دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

پایین ترین قیمت داکت اسپلیت✔️ تولید کننده داکت اسپلیت

یکی از تفاوت های اساسی داکت اسپلیت با اسپلیت معمولی در این است که یونیت داخلی یا همان هواساز در Ducted SpliT ها به صورت توکار نصب می شود. تعمیر و تعویض کمپرسور کولر گازی: پس از اینکه تعمیرکار کولر تشخیص سوختگی کمپرسور را داد حال باید به تعویض کمپرسور اقدام کرد، کولر گازی هندیجان اینکار امری کاملا تخصصی بوده و باید اصولی انجام شود زیرا در صورت غیراصولی بودن پسامدهایی همچون تولید صدای کمپرسور و یا کوتاه شدن عمر دستگاه و بازدهی کم دستگاه را دارد.همانطور که میدانید کمپرسور قلب اسپلیت ها می باشد.در صورت بروز هرگونه مشکلی در این زمینه می بایست در نظر بگیرید که قطعا از یک شرکت معتبر درخواست تعمیر بدهید.برای تعویض کمپرسور به ابزارهای گوناگونی احتیاج می باشد که تعمیرکار همراه خود باید داشته باشد و در ابتدا پس از خالی کردن گاز داخل دستگاه و قطع کردن برق دستگاه سپس باید سراغ جداسازی کمپرسور بروند و با شعله هوا گاز و داغ کردن اتصالات باید لوله های ارتباطی دستگاه را جدا سازند و موتور را جدا کنند و سپس موتور جدید را در سرجای خود قراردهند و اتصالات جداشده را به آن متصل کنند و جوش دهند توجه داشته باشید که در تعویض کمپرسور نباید کمپرسور جدید بیش از حد داغ شود و باید با دستمال مرطوب مرتب خنک شود تا به موتور صدمه ای وارد نشود و پس از جوش کامل باید با گاز ازت شتشو شود و بعد از ان توسط وکیوم هوایی داخل خارج شود و بعد از تمام این کارها نوبت به شارژ گاز دستگاه می رسد که باید به مقدار لازم کولر گازی شما شارژ گاز شود.

چون در هنگام خواب به هوای سرد کمتری نیاز دارید زیرا بدن شما در هنگام خواب سرد می شود. سپس گرمای محیط توسط کویل های یونیت داخلی گرفته شده و هوای سرد از طریق فن های نصب شده به اتاق ها ورود می کند. ایجاد گرما در Ducted Split ها به کمک آب گرم رخ می دهد. همانطور که از نامش پیدا است شما می توانید کولر را برای مدت زمانی تنظیم کنید و پس از اتمام زمان تنظیم شده، کولر خود به خود و به صورت خودکار خاموش می شود. برای مثال هزینه برق مصرفی این دستگاه ها نسبت به کولر های گازی یا اسپلیت بسیار پایین تر است. با استفاده از کولرگازی کم مصرف اینورتر و رعایت نکاتی در مورد راههای کاهش مصرف برق در کولرگازی دیگر نگران هزینه برق مصرفی نخواهید بود . این ایرکون دارای برچسب کم مصرف از آژانس ملی محیط زیست یا NEA است.

اسپلیت دارای دو بخش است بخش داخلی و بخش خارجی. در حقیقت از دو بخش اصلی کاندنسور و هواساز تشکیل شده که این دو بخش توسط لوله هایی از جنس مس به یکدیگر مرتبط هستند. با داشتن چیزی کاملاً جدایی ناپذیر در زندگی روزمره ، مهم است که انتخاب یک تهویه مطبوع قابل اعتماد و مقاوم برای خانه یا محل کار خود اولویت اصلی باشد. برخی از اسپلیت و کولرگازی ها تنها باد را در جهت بالا و پایین هدایت میکنند و برخی دیگر بادگردان چند جهته داشته که باد را در چهار جهت اصلی بالا ، پایین ، چپ و راست هدایت میکنند ، که این عمر باعث خنک سازی یکنواخت محیط در سرتاسر نقاط خواهد شد . برای ایجاد هوای خنک ابتدا گاز مبرد در یونیت خارجی دستگاه خنک شده و پس از عبور از شیر انبساطی به یونیت داخلی انتقال می یابد. برای مکانهایی از 50 تا 80 متر بهتر است از کولرگازی 240000 ایوولی استفاده شود.

اما در صورت استفاده از کولر های گازی یا اسپلیت عادی، برای هر اتاق نیاز به استفاده از یک دستگاه مجزا خواهید داشت. نمایندگان ما در شهرستان های استان تهران با داشتن چند سال سابقه بعالیت در زمینه تعمیرات اسپیلت همچنین با گذراندن دوره های اموزشی برای فراگیری بیشتر در زمینه تعمیرات اسپیلت توانسته است به یکی از بهترین مرکز های تعمیرات اسپیلت شود. علت آن هم در راندمان بالاتر شماره ۱ به دلیل حجم کمپرسور بزرگتر و به طبع سرمای بیشتر و همچنین طول زمان کمتر برای رساندن محیط به دمای مورد نظر است. همچنین دو یا تک منظوره بودن کولرها روی قیمت آن تاثیر میگذارد. به این ترتیب که می توانند اتاق های یک مجموعه نسبتا بزرگ را در دمای یکسانی گرم یا سرد نگه دارند. یکی از بدترین حالتهای ممکن برای هر شخصی بیداری از خواب به دلیل هوای سرد است. یا مثلا گاهی اوقات به بیرون از منزل می روید و عملکرد کولر گازی را برای آن مدت، روی حالتی مشخص تنظیم می کنید. این قابلیت زمانی کاربرد دارد که مثلا بخواهید زمانی را به استراحت و خواب بپردازید.

کولر اسپلیت دیواری نوعی از کولر گازی های دو تکه به حساب می آید که در دو نوع دو پنل و چند پنلی تولید می شود. در این کولر گازی حرکت پره ها در 4 جهت اتاق و چرخش کامل جریان هوا در 6 جهت عمودی و 5 جهت افقی فضای داخل را به سرعت خنک می کند. با گرم شدن هوا احتیاج به هوای خنک قدرتمندی در زمان کوتاه، احساس میشود. قیمت اسپلیت و کولر گازی ویرپول در شهر بانه با توجه به موقعیت جغرافیای این شهر ارزان تر از همه جا می باشد. اما از داکت اسپلیت هایی با ظرفیت پایین تر در خانه ها و مکان های کوچک تر نیز استفاده می شود. با این راهنما به سادگی کولرگازی ال جی خود را بر روی حالت گرمایش قرار داده و با تنظیمات ساده استفاده مطلوب از کولرگازی ال جی داشته باشید. اما برای ایجاد هوای گرم بر خلاف اسپلیت های ساده از انرژی برق و کمپرسور استفاده نمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *