دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

نصب کولر گازی و اسپیلت تهران

این نوع کولر نیز مانند کولرهای اسپیلت دارای دو عدد یونیت میباشد داخلی و خارجی با این تفاوت که یونیت داخلی آنها مانند های دیواری روی دیوار قرار نمی گیرند بلکه به صورت یک استند ایستاده بر روی زمین قرار گرفته و دو یونیت توسط کابل و لوله به یکدیگر مرتبط میشوند. به خاطر داشته باشید در صورت عدم استفاده از ایرونت اتوماتیک روی کویل آبگرم دستگاه، هر سال در شروع فصل سرما، کویل آبگرم داکت اسپلیت ها را هواگیری نمایید. حداکثر طول لوله های رابط (مسی) بین پنل داخلی داکت اسپلیت تا کندانسور بیرونی براساس ظرفیت و نظر کارشناس بین ۱۰ تا ۳۰ متر می باشد. این دستگاه دارای کمپرسور دیجیتال بوده هنگامیکه میزان مصرف کم می شود، دور کمپرسور پایین می آید و هنگامیکه مصرف زیاد باشد، دور کمپرسور هم زیاد می شود. میزان پرتاب باد کولر گازی مثل ظرفیت سرمایش آن باید با محیطی که میخواهید کولر گازی را در آن نصیب کنید، متناسب باشد.

برای مشاهده قیمت کولر گازی 30000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 24000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 18000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 12000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید

در کمپرسور های دور متغیر این عملکرد به گونه ایست که با یک بار استارت زدن دور آن به حداقل دور ممکن می رسد و دوباره دور آن زیاد می شود این عمل سبب می شود که میزان برق مصرفی پایین تر بیاید. فیلتر های کولر گازی ذرات گرد و غبار و ذرات معلق در هوا را به خود جذب کرده و با از بین بردن باکتری ها و ویروس های موجود در فضا سبب پالایش هوای محیط می گردند و سلامت و لطافت هوا را افزایش می دهند. در صورتی که زیر دستگاه داکت اسپلیت قرار داشته باشیم ،صدای مشخص فن و عبور هوای مکش دستگاه در بعضی برندهای داکت اسپلیت ها ممکن است زیاد بنظر برسد ، بنابراین بهتر است به هیچ وجه داکت اسپلیت در داخل سقف کاذب اتاق خوابها و اتاق TV و یا نشیمن قرار نگیرد .بنابراین محل مناسب نصب آنها حتی المقدور در بالای سقف کاذب ورودی یا راهروها و فضاهای ارتباطی داخل واحد مسکونی می باشد. در صورتی که زیر دستگاه قرار داشته باشیم، صدای مشخص فن و عبور هوای مکش دستگاه در بعضی برندهای داکت اسپلیت ها ممکن است زیاد بنظر برسد، بنابراین بهتر است به هیچ وجه در داخل سقف کاذب اتاق خواب ها و اتاق TV و یا نشیمن قرار نگیرد.

گرمایش و سرمایش در سیستم داکت اسپلیت بوسیله ی هواساز با مکش هوای داخلی صورت می گیرد. داکت اسپلیت در زمستان از طریق اتصال به موتورخانه منزل می تواند بهترین و قوی ترین حلا گرمایش را در اختیار شما قرار دهد و هوای گرم را به تمامی قسمت های مختلف منزل شما هدایت نماید تا در سراسر خانه هوایی گرم و لذت بخش حاکم گردد. همچنین داکت اسپلیت این قابلیت را دارد که در زمستان و فصل سرما به موتور خانه منزل متصل شود و هوای گرم مورد نیاز را تامین نماید. راهنمای خرید داکت اسپلیت :چنانچه بدون داشتن آگاهی از نیاز خود و نوع دستگاه اقدام به خرید نمایید ممکن است دستگاهی که خریداری کرده اید هیچ کدام از نیاز های شما را برطرف نکند و برای شما مشکل ساز شود. این شبنم درواقع رطوبت موجود در هوای اطراف است که به دلیل برخورد به بدنه سرد لیوان و تغییر دما، میعان پیدا کرده و تبدیل به آب مایع می گردد. هر داکت اسپلیت از از یک کمپرسور که در فضای بیرون از ساختمان نصب می گردد و یونیت داخلی که وظیفه ی هدایت هوای خنک تولید شده توسط کمپرسور را بر عهده دارد تشکیل شده است.

که این یعنی برند گری دارد بر سهم بسیار بزرگی از بازار تولید کولرهای گازی حکمرانی می کند. اما باز هم باید تاکید کرد که به در صورتی که با اشکال یا خرابی بزرگی از جانب روبرو شدید حتما با یک تعمیر کار تماس بگیرید. در انتها باز هم باید به این نکته توجه داشت که آشنایی با داکت اسپلیت و چگونگی انتخاب آن از جمله مواردی است که در زمان های بخصوص می تواند تا حدودی از مشکلات و دغدغه های شما را بابت اشکالات ناشی از این نوع دستگاه از بین ببرد. ما در این مقاله برای بالا بردن سطح آگاهی شما راهنمایی های لازم در خصوص خرید داکت اسپلیت را در اختیار شما قرار می دهیم تا با علم و آگاهی کامل اقدام به خرید نمایید و بهترین انتخاب را داشته باشید و بهترین نتیجه را از خرید خود بگیرید. راهنمای خرید داکت اسپلیت : برای خرید هر نوع دستگاهی از جمله داکت اسپلیت باید اطلاعات کافی در مورد آن را در اختیار داشت و با آگاهی کامل اقدام به خرید نمود. 2- راهنمای خرید داکت اسپلیت : دومین گام انتخاب نوع و ظرفیت دستگاه داکت اسپلیت است. کولر گازی پرتابل به نوعی طراحی شده که تنها از یک بخش تشکیل شده و کمپرسور دستگاه نیز درون محفظه داخلی تعبیه می گردد.

تشکیل یخ به هر ضخامت بر وری کویل و پره جریان هوا از روی اواپراتور را با مشکل مواجه می کند و با کاهش بار اواپراتور ، فشار مکش کمتر شده و مقدار ضخامت یخ روی کویل افزایش می یابد و مدت زمان زیادی نمی کشد که سطح اواپراتور بصورت بلوک یخ در می آید. داکت اسپلیت یا اسپلیت کانالی از دو قسمت جدا از هم به نام های هوا ساز و کندانسور تشکیل شده است که به قسمت هوا ساز، بخش داخلی و به قسمت کندانسور، بخش خارجی می گویند. داکت اسپلیت توسط کانال کشی های مخصوص که در سقف کاذب و یا دیوار ها تعبیه می گردد قادر به هدایت هوای تازه و خنک به تمامی بخش های منزل مسکونی می باشد. اگر محیط زندگی تان معتدل، مرطوب و شرجی است، بهتر است کولر گازی های T1 را انتخاب کنید که تا دمای 43 درجه سانتی گراد کاربرد دارند، همچنین افرادی که آب و هوای زندگی شان گرم و حاره ای است و دمای هوا به بالای 60 درجه هم میرسد، میتوانند کولر گازی های T3 را برگزینند. بنابراین به نظر می رسد که اگر قصد خرید بهترین کولر گازی گرمسیری را دارید، بایستی به طور جدی به اجنرال فکر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *