دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

مظنه کولرگازی در بازار چند؟

کمپرسور اسکرال که از موتورهای سنگین است نسبت به تمام کمپرسورها دارای بازده و عملکرد بهتری است و در ظرفیتهای بالا (۲۴۰۰۰ تا ۹۶۰۰۰) مورد استفاده قرار میگیرد و نسبت به کمپرسور پیستونی مصرف پایینتری دارد. این کمپرسور ها معمولا سر و صدای زیادی دارند و بازدهی انچنان خوبی ندارند اما قدرت زیادی دارند و معمولا برای مناطق بسیار گرم و مرطوب و لیست قیمت کولر بدون ضمانت گناوه استوایی استفاده می شوند و در کل کولر گازی های با این کمپرسور برای مناطق خیلی گرم خوبه چرا که تحمل خیلی بالایی داره و درصد اینکه بسوزه از بقیه کمپرسورها کمتر می باشد. این وظیفه بر عهده سینی زیر کولر است. البته منظور از نوشتن این بخش نفی کامل کولرهای آبی و بد گویی در رابطه با آنها نیست بلکه هدف اشاره به مصرف بالایی برق و آبی هست که این کولرها دارند. این برند ساخت کشور چین است و میتوان پیش بینی کرد که بازار اجناس ارزان قیمت و باکیفیت را هدف قرار داده. قیمت کولرگازی ۲۴۰۰۰ توشیبا در گناوه نسبت به سایر شهرهای ایران به مراتب ارزانتر بوده و چنانچه بودجه محدودی را در اختیار دارید، خرید کولرگازی ۲۴۰۰۰ توشیبا انتخابی بسیار عالی می باشد. قیمت خرید و نصب اولیه سیستمداکت اسپلیت نسبت به نصب سیستم بدون کانال کمتر است.

به طور مشابه ، اتاق زیر شیروانی بسیاری از صدای کندانسور را برای یک سیستم کانال دار جذب می کند. واحد اصلی (کندانسور) خارج از دید ، به طور معمول در یک فضای اتاق زیر شیروانی واقع شده است. داکت اسپلیت گرین از دو بخش تشکیل شده است: واحد داخلی (سیستم کنترل آب و هوا) و واحد هوای آزاد (کندانسور) ، این دو بخش توسط لوله های مسی مرتبط هستند. اگر در حال ساخت خانه جدید یا مقاوم سازی خانه هستید ، سیستم داکت می تواند انتخاب خوبی باشد زیرا فضای مورد نیاز برای کانال کشی می تواند در برنامه های طراحی لحاظ شود. سیستم های داکت اسپلیت می توانند کل خانه را خنک کنند ، یا می توان آنها را طوری منطقه بندی کرد که فقط در صورت نیاز اتاق های خاص را خنک کنند و این به صرفه جویی در انرژی و مقرون به صرفه بودن می افزاید.

منتقدان سیستم داکت اسپلیت اغلب نشت بین کانال ها را ناکارآمدی این گزینه عنوان می کنند. در حالی که هزینه های خرید و نصب بالاتر از سیستم اسپلیت است ، سیستم های داکت اسپلیت کارایی بیشتری دارند. از آنجا که این سیستم ها برای خنک کردن اتاق های منفرد درمقابل کل خانه ها ، حتی با چندین واحد طراحی شده اند ، حتی اگر هر اتاق دارای یک واحد داخلی باشد ، فضای کلی به طور یکنواخت خنک نمی شود. همچنین ، از آنجا که واحدهای جداگانه را می توان در صورت لزوم اضافه کرد ، اگر بودجه یک نیروی محرک باشد ، این گزینه مفید خواهد بود. از آنجا که کندانسور با سیستم تقسیم AC در خارج قرار دارد ، در فضای داخلی سر و صدای کمی وجود دارد ، اگر همسایه ها در صورت نزدیکی واحدهای مسی ممکن است صدای کارکرد آن را بشنوند. به طور کلی ، سیستم های اسپلیت می توانند در محدوده 2000 دلار برای یک نصب واحد شروع شوند. مانند سیستم های اسپلیت ، سیستم های داکت نیز می توانند برنامه ریزی شوند. بسیاری از سیستم های AC جداگانه می توانند تا چهار واحد داخلی را به یک کندانسور متصل کنند.

این فشار را به مبرد وارد می کند ، که از طریق لوله های متصل به واحد داخلی (اواپراتور) عبور می کند. اگرچه آنها دارای مشخصات تر و تمیز هستند ، برخی از آنها ممکن است ظاهر یک اواپراتور سیستم تقسیم را ناخوشایند بداند. هوای خنک از دمیدن هوا بر روی اواپراتور استفاده م یگردد. آب و هوا در عملکرد کولر گازی بسیار تاثیر گذار است برای مناطق جنوبی کشور که از آب و هوای بسیار گرم برخودار هستند باید کولرهای گازی با موتور سنگین در توان های بالا انتخاب کرد. پنل خارجی در 30C3-K طراحی بینظیری دارد به نحوی که استفاده از طراحی مارپیچ ارشمیدس برای خروجی هوا و استفاده از پروانه دمنده بایونیک باعث شده است سر و صدای ایجاد شده به شکل قابل توجهی کاهش یابد. خنک کردن کل خانه هنگامی که فقط از یک قسمت استفاده می شود یکی دیگر از موارد قابل توجه است ، اگرچه سیستم های منطقه بندی شده با کنترل کنترل خنک شدن اتاقها در یک زمان مشخص این مسئله را برطرف می کنند. هرچه درجه بندی بالاتر باشد ، سیستم از کارایی بیشتری برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *