یک اتاق کوچک ممکن است ظرفیت 9000BTU مناسب باشد در حالی که نیاز است برای یک سالن بزرگ ظرفیت 36000BTU را مورد استفاده قرار داد. با سیستم تقسیم AC ، کندانسور خارج از خانه است. این واحدها همچنین به گونه ای ساخته شده اند که بی سر و صدا کار می کنند ، به طوری که هرگز از صدای بلند و غوغایی که معمولاً با کولر گازی در ارتباط است ، اذیت نمی شوید. لازم است پنل بیرونی به گونه ای نصب شود که امکان جریان هوای آزاد در پشت آن به راحتی مهیا باشد. واحد اصلی (کندانسور) خارج از دید ، به طور معمول در یک فضای اتاق زیر شیروانی واقع شده است. در صورتی که از یک کولرگازی ۱۸۰۰۰ Btu/h با گرید A به جای کولری با گرید G استفاده شود بیش از ۴۰درصد در میزان مصرف برق و هزینه آن صرفه جویی خواهد شد؛ و در صورتیکه از یک کولر با گرید A به جای کولری با گرید D استفاده شود این صرفه جویی به میزان ۲۵ درصد خواهد بود.

این فشار را به مبرد وارد می کند ، که از طریق لوله های متصل به واحد داخلی (اواپراتور) عبور می کند. فضاهایی که ارتفاع سقف تا کف در انها بیشتر از ۲٫۸ متر باشد نصب پنل داخلی در ارتفاع ۲ متری از کف محل مورد نظر قابل انجام است. خنک کردن کل خانه هنگامی که فقط از یک قسمت استفاده می شود یکی دیگر از موارد قابل توجه است ، اگرچه سیستم های منطقه بندی شده با کنترل کنترل خنک شدن اتاقها در یک زمان مشخص این مسئله را برطرف می کنند. از دیگر محاسن این سیستم بوده که در گروه سیستم های اسپلیت مشترک می باشد. سیستم های اسپلیت به شما امکان می دهند فقط اتاق هایی را که انتخاب می کنید خنک کنید. در بسیاری مواقع علت می تواند یک مشکل جزئی باشد که با برطرف کردن آن رضایت شما به طور کامل از این محصول برآورده خواهد شد. بزارید مسئله را باز تر کنیم .فرض کنید که زمانیکه در سالن پذیرایی هستید اصلا دو کولر دیگر روشن نمیشوند و یا اینکه فرض کنید که این دو اتاق برای فرزندان تان باشد و تا زمانیکه فرزندانتان سر کار هستند اصلا دو کولر دیگر روشن نخواهند شد.خوب در اینجا فقط کولر گازی داخل سالن شما که یک کولر 30 هزار هست در حال کار کردن هست و دیگر یک کولر 50 هزار روشن نخواهد شد.

اگر می خواهید لیست قیمت روز کولر گازی در بندر گناوه را مشاهده نمایید اینجا کلیک کنید و برای مشاهده لیست قیمت روز کولر گازی در هندیجان اینجا کلیک نمایید.

این خلاصه ، نمای کلی از هر دو سیستم و همچنین جوانب مثبت و منفی هر یک را برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد اینکه کدام سیستم بهتر با نیاز و بودجه شما سازگار است ، ارائه می دهد. در مورد اینکه چه مارک یا برندی را از انواع موجود در بازار انتخاب نمائیم ،دقیقا نمی توان اظهار نظر کرد زیرا اولا این دستگاهها همگی از نظر ساختار و قطعات مشابه هستند و ثانیا بر اساس اینکه چه ظرفیتی و چند پنل مورد نظر شما باشد، طیف محصولات آنها با هم متفاوتند ولی بطور کلی چون استفاده از کولر های اسپیلت و گازی نیازمند دریافت خدمات بعد از فروش مناسب می باشند بهتر است انتخاب شما به خوشنام ترین ها در زمینه خدمات بعد از فروش اختصاص یابد.اگر کنتور برق واحد شما ۲۵ آمپر است ، مجموع آمپراژ مصرفی اسپیلتها یا کولر های گازی که انتخاب می نمائید نباید از ۲۰ آمپربیشتر باشد.

زیرا مهمترین عنصر یک کولر گازی، کمپرسور و یا همان موتور آن است. همچنین ، از آنجا که واحدهای جداگانه را می توان در صورت لزوم اضافه کرد ، اگر بودجه یک نیروی محرک باشد ، این گزینه مفید خواهد بود. اگر سطح پنجره ها نسبت به سطح کل واحد شما زیاد است و یا پنجره رو به شرق و خصوصا رو به غروب دارید توصیه می شود جهت جلوگیری از ورود تشعشع گرمایی در تابستان از پنجره های دو جداره یا پوشش های ضد حرارت و ضد UV روی سطح شیشه پنجره ها استفاده نمائید. نباید فکر کنید لازم است کل سالن خنک شود تا شما هم خنک شوید.با توجه به انباشت هوای گرم در زیر سقف ، بهتر است تا جای ممکن پنل داخلی اسپیلت ها را پایینتر از سقف نصب نمائید. از آنجا که کندانسور با سیستم تقسیم AC در خارج قرار دارد ، در فضای داخلی سر و صدای کمی وجود دارد ، اگر همسایه ها در صورت نزدیکی واحدهای مسی ممکن است صدای کارکرد آن را بشنوند. چرا که با انتخاب کولر با ظرفیت پایینتر، سرمایش مورد نظر توسط دستگاه تأمین نمیشود. زیرا که نوع کمپرسور هم در قیمت کولر گازی و هم در هنگامی که نیاز به تعمیر دارد در نوع تعمیرات تاثیرگذار است.

سیستم های تقسیم شده برای فضاهای کوچکتر یا فضایی که به خانه اضافه شده معنی دارد اما نمی تواند به سیستم موجود متصل شود زیرا سیستم قبلاً از آن مالیات گرفته شده است یا موقعیت مکانی به شما اجازه نمی دهد. به طور کلی ، سیستم های اسپلیت می توانند در محدوده 2000 دلار برای یک نصب واحد شروع شوند. اگر عایق لوله های رابط خصوصا در بیرون از ساختمان از بین رود ، اسپلیت شما مقداری از خنکی گرانبهای کولر را از دست می دهد. اگر خانه در یک ساختمان چند مسی باشد ، کندانسور احتمالاً در کنار ساختمان متصل می شود ، که ممکن است از نظر بصری برای برخی از همسایگان یا انجمن های صاحبان خانه نامطلوب باشد. اگر قصد خرید یک سیستم تهویه مطبوع را دارید ، از جمله گزینه های محبوب تر ، سیستم های تهویه مطبوع داکت و اسپلیت هستند. در حالی که هزینه های خرید و نصب بالاتر از سیستم اسپلیت است ، سیستم های داکت اسپلیت کارایی بیشتری دارند. شکل یونیت داخلی این سیستم به گونه ای است که می تواند در سقف کاذب قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *