دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

قیمت کولر گازی 12000 گری اینورتر + تحویل فوری

کار خازن ذخیره انرژی الکتریکی درون خود است تا در مواقع نیاز انرا در مدار برگرداند مواقی که موتور ها می خواهند استارت کنند نیاز به انرژی الکتریکی بیشتری دارند که خازن برایشان تامین میکنند پس در نتیجه زمانی که خازن دستگاه شما خراب شده باشد موتور الکتریکی دستگاه شما استارت نمیکند به همین دلیل تعمیرکاران کولر گازی زمانی که موتور های دستگاه شما کار نمیکنند اولین چیزی که به ان مشکوک میشوند خازن است که در اکثر مواقع با تعویض ان مشکل بر طرف میشود. شما در انتخاب برند کولر گازی که می خواهید خریداری کنید کاملا آزاد هستید اما سعی کنید برندی رو انتخاب کنید که اولا شناخته شده باشد دوما از کارت گارانتی معتبر با سابقه ی درخشان برخوردار باشد همچنین این نکته رو در نظر بگیرید که نمایندگی شرکت گارانتی دهنده در نزدیکی شهر محل زندگی و نصب کولر شما باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل در کولر گازی و یا اسپلیت بتوانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید.

از کولر گازی ال جی موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی بوش موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی سامسونگ موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی گری موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی جنرال موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.
از کولر گازی هیتاچی موجود در بندر گناوه دیدن نمایید.

پس اگر شما به عنوان یک برقکار، یک ساختمان را از پایه سیم کشی می کنید و از این اطلاع ندارید که بعداً قرار است صاحب خانه کدام مدل را برای خانه اش خریداری کند، باید برق را تا هر دو محل ببرید. ببرید. ولی در بعضی از مدل ها باید برق تا محل یونیت داخلی برده شود. نکته: معمولاً کابل برق کولر های تا ۱۸۰۰۰ بی تی یو به محل پنل (یونیت داخلی ) و کولرهای با ظرفیت بالاتر به محل کمپرسور می رود. بهتر است از جعبه فیوز تا محل کمپرسور (یونیت خارجی) یک لوله خرطومی یا لوله پی وی سی شماره ۲/۵ قرار دهید و بعد از محل کمپرسور تا محل کولر گازی ( یونیت داخلی ) هم یک لوله دیگر نصب کنید. کولر گازی خانه یا محل کار شما را در ماههای گرم سال خنک نگه میدارند؛ اما تا بهحال دقت کردهاید کولر گازی چگونه عمل میکند؟ بهتر است سیم ها مستقیم از جعبه فیوز یا کنتور اصلی تا محل کولر گازی کشیده شود. طراحی بدنه محصولات بوش ساده ولی زیبا اسـت و برخورداری از قابلیت هاي پیشرفته اسم ان ها را مطرح کرده اسـت کـه از بین ان ها میتوانیم بـه وجود فیلترهای جدید ضد باکتری، برخورداری از کمپرسورهای توانمند T3؛ سیستم اینورتر با گرید انرژی مناسب، سیستم عیب یابی خودکار، سیستم شروع خودکار «برای زمان هایي کـه برق میرود تا بعد از اتصال مجدد ان؛ دستگاه مانند قبل شروع بـه کار کند»؛ امکان استفاده در اقلیم هاي هوایی مختلف، پرتاب باد مناسب و ویژگی هاي متعدد دیگر اشاره کرد.

میزان مصرف برق کولر گازی ها از کولر های آبی بیشتر می باشد و همین مسئله سبب شده است برخی از افراد تمایلی به خرید آن نداشته باشند. تازه اگه خیلی خوش شانس بودم شب میتونستم بدون صدای زوزه ی باد و یا تق تق کردن کولر بخوابم. تعداد جهتهایی که یک کولر گازی میتواند باد را پرتاب کند، یکی از مزیتهای آن به شمار میآید. نکته: در صورت امکان کولر گازی را در مسیر باد نصب کنید، زیرا این کار باعث انتقال بهتر حرارت در کندانسور شده و در نتیجه راندمان کولر افزایش یافته و مصرف برق کاهش خواهد یافت. عدد به دست آمده مقدار جریان مصرفی آن کولر گازی بر حسب آمپر است. در ضمن کولر های گازی در زمان استارت اولیه جریان بیشتری ( تا ۱.۵ برابر حالت عادی) مصرف می کنند. پس یک کولر گازی ۲۴ هزار حدوداً ۱۲ آمپر جریان می کشد. از کولر گازی پنجره ای می توان برای متراژهای کوچک و اتاق های مجزا استفاده کرد.

در این مطلب قصد داریم تا در خصوص راهنمای خرید بهترین محافظ کولر گازی پنجره ای توضیحاتی را بیان کنیم. کولرگازی اینورتر 12000گری در پیشرفته ترین مراکز تحقیقاتی و آزمایشگاهی مورد تست قرار گرفته است تا در سخت ترین شرایط آب و هوایی بهترین عملکرد و راندمان را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. که همیشه این شرایط فراهم نیست. حال اگر برای شما جای شما سوال است که چرا اینها بیشتری فروش را داشتند باید عرض کنم که موتور سنگین بودن و قدرت بالای خنک کنندگی یکی از دلایل مهم در این اتفاق بوده است. با توجه به محاسبات بالا فیوزی هم که سر راه کولر گازی نصب می کنید حدوداً باید ۲۰ تا ۲۵ آمپر باشد. 2. جهت برآورد ظرفیت کولراسپلیت مورد نیاز در شرایط آب و هوایی مانند تهران ، برای طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زیربنا حدود ۴۰۰ تا ۶۰۰ (BTU) و در طبقاتی که بالای آنها بام ساختمان است به دلیل تابش نور خورشید به سقف ، به ازاء هر مترمربع زیربنا بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ (بی تی یو) در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *