دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

چگونه کولرآبی مناسب بخریم؟

دارای 2 پروانه هستند که بر روی شفت موتور سوار شده اند.پروانه اواپراتور از مجرای ورودی هوا را مکیده و با فشار روانه لوله های سرد اواپراتور می کند تا سرما وارد محیط شود. نکته دیگری که باید در نظر گرفت خراب شدن فن داخلی (اواپراتور) می تواند باشد که از مهم ترین قطعات کولر گازی می باشد که باعث کشیده شدن هوای گرم به داخل پنل می شود و بعد از تماس کولر گازی گناوه با کویل های اواپراتور سرد، تبدیل به هوای سرد شده و به محیط باز گشت داده می شود.همچنین میتوانیدجهت تست کمپرسور مطلب نحوه تست کمپرسور کولرگازی از روی صدا را مطالعه نمایید. همچنین به کارگیری کیتهای اینورتر در کنار این کمپرسورها باعث شده تا میزان مصرف دستگاه به شکل چشمگیری کاهش پیدا کند. اما آلودگی هوا که پدیده غریبی برای شهرهای بزرگ مثل تهران نیست، باعث شده این وسیله سرمایشی دچار ضعف شود، چون برای خنک کردن هوا، کولرهای آبی نیازمند کشیدن هوای بیرون به داخل هستند.

اما نگران نباشید ما هر آنچه باید قبل از خرید بدانید را به شما می گوییم. یک برنامه آقای Remote Remote وجود دارد که در هر دستگاه Android یا Apple قابل بارگیری است! سوالات هموطنان ما در مورد کولر گازی و اسپیلت که شرکت آرمان تهویه به برخی از … صرفه جویی و احتیاط – اساس تهویه هوا در دراز مدت، بهداشت خوب و روحیه بالا از کاربران … شما می توانید با محاسبه بار برودتی BTU طراحی شده توسط تیم فنی تهویه مطبوع گرین ظرفیت مناسب بهترین کولر گازی مورد نیاز خود را اندازه گیری کنید. کولر گازی به عنوان یکی از وسایل برودتی منازل که امروزه گرما هم تولید می کند، وسیله ای … در كولر گازی اینورتر سرعت رسیدن به دمای مورد نظر بالاتر از كولر گازی معمولی می … • این سیستم هیچ گونه کنترلی بر دمای نقطه ای محیط ندارد مثلا بطور همزمان اتاق خواب و پذیرایی با یک دما تغییر می یابند.

شما در این قسمت می توانید مشخصات فنی و تصاویر و قیمت و اطلاعات فروش مدل های مختلف کولرهای گازی هایسنس دیواری اینورتر و معمولی ، ایستاده، پرتابل و دو پنل را … جنس 000/70 هزار تومان تعویض کمپرسور کولر گازی (9000تا 18000) 000/190 هزار تومان تعویض کمپرسور 24000تا 36000) 000/240 هزار تومان نصب شلنگ درین 500/3 هزار تومان باز کردن دستگاه (بدون دراوردن لوله) 000/70 هزار تومان هزینه تعمیر کولر گازی و خدمات کولر گازی در طول زمان متغیر می باشد و هزینه های بالا به صورت حدودی در نظر گرفته شده است.برای اطلاع بیشتر از قیمت ها می توانید با مجموعه سرویسکاران تماس حاصل کرده و از کارشناسان ما قیمت های به روز را دریافت نمائید.همچنین در صورت نیاز می توانید به صورت تلفنی مشکل عمده کولر گازی خود را با ما در میان بگذارید.علت این امر نیز آن است که این کار ،فرآیند تعمیر اسپلیت شما را سریع تر می کند و تعمیر کاران ما می دانند که کلیت مشکل کولر گازیتان چیست و در نتیجه می دانند که قرار است چه کاری را بر روی کولر گازی شما به انجام برسانند.خدمات تعمیرات کولر گازی سامسونگ شامل بخش های بسیاری می شود که در ذیل به بعضی از آنها اشاره شده تا آگاهی شما مشتری عزیز نسبت به آن افزایش یابد.

طبق تجربه و تحقیقات میدانی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که در حال حاضر کولر گازی اوجنرال هم گرون تره و هم کولر خوبیه . آیا کولر گازی در بندر عباس ارزان تره؟ مواردی که باید در یک نصب کولر گازی خوب رعایت کرد – سایت علمی … آسودگی خاطر و رضایتمندی مشتریان همواره از اولویت های فروشگاه اینترنتی سیف کالا است و سیف کالا در این راستا می کوشد تا هر سفارش … اولین گام برای انتخاب محصول مورد نظرمان، تعیین ظرفیت متناسب کولر گازی برای منزل، محیط کار یا هر مکانی که… بی شک هر برند بزرگ با یک داستان خوب بـه جایگاه فعلی خود رسیده اسـت. سراغ برندهایی مطمئن بروید، ولی همه چیز یک برند خوب و خرج کردن پول… بنابراین با دقت روی برچسب انرژی محصول سعی کنیم به میزان برق مصرفی آن هم توجه داشته باشیم ولی به یاد داشته باشیم که در حال عمومی میزان مصرف انرژی کولرهای گازی حدود ۴ برابر میزان مصرف کولرهای آبی است. سوال 1- استفاده از كولرهاي گازي، در هزينه هاي برق مصرفي چه تاثيري دارد؟ وزن و ابعاد کم این دستگاه سبب شده بدون اشغال فضای مفید داخلی مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *