دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

چه کولرگازی ای بخرم؟

نه تنها کولر گازی بلکه هر وسیله دیگری که تعمیر می شود، به تجربه نیاز دارد تا قطعات به اشتباه تعویض نشوند. متخصصان بدادم برس با تکیه بر تجربه و دانش خود تعمیر کولر گازی اسپلیت، در انواع مدل ها و برندهای کولر گازی را برعهده گرفته و نسبت به آنها آشنایی کامل دارند. فقط کافی است که برد کولر گازی را به سیستم وصل کنید. در صورت که برد کنترل دما و برد کنترل اصلی کولر گازی نیز خراب شوند، کولر خاموش نشده و به صورت یکسره کار می کند. در دوره تخصصی تعمیرات کولر گازی فنی برق، شما پس از آشنایی با ابزارهای تعمیرات کولر گازی و طریقه کار با آنها، با انواع مشکلات کولر گازی مانند خنک نکردن، داغ شدن کمپرسور، خاموش نشدن، نشتی، سر و صدا بسیار، بررسی کدها خطا، طریقه تعویض لوله مسی و غیره آشنا شده و طریقه عیب یابی و تعمیر این مشکلات را یاد می گیرید.

در آخر ذکر این نکته لازم ایت که این کولر گازی اینورتر بوده و رده ی مصرف انرژی آن A است که در نتیجه ی آن هزینه ی برق شما کاهش می یابد. حالا سوال این است که برای برطرف کردن مشکل، کولر گازی را تعمیر کنیم و یا تعویض ؟ ما در این مطلب از زومیلو، بهترین کولرگازی مخصوص مناطق گرمسیری را معرفی کنیم پس اگر قصد خرید کولر جدید را دارید، با ما همراه باشید. و این باعث می شود که در مناطق گرمسیر از یک کولرگازی کم مصرف بتوان استفاده کرد. می توانیم به وجود سیستم عیب یاب و ترموستات تنظیم دما اشاره کنیم همچنین وجود ابعاد کوچک و وزن سبک این دستگاه باعث شده که امکان نصب آن در کلیه ی سقف ها امکان پذیر کرده است. دستگاه خارجی در صورتی که در مجاورت یکی از اتاق خوابها قرار داشته باشد میتواند بهشدت آرامش فرد یا حتی همسایگان او را به هم بزند.میزان نویز با دسیبل (dBA) اندازهگیری میشود.

کولرهایی که باد خنک را پرتاب میکنند و یک تکه هستند. کثیف شدن فیلتر هوای کولر گازی، خراب شدن ترموستات کولر گازی، خوب کار نکردن فن و برد الکتریکی کولر گازی، معیوب شدن خازن کولر، خراب شدن مقاومت گرمایی کولر همگی از جمله عوامل تاثیرگذار بر خنک نکردن کولر گازی هستند. دوره آموزش تخصصی تعمیر برد الکترونیک کولر گازی معمولی و اینورتر با 15 ساعت فیلم تخصصی از بخش زیر اقدام کنید. علت خاموش نشدن کولر گازی چیست؟ تازه کولر گازی پول برق داشت و کولر آبی پول آب و برق ! فقط مخصوص برد کولر گازی اینورتر است. جالب اینجاست برای تعمیر برد به شما پیشنهاداتی هم می دهد. نرم افزار به شما اعلام می کند که کدام بخش یا کدام المان از برد خراب است. تمامی اطلاعات برد در این نرم افزار قابل نمایش است. برای همین منظور شرکت های معتبر برای بهتر شدن اوضاع نرم افزار عیب یابی طراحی کرده است. در حال حاضر این شرکت با گارانتی خوب خودش و از ان مهم تر با قیمت بسیار مناسبش توانسته است که به یکی از پر فروش ترین کولر گازی های بازار تبدیل شود. عوامل گوناگونی منجر به بروز این مشکل در کولر گازی می شوند. عوامل گوناگونی در خنک نکردن کولر گازی تاثیرگذار هستند و بی توجهی به این عوامل در بلند مدت منجر به سوختن موتور کولر میشود.

می توان گفت داغ شدن کمپرسور کولر گازی شایع ترین دلیل خراب شدن کولر پس از گذشت زمان است. از دیگر مشکلات رایج در کولر گازی خاموش نشدن و یکسره کار کردن کولر گازی است. به دلیل پیچیده بودن برد الکترونیکی کولر گازی تشخیص و عیب یابی برد کار مشکلی است. در pdf های زیر علاوه بر روش تعمیر برد معمولی و اینورتر pdf ارور ها را هم برای شما در این بخش قرار داده ام. لیست ارور ها همراه با راهکارهای عملی برای تعمیر برد کولر گازی، هر تعمیر کار برد الکترونیکی باید این فایل ها را داشته باشد. استفاده می شود. در محل هایی که امکان نصب کولرگازی وجود ندارد می توان از این نوع کولر استفاده نمود. از آنجا که کولرگازی ها دارای انواع مدل های مختلف ، در کیفیت و برند های متفاوت هستند و افراد آشنایی و اطلاعات کمی در زمینه ی خرید کولرگازی دارند ، افراد سودجو با کندن برچسب های محصولات بی کیفیت و ارزان قیمت و چسباندن برچسبهای تقلبی به آن ها ، قیمت این محصولات را بالا برده و به جای محصولات اصلی به فروش میرسانند . کولرگازی با توجه به راندمان و کارایی بالایی که دارد دستگاه پرمصرفی برخلاف تبلیغات منفی که وجود دارد نیست و فقط مصرف برق دارد که با انتخاب یک مدل کم مصرف راندمان بالا صرفه جویی …

https://genaveh22.com/product-category/air-conditioner
https://genaveh22.com/product-tag/price-airconditioner-hendijan

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *