دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

مشخصات، قیمت و خرید کولر گازی زانتی مدل 12000 ZMSA-12HO1RAFB

کولر گازی گری سری کیومتیک (Q.Matic) یکی از سیستم های تهویه منحصر به فرد با ظرفیت 30 هزار است که برای سالن های همایش یا یک اتاق با ابعاد 60 تا 140 متر مربع، بهترین گزینه برای سفارش خواهد بود. این سینی باید تراز شده نصب گردد این سینی باید 10 تا 30 سانتی مت از سقف فاصله داشته باشد با توجه به جایگذاری پنل داخلی موقعیت کندانسور بیرونی را مشخص کرده و برای کندانسور یک پایه زمینی یا دیواری تعبیه میکنید. قبل از اینکه برای خرید کولر گازی به بازار بروید و یا اینکه قیمت کولر گازی را ملاک انتخاب قرار بدهید،کولر گازی گناوه بهتر است از ویژگیها و مشخصات فنی انواع کولرهای گازی اطلاعات کاملی داشته باشید. ۲- آب و هوا: افرادی که در مناطق جنوبی زندگی میکنند باید برای خرید کولر گازی با توان بالاتر اقدام کنند. بخش دوم : در این بخش با توجه به منتطقه آب و هوای محل زندگی شما و متراژ بنای شما و همچنین کاربری فضای مورد نظرتان محاسبات سرمایش را انجام می دهد.

کولرگازی مولتی پنل از تکنولوژی اینورتر برای کنترل جریان استفاده میکند و درصورتی که کاربر فقط به استفاده از یک یونیت نیاز داشته باشد، کمپرسور، دور موتور را متناسب با ظرفیت درخواستی سریعا کنترل میکند. خرید کولرگازی با قدرت سرمایش زیاد ممکن است رطوبت اتاق را بهکلی از بین برده و باعث خشکی بیش از حد محیط گردد که در اینصورت، نفسکشیدن را بسیار مشکل خواهد کرد. کولر گازی 18000 اجنرال شما در هنگام تهیه کولر باید سه معیار و شرط اصلی را در نظر داشته تا بتوانید مناسب ترین انتخاب را انجام دهید اما این سه معیار چه هستند؟ در بعضی مواقع ، آنها به نظر می رسد که داور فقط در آنجا است تا یک نکته یا شکایتی را بدون هیچ گونه مدرکی برای تهیه نسخه پشتیبان از آن ارائه دهد. از جمله این محصولات کم صدا می توان کولر گازی سامسونگ را نام برد. چراکه معمولا برای مکانهای تجاری از یک کولر با توان بالاتر استفاده میشود. دستگاه های نسل جدید برد الکترونیکی دارند یعنی بین یونیت داخلی و یونیت خارجی کابل فرمان اجرا می شود، سنسورها سنس می کنند دستور به کمپرسور میدهند، خاموش و روشن می شود و بسیار بهینه تر از لحاظ مصرف برق کار می کند.

از آنجایی که کولر دستگاهی است که با جریان الکتریسیته و آب در تماس است، وجود کابل های خطرناک است و حتی باعث آتش سوزی هم می شود. به عنوان مثال چنانچه در یک محیطی 10 نفر وجود داشته باشند، کولرگازی شما دمای محیط را طوری می سنجد که برای 10 نفر مناسب باشد و این موضوع به این معنا است که فشار زیاد و یا کم به دستگاه وارد نمی شود. یک منبع تولید اب گرم در ساختمان که غالبا در کشور ایران از پکیج دیواری یا موتورخانه که تولید کننده اب گرم مصرفی ساختمان را تامین میکند وجود داشته باشد . در پی تماسهای مکرر هم وطنان مبنی بر خرید کولر گازی دست دوم لازم دانستیم تا این مطلب را برای این عزیزان قرار دهیم.کولر گازی یک دستگاه الکترو مکانیکی می باشد که سالم بودن آن را نمی توان از ظاهر آن تشخیص داد لذا اگر قصد خرید کولر گازی دست دوم را دارید این مطلب را انتها دنبال کنید تا با اطمینان بتوانید خرید خود را انجام دهید.در ادامه مطلب این موارد را ذکر کرده و هر یک را به صورت مجزا توضیح میدهیم.

البته این مورد را نیز متذکر شویم که محصولات ما در سلامت کامل و تضمین قیمت و کیفیت به دست شما عزیزان خواهد رسید، از این رو هیچ نگرانی ای برای تهیه و خرید آن نداشته باشید زیرا ما به صورت 24 ساعته همواره پشتیبان شما مصرف کننده عزیز هستیم. نقش پنل برای کولرگازی، حکم ویترین برای مغازه را دارد. در ادامه برخی نکات مهم برای تعمیر و نگهداری از اسپلیت را عنوان خواهیم کرد اما بهتر است در کنار رعایت این موارد، از یک تعمیرکار حرفه ای و سرویس کار نیز برای تعمیر و سرویس وسیله خود استفاده کنید. اگر بخواهیم بالاتر بودن قیمت کولر گازی اینورتر را توجیه کنیم این هست که بعد از یک سال کارکرد کولر اینورتر شما قبض برق را اگر در یک سال محاسبه کنید متوجه خواهید شد که چقدر در مصرف برق صرفه جویی شده است. علاوهبر تمام این موارد، باید دقت کنید که کولرهای گازی به دلیل نوع عملکردی که دارند، رطوبت محیط را جذب کرده و بهصورت آب به بیرون هدایت میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *