دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

کدهای خطای کولر گازی + مفهوم آن ها

عملکرد این اسپلیت بسیار آرام بوده و صداهای تولید شده از آن در حین انجام کار در فرکانس صوتی پایینی قرار دارند. گاز مبرد (R410) و کیفیت قطعات این کولر باعث شدهاند که از نظر مصرف انرژی وضعیت بسیار خوبی داشته باشد و دارای برچسب انرژی رده A باشد که حداکثر میزان صدای تولیدی از اسپلیت دیواری سرمایش و گرمایش هوگل با توجه به میزان ظرفیت و قیمت کولر گازی در هندیجان قدرت آن کمتر از 40 دسیبل در پنل داخلی و کمتر از 50 دسیبل در پنل خارجی آن میباشد که در دسته کولرهای بیصدای دنیا قرار دارد و هیچگونه آلودگی صوتی ندارد. استفاده از گازهایی مانند فریون در ساخت کولر علاوه بر معایب زیادی که با خود به همراه داشت، سبب تخریب محیط زیست میشد. از سمت دیگر پیش از خرید باید به ظرفیت سرمایش یک کولرگازی توجه زیادی کرد. اما باید در نظر داشت که با استفاده از این روش، مصرف برق به میزان زیادی افزایش پیدا خواهد کرد و کاربر این دستگاه مبلغ زیادی را باید جهت قبض برق خود پرداخت کند.

این کولرگازی قادر است که باد را تا مسافت 11 متر پرتاب کند. در نتیجه قدرت خنک کنندگی این کولر گازی بسیار بالاتر است و می تواند در کمترین زمان ممکن محیط را خنک گرداند جهت تهویه هوا، تمام کولر گازی ها همان طور که از نامشان پیدا است که پنل داخلی این کولر به شبکههایی مجهز است که میتوانند جریان هوای تولیدی را در چهار جهت مختلف و مخالف هم و بهصورت مساوی تقسیم کنند و تمامی محیط تحت پوشش خود را همزمان خنک کنند .قدرت پرتاب باد این کولر به تناسب ظرفیت و قدرت آن میتواند از 10 تا 30 متر متغیر باشد که در حد استانداردهای جهانی است. این کولر شرکت اجنرال با داشتن ظرفیت BTU 12000 قادر است که دمای محیطهایی با متراژ 17 تا 22 متر را تنظیم کند. گارانتی محصول که به مدت 18 ماه شامل کمپرسور و قطعات داخلی میشود، توسط شرکت تهویه نیا انجام میگیرد.

این اسپلیت که به عنوان تهویه هوا و خنک کننده در محیطهایی با فضای کوچک استفاده میشود، برای نصب روی دیوار ساخته شده است. یکی از انواع اسپلیت که استفاده زیادی هم از آن می شود، کولر گازی پنجره ای سامسونگ می باشد. یکی از ویژگی های مثبت داکت اسپلیت ایجاد هوای گرم، علاوه بر هوای سرد است. تندیس کالا به عنوان یکی از قدیمیترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل کلیدی، پرداخت در محل، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصلبودن کالا، موفق شده تا همگام با فروشگاههای معتبر جهان، به بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود. کولرهای آبی در کوچکترین اندازه 290 هزار تومان و در بزرگترین حجم با پوشال سلولزی سه میلیون و 700 هزار تومان قیمت دا. کولرهای گازی در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند ، اما اغلب از نظر میزان تولید BTU (واحد حرارتی انگلیس) توصیف می شوند. اما گاز مبرد کولرگازی مدل ASGS12LECA اجنرال ، R410a میباشد.

اما در نوع معمولی داکت اسپیلت که دارای کیت اینورتر نیست ، کمپرسور همواره با دور موتور حداکثری کار می کند حتی زمانی که به دور موتور حداکثر نیازی نیست. دستگاه خارجی در صورتی که در مجاورت یکی از اتاق خوابها قرار داشته باشد میتواند بهشدت آرامش فرد یا حتی همسایگان او را به هم بزند. حرف ششم کشوری را مشخص می کند که دستگاه در آن کشور مونتاژ شده است. یکی از فناوری های نوین در رشته تأسیسات ساختمانی داکت اسپلیت ها (Duct split) یا اسپلیت کانالی می باشند که در راستای کاهش مصرف انرژی و افزایش بهره وری آن در ساختمان با انواع کاربری ها به کار گرفته می شوند. به صورت کلی قبل از شروع تنظیم سرمایش داکت اسپلیت باید سرویس داکت اسپلیت را انجام دهید. در ابتدا جهت آشنایی هر چه بیشتر شما باید بگوییم که هر چه اطلاعات شما در زمینه عملکرد کولر گازی اسپلیت بیشتر باشد، راحت تر می توانید از آن استفاده کنید. کولرگازی مدل ASGS12LECA اجنرال از کالاهای شرکت اجنرال است که با ظرفیت BTU 12000 تولید میشود. کولرگازی بانه ای که از ما خریداری میکنید ، اکثرا معمولا مجهز فیلتر های چند لایه ای بوده که در مسیر خروجی هوا قرار گرفته اند ، این فیلتر ها تمامی ذرات ریز معلق در هوا ، باکتری ها ، ویروس ها و مواد آلرژی زا را به خود جذب کرده و اجازه ورود آنها به محیط نخواهند شد ، همچنین در مدل های جدید مجهز به تولید یون هستند که مبل ، پرده و .

موتور کمپرسور روتاری در هنگام روشن بودن هیچ صدایی تولید نمیکند در نتیجه شما با خیال راحت میتوانید جلو هوای خنک آن استراحت کنید. کولرهای گازی سامسونگ با بهرهگیری از تکنولوژیهای نوین، این امکان را برای مصرفکنندگان فراهم میکنند که علاوه بر خنک کردن محیط، از هوای سالم و پاکیزه نیز لذت ببرند. یا اگر آب و هوای شهرتان گرم و شرجی است، پس باید از یک کولر با ظرفیت سرمایشی بالاتر کمک بگیرید. بنابراین اگر برق خانه یا محیط کار شما برای مدتی قطع شود، با وصل شدن دوبارهی جریان برق ، کولرگازی به صورت اتوماتیک روشن خواهد شد. از دیگر قابلیتهای این سیستم تهویهی شرکت اجنرال ، روشن شدن اتومات دستگاه پس از قطع برق میباشد. با خرید هر وسیله برقی و گازی، در کنار دستگاه یک دفترچه راهنمای محصول وجود دارد. از آنجایی که فیلتر ها نیاز به نظافت دورهای دارند، وجود این پنل به کاربر اجازه دسترسی به داخل کولر و شستشوی قطعات داخلی را میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *