دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

پاسخ به سوالات شما باعث افتخار ماست

فاصله آف و آن شدن تا چه مدتی باشه ضرر نداره؟ ایوولی نیز از دیگر برند های تولید لوازم خانگی است که دارای کولر های با کیفیتی می باشد، کولر هایی که مکانیزم آن ها با استفاده از گاز عمل کرده و دارای بازدهی بسیار مطلوبی هستند؛ از این رو کولر گازی ایوولی از دیگر پیشنهاداتی است که برای متقاضیان خرید توصیه می کنیم، متقاضیانی که به دنبال نمونه هایی با کیفیت، قیمت کولر گازی در هندیجان با دوام و قیمت مناسب هستند. انتخاب سایز کوچکتر از ظرفیت مورد نیاز فضا نیز ، باعث عدم توانایی در سرماسازی و گرماسازی و نیز مستهلک شدن کولر گازی و اسپلیت می شود. اگر بهترین کولر گازی و اسپلیت را در شرایط استاندارد نصب نکنند راندمان و بازدهی بالایی برای سرما دهی و گرمادهی ندارد.کم بودن و یا اضافه بودن گاز مبرد نیز در این سرمادهی و یا گرمادهی تاثیر دارد و می توان گفت بیشترین ایراد در عدم سرمادهی یک کولر گازی ، کسری گاز مبرد به دلیل داشتن نشتی در آن می باشد.

6. قبل از نصب صفحه نگهدارنده پشتی یونیت داخلی به جنس و مصالح دیوار توجه کنید. پیشنهاد می شود برای اطمینان بیشتر برای خرید داکت اسپیلیت مناسب ، با یک شرکت معتبر و متخصص برای تعیین ظرفیت سرمایشی و گرمایشی ، محل قرار گیری یونیت داخلی و خارجی ، نوع ذستگاه و … داکت اسپلیت به اسپلیت هایی گفته می شود که در آن ها، یک یونیت داخلی از طریق مجموعه ای از کانال کشی ها به بخش های مختلف و مجزای یک ساختمان متصل است و گرمایش و سرمایش آن ها را تأمین می کند. در این مدل از کولر گازی تمامی قطعات از جمله کندانسور، اواپراتور، کمپرسور و کویل خنک کننده در یک جعبه قرار داده شده است.همچنین در کولر گازی پنجره ای هوای خنک از قسمت داخلی آن وارد و هوای گرم از قسمت خارجی آن به فضای بیرونی منتقل می شود. حتماٌ بین تمامی برندهای موجود در بازار و انتخاب صحیح بر حسب متراژ فضای خود دچار سردرگمی هستید شما میتوانید با مراجعه به وب سایت دماپویا مرجع تخصصی فروش انواع داکت اسپلیت و لوازم تاسیسات ساختمان ، ضمن دریافت مشاوره رایگان خرید ، بهترین و منصفانه ترین قیمت خرید داکت اسپلیت همراه با گارانتی معتبر و شرکتی را از ما دریافت کنید.

آیا دمای یک فضای ۵۰مترمربع برای پرورش قارچ را میتوان با اسپیلت به ۱۶درجه رساند؟ سلام.تشخیص این چنین موارد خاصی ، نیاز به تجربه نصب در مکانی به همان صورت را دارد.بهترین راه حل این است از تولید کنندگان قارچ که تجربه استفاده از کولر گازی در کارگاه خود را دارند سوال بفرمایید. با فرض اینکه کولر گازی و اسپلیت شما در بهترین شرایط نصب و بدون نیاز به شارژ گاز مبرد و همچنین بهترین شرایط نگهداری به طوری که اگر سرویس تمیزکاری آن کامل انجام شده باشد و نیز بهترین انتخاب ظرفیت اگر ظرفیت آن نسبت به فضایی که در آن نصب شده دقیق انتخاب شده باشد ، بهترین درجه برای کولر گازی ۲۵ درجه سانتیگراد می باشد. افرادی که در حوزه نصب و تعمیرات کولر گازی و اسپیلت نیز کار می کنند دارای بازار کار خوبی در ایران می باشند و می توانند به درآمد بالایی از این طریق دست پیدا کنند. به درستی انجام شود، اما دستگاه های سرمایشی مناسبی انتخاب نشود، باعث می شود تا کل تاسیسات مکانیکی ساختمان تحت تاثیر قرار گرفته و در نهایت نتیجه دلخواه حاصل نشود. برای مثال برای ایجاد درجه حرارت های پایین نمی توان از سیستم سرمایشی تبخیری استفاده نمود و حتی در دستگاه پکیچ هوایی به جهت بار سرمایشی که ایجاد می شود، ممکن است انبساط مستقیم صورت نگیرد و این مسله باعث می شود که هوا دهی ساختمان دچار مشکل شود.

می خواستم بدونم آیا آف و آن شدن واقعا باعث سوختن یا کاهش عمر کولر میشه؟ سلام ببخشید میخواستم بپرسم ماباید کؤلر رو چه درجه ای بذاریم تا فشار کمتری بهش بیاد باتوجه به اینکه در دمای بسیار شدید اهواز و خانه ۷۰متری کولر ۳۶هزار ایستاده هست در کل روزی دوساعت بیشتر خاموش نمیشه درجه که معمولا میذاریم ۲۳هست میخواستم بدونم چه درجه ای مناسب هست؟ سلام امروز صبح یکدفعه از خواب بیدارشدم دیدم کولر با پرتاب باد بسیار کم وبا سرمای بالا درحال کارکردن است وقتی تمام کولر راچک کردم دیدم لوله ها وروکش آنها که روی بالکن هستند عرق کرده اند حال میخواستم بدونم چرا با اینکه کولر را خاموش میکنم وبعد روشن میکنم این وضعیت همچنان پایدار است آیا مشگل خاصی است؟ در اسپیلتهای این برند تمام قطعات و ابزارآلات استفاده شده از کیفیت بالایی برخوردار میباشند همچنین از به روزترین فناوریها و تکنولوژیها در ساخت آنها کمک گرفته شده است که سبب افزایش کارایی و راندمان آنها شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *