دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

قیمت کولر گازی کوچک و کم مصرف – کولر گازی کوچک و ارزان قیمت

گاهی اوقات ریموت کنترل متناسب با دستگاه شما در بازار موجود نیست یا قیمت آن خیلی زیاد است. اما فکر بد نکنید بلکه این را بدانید که برندهای بزرک دنیا از چین می باشد و ان مواردی بدی که از این کشور وجود دارد در اصل از نوع طرح می باشد و در ضمن حواستان حتما باشد که در این لیست قیمت کولر بدون ضمانت گناوه برند خیلی تقلب وجود دارد که سعی کنید از فروشگاه های مورد اعتماد خرید کنید و هیچ وقت به خاطر یک مقدار قیمت ارزان تر به فروشگاه های متقلب اعتماد نکنید. بنابراین سعی کنید با توجه به بودجهای که در اختیار دارید، کولری با زیباترین پنل موجود را انتخاب کنید. کولر اسپلیت چند پنله: این نوع کولر گازی ها هم در دسته ی کولر اسپلیت ها دسته بندی میشوند که تنها یک پنل خارجی ( کمپرسور ) دارند که به دو یا چند واحد داخلی وصل شدهاند. یک بخش پنل داخلی است که داخل فضای ساختمان قرار میگیرد و بخش دیگر هم پنل خارجی است که داخل تراس، بیرون از پنجره و یا پشت بام قرار میگیرد که صدای موتور کولر به فضای داخل منتقل نشود. مینی چیلر در بیرون از ساختمان (در فضای آزاد برای مثال بر روی بام ، تراس یا حیاط) نصب و با لوله کشی ساده آب به فن کویل ها متصل می گردد و در حداکثر فاصله بین آن و فن کویل ها محدودیتی وجود ندارد.

برای دریافت جزئیات این کولرها و خرید کولر گازی گری به فروشگاه اینترنتی ساختمان صنعت مراجعه کنید. جدول زیر بهصورت تقریبی، ظرفیت لازم برای ابعاد فهرستشده را نشان میدهد. اگر کولر شما این قابلیت را داشته باشد، میتوانید برای مدیریت مصرف انرژی از آن استفاده کنید. اگرچه شهر بانه با کالاهایش به شهر محصولات ارزانقیمت معروف شده است، اما هرگز هزینه سفر و اقامت برای خریدن کالایی تقلبی، ارزش حتی تفکر را ندارد؛ چه رسد به امتحان کردن تصمیم اشتباهی که گرفتهاید. فقط هوای اتاقی را که در آن قرار دارند خنک میکنند. همانطور که ذکر شد، برخی مدلها قابلیت گرمادهی نیز دارند که هنگام خرید باید متناسب با نیاز خود تصمیم بگیرید که آیا نیازی به گرمادهی آن دارید یا تنها به وسیلهای خنککننده نیاز دارید. برخی مدلها حالت بیصدا دارند که هرچند باعث کاهش فعالیت کولر میشود؛ اما میزان سروصدای آن را پایبن میآورد. حتی برخی مدلها با تشخیص محل حضور فرد باد خنک را به سمت او میدمند. امکان جهت دادن به مسیر دمش باد میتواند در تجربهی شما در استفاده از کولر مؤثر باشد؛ بهطوری که اگر باد کولر به سمت شما باشد سریعتر خنک میشود و آن را خاموش میکنید و از این جهت میتواند در کاهش مصرف برق مؤثر باشد.

برخی مدلهای پیشرفتهتر تعداد افراد داخل اتاق را تشخیص میدهند و با محاسبهی گرمایی که بدن این افراد ایجاد میکند، تنظیمات را انجام میدهند. افراد زیادی را دیدهام که پس از نصب کولر گازی، بسیار متعجب ماندهاند که چه کار دشوار و پر جزئیاتی بوده و در واقع انتظار چنین مراحل نصب طولانی و نسبتا سختی را نداشتهاند. همینطور آموزش ها به صورت عملی نیز انجام می گیرد و افراد با انواع کولرهای گازی و قطعات مختلف آنها آشنا شده و نحوه عیب یابی و برطرف کردن معایب و مشکلات آنها را فرا می گیرند. این مدل بهغیر از گرمایش، تمامی امکانات دیگر را دارد. در صورتی که اتاق شما درزهای زیادی نداشته و دیوارها عایق باشند بهطوریکه هدررفت انرژی کم باشد، میتوانید این بازه را به ۱۰ درجه افزایش دهید. دستگاه خارجی در صورتی که در مجاورت یکی از اتاق خوابها قرار داشته باشد میتواند بهشدت آرامش فرد یا حتی همسایگان او را به هم بزند. در صورتی که کمی صبر و تحمل بیشتری به خرج دهید و دمای هدف را مثلا روی ۲۵ درجه تنظیم کنید، هم به دستگاه شما فشار نیامده و مستهلک نمیشود، هم در مصرف انرژی صرفهجویی خواهید کرد.

اگر دمای بیرون ۱۰ درجهی سانتیگراد است، دمای هدف را به جای ۲۵ روی ۱۸ درجهی سانتیگراد تنظیم کنید و در صورت نیاز لباس گرمتری بپوشید. در حالت Good Sleep در اسپلیت NP307SK3 lg، مطابق با تغییرات دمای بدن در طول خواب، کارکرد دستگاه نیز تنظیم میشود، در حقیقت با توجه به سیکل خواب انسان در طی سه مرحله فرو رفتن به خواب، خواب عمیق و بیدار شدن، میزان وزش دستگاه تغییر خواهد کرد که تنها با دادن بازه زمانی مورد نظر به دستگاه، خوابی آسوده و راحت در انتظار شما خواهد بود. با درجه بندی مختلفی که دارد میتواند به سرعت دمای محیط را افزایش یا کاهش دهد. در مرحله اول از راهنمای خرید کولر گازی شما در ابتدا باید بدانید که به چه نوع کولری نیاز دارید و یا این محصول به چه دسته بندی هایی تقسیم بندی می شود؟ در صورت عدم رعایت این نکته هوای رفت کندانسور، مجدد برگشت می شود و باعث می گردد کمپرسور اورلد کند. هر کدام از این سه مدل مزایا و معایبی دارد که باعث می شود برای عده ای جذاب و برای افرادی فاقد جذابیت باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *