دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

کاملترین راهنمای خرید کولر گازی

این فن در حالی که هوای اتاق را مکش میکند، آن را به اواپراتور و فیلتر هوا منتقل میکند و به همین دلیل دمای هوا کاهش یافته و همه آلودگی های آن از بین میرود. دمای لوله اواپراتور به دلیل مبرد دمای پایین در اواپراتور، بسیار کمتر از دمای معمول هوای اتاق است. شیر انبساط که بخشی از پنل کولر گازی گناوه خارجی سامانه تهویه مطبوع است، بین دو مجموعه سیمپیچ (سیمپیچ های سردشده اواپراتور و سیمپیچ های گرم کندانسور) قرار دارد و وظیفه کنترل میزان مبرد ورودی به اواپراتور را برعهده دارد. در این چرخه، کمپرسور و کندانسور و شیر انبساط که در بیرون نصب می شوند و بدانها یونیت خارجی گویند وظیفه دارند مایع مبرد سرد کم فشار را به اواپراتور که در داخل واحد قراردارد و بدان یونیت داخلی می گویند برسانند. از ویژگی­ های کولر گازی خوب ، کارایی مناسب آن است که با واحد EER بیان می ­شود.

در کولر گازیهایی با ظرفیت بیشتر، از شیر انبساط ترموستاتیک استفاده میشود که به صورت خودکار، الکترونیکی عمل میکند. هوای خنک تهیه شده در کولر گازی، از طریق دریچه به داخل اتاق منتقل میشود. دریچه های افقی به یک موتور کوچک متصل شده و موقعیت آنها توسط ریموت تنظیم میشود. برای تست خازن راه انداز کمپرسور ، لازم است حتما دو سر ترمینال خازن را توسط پیچ گوشتی اتصال کواه دو سر اهممتر ( عقربه ای) را به دو سر ترمینال خازن متصل کنید. اگر میخواهید دستگاه شما ،عمر بالا و راندمان مناسبی داشته باشد و در طول فصل گرما و سرما شما با هواساز خود به مشکل بر نخورید حتما باید ،سرویس هواساز خود را بصورت منظم و دورهای در برنامه سالیانه خود قرار دهید. برای جلوگیری از بروز چنین مواردی و مشکلات مشابه توصیه ها و نکات زیر را در هنگام خرید همواره در اولویت خود قرار دهید. امیدوار هستیم که این مقاله سوالات شما را در باب نکات خرید کولرگازی اسپیلت برای شرکت و دفاتر رفع کرده باشد.

در این مطلب از ویکی ساختمون سعی میکنیم به پرسش مبنی بر این که داکت اسپلیت چیست پاسخی مناسب بدهیم. این اسپلیت کمترین فضا را برای نصب اشغال می کند. تمامی کولر گازی های اسپلیت درج شده از برندهای معتبر داخلی و خارجی کاملا با کیفیت و به همراه اصالت کالا هستند لازم به ذکر است که قیمت روز کولر گازی اسپلیت در سایت آل همواره بروز رسانی می شود. متخصصان فنی ما با توجه به توضیحاتی که در مورد مشکل دستگاهتان بیان میکنید، مشاوره لازم را به شما میدهند و حدود هزینه تعمیرات را اعلام میکنند و به این صورت شما میتوانید تصمیم بگیرید که آیا بهتر است دستگاه خود را تعمیر کنید و یا خیر. علاوه بر هزینه ی برق، هزینه ی خرید آن ها نیز بالاتر از دیگر وسایل سرمایشی می باشد. از دیگر قابلیت های این دستگاه امکان نصب کانال هوای تازه است که در کولر گازی دیواری وجود ندارند.

در حقیقت اینگونه میتوان گفت که در گذشته، دستگاهها و تجهیزات سرمایشی فقط به این موارد محدود بود. کولرگازی کم مصرف کولر گازی است که مصرف انرژی آن برحسب طراحی که در نحوه کار آن شده است بسیار کمتر می باشد یکی از ویژگی های مهم انتخاب افراد ، امروزه در کولر گازی ، کم مصرف بودن آن است همه ما به دنبال کولر گازی هستیم که طوری کار کند که مصرف برق آن کم باشد ساختار اصلی این نوع کولر این چنین است که از تکنولوژی اینورتر استفاده می نماید . بدون شک شما نیز با انتخاب کولر گازی ال جی AMP-18K هم از سایر مزایای آن بهره مند می شوید و هم اینکه به لطف کمپرسور اینورتر دوگانه آن تا زمان طولانی بدون هیچ گونه خرابی از کارایی آن سود می برید. این برند دارای نمایندگان خدمات نصب بسیاری در سطح کشور است، به همین دلیل ارائه خدمات پس از فروش در کمترین زمان به مشتریان صورت می گیرد. زیرا هم قیمت مناسبی دارند و هم خدمات پس از فروش و خدمات نصب مناسب؛ همچنین امکان فروش جنس تقلبی در نمایندگیها نیز امکان ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *