دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

نمایندگی تعمیرات کولر اسپیلت سامسونگ در تهران

کولرهای گازی ایستاده این برند در دو ظرفیت سرمایشی ۴۸۰۰۰ و ۵۰۰۰۰ در بازار موجود هستند. این دو مارپیچ حرکتی مخالف یکدیگر دارند که سبب فشرده سازی گاز موجود در کولر گازی می گردد . کولر گازیهای اینورتر در حالت واقعی بطور میانگین 30 درصد مصرف برق پایین تری نسبت به کولر گازیهای معمولی دارند . وB)میزان مصرف برق و انرژی را کاهش میدهد. کولرگازی های اسپیلت یا اینورتر دار دارای کمترین مصرف برق با گرید انرژی Aمی باشند. کولر گازی هایی که در این رده ی انرژی قرار دارند از لحاظ مصرف انرژی کارآمد تر و کم مصرف تر هستند. کمپرسور اسکرال حالتی مارپیچی دارد که از دو مارپیچ داخلی تشکیل شده است. البته کمپرسورهای اسکرال با توجه به قدرت بالای آن ها، مناسب محیط های بزرگ هستند. است. این کولرهای گازی ظرفیت بالایی دارند، به همین دلیل است که مناسب مکان های بزرگ و پرجمعیت هستند. کولرگازی اجنرال در مراکز آزمایشگاهی شرکت فوجیتسو جنرال ژاپن مورد تست کیفیت قرار می گیرد تا بهترین عملکرد در سخت ترین شرایط کاری برای این محصول میسر شود.

که همین امر انتخاب بهترین برند کولر گازی را سخت تر میکند. از جمله شرکت هایی که در ساخت کولر گازی و اسپلیت از نوع کمپروسور های اسکرال استفاده میکنند شرکت کریر و شرکت بوش میباشند .ومیتوان به عنوان یک مشخصه کولر گازی خوب از نوع کمپروسور سوار شده بر روی کولرگازی متوجه این امر گردید . در این صورت کمپرسور دستگاه و همچنین تمامی قطعاتی که به طور مستقیم در این امر دخالت دارد با مشکل خرابی مواجه می گردد. 2ـ تعویض پوشالها به صورت سالانه. شما می توانید با تماس با شماره ی ۲۲۲۲۵۰۰۷ به صورت ۶ ماه یکبار و یا سالانه اقدام به نصب و سرویس اسپلیت سامسونگ خود بپردازید. به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام دما تجهیز، با توجه به اینکه تجهیزات تهویه مطبوع از جمله انواع کولرهای گازی و اسپلیت در گروه کالاهای سرمایهای میباشند، بنابراین اکیدا توصیه میکنیم این نوع کالاها را تنها از سایتهای تخصصی و با سابقهای که به صورت حرفهای عرضه کننده این تجهیزات میباشند، خریداری کنید، تا بتوانید با استفاده بهتر از اطلاعات فنی و دقیق ارائه شده در آنها اولا در صورت لزوم از مشاوره کارشناسان و مهندسین تأسیسات مربوطه بهرهمند شوید. یونیت داخلی اسپلیتهای گازی به صورت باکسهای مستطیلی شکل طراحی میشوند و از نظر طراحی سعی شده تا ظاهری زیبا داشته باشند.

همانطور که در مقالات قبل به آن اشاره کردیم، برخی کولر گازی ها دارای طراحی های مختلفی نسبت به جغرافیای خود هستند. برای اتاق های کوچک طراحی مناسب تری دارد و کارآمد تر است. این کولرها به پنجره اتاق نصب شده و با نام Room Air Conditioner نیز شناخته می شوند. یک قسمت داخل اتاق و قسمت خارجی آن که شامل کمپرسور است در بیرون از خانه در هوای آزاد نصب می شود. با خرید کولر گازی از فروشگاه های متفرقه و نا معتبر ممکن است کولر گازی بی کیفیت با برند های متفرقه را به جای برند های جهانی و باکیفیت جا زده و تحویل مشتری دهند. یک کولر گازی … کولرهای آبی یا گازی؟ امروزه استفاده از سیستم های تهویه مطبوع و کولرهای مختلف، به یک ضرورت مهم در زندگی تبدیل شده است. از طرفی هم میزان تابش نور خورشید به داخل منزل شما ، بستگی به این مسئله دارد که منزل شما در کدام طبقه از ساختمان قرار گرفته باشد.

گران بودن: شاید اساسیترین مسئله که میتواند تمام معایب و مزایای هر دو نوع را بیاثر کند، بحث قیمت کولرهای گازی است. این نوع کولر گازی بیشتر مناسب مکان های عمومی مثل فروشگاه ها مساجد و ترمینال ها و … بیشتر بخوانید: چگونه کولرهای اینورتر دار از کیف پول شما مراقبت می کنند؟ در کولرگازی پنجره ای هوای خنک از قسمت داخلی وارد و از سمت خارجی به بیرون منتقل میشود. بهره مندی از بهترین و کاربردی ترین سیستم تهویه مطبوع در ایجاد هوایی خنک و مطبوع در سازه های ساختمانی از اولویت ها و نیازهای اساسی به شمار می آید. اما کدام را می توانیم از جمله بهترین برندهای کولر گازی و اسپلیت در ایران بنامیم؟ حواستان به مدل کولر گازی که می خرید جمع باشد. در اینجا به موفق ترین مدل های کولرگازی اسپلیت الجی در بازار ایران و مناسب ترین وبهترین مدل های کولرگازی الجی, این سازنده عظیم کولرگازی در جهان اشاره میشود . یکی دیگر از عمده مشکلاتی که کم بودن ظرفیت کولر گازی به همراه دارد این است که با توجه به متراژ بالایی که وجود دارد ، کولر گازی فعالیت بیش تری را متحول می شود که باعث بروز فشار بر کمپرسور دستگاه می گردد.

https://genaveh22.com/product-category/air-conditioner
https://genaveh22.com/product-tag/price-airconditioner-hendijan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *