دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

کولر،کولرگازی و اسپیلت

مهم ترین دلیل استفاده از مینی چیلر این است که مشکلات مربوط به موتورخانه مرکزی را از بین برده و به شکل کاملا” مجزا و مستقل عمل می کنند. در صورتی که کولرگازی جنرال شما دارای برگه گارانتی شرکتی باشد و تاریخ آن نگذشته باشد میتواند در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند تا بتوانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی کولر گازی جنرال در قبال محصولات خود دارد استفاده کنید و با تماس با دفتر مرکزی کولرگازی جنرال از این خدمات بهرهمند شوید. اگر سیمها را بررسی کردید و مشکل از آنها نبود خازنها را بررسی کنید چرا که ممکن است خازنها سوخته باشند و نیاز به تعویض داشته باشند. این صدای ناهنجار ممکن است از یونیت داخلی(پانل) و یا از یونیت خارجی یا کندانسور باشد. باید بگوییم که این سیستم تهویه، یونیت داخلی و خارجی دارد و هر با لوله های مسی به هم دیگر وصل می شوند.

وقتی شارژ گاز کولر زیاد تر از مقدار لازم باشد روی لوله های آلومینیومی اواپراتور ذرات یخ تولید می گردد پس از آب شدن آنها به درون سینی یونیت داخلی ریخنه می شود و با کمک لوله تخلیه از دستگاه بیرون ریخته می شود. عواملی همچون: نوسانات برق، استفاده بیش از حد، ضربه خوردن، خرابی قطعات داخلی، تمام شدن گاز و … این مساله نشان دهنده کاهش میزان شارژ گاز دستگاه یا کثیف بودن فیلترها است. آخرین مورد از لیست ده مشکل رایج اسپیلت ، کار نکردن فن این دستگاه است. کولر گازی مینی اسپلیت دیلا برای نصب شدن بر روی دیوار طراحی شده است. عمده مواردی که در نمایندگی تعمیر اسپلیت بر تشخیص و رفع آنها تمرکز می شود، کاهش سرما، تولید باد گرم، نشتی آب یا گاز، خاموش شدن ناگهانی، روشن نشدن، صدا دادن و کار نکردن این دستگاه است. شما با زدن این دکمه میتوانید زمانی را برای خاموش یا روشن شدن دستگاه انتخاب کنید .

در اغلب سیستمهای تهویه موجود در بازار و البته مدلهای جدیدتر کولر گازی پنجره ای به منظور کاهش مصرف برق و بالا بردن عمر دستگاه از یک ترموستات برای ثابت نگه داشتن دما بهوسیله کنترل وضعیت روشن یا خاموش بودن کمپرسور استفاده میشود. داکت اسپلیت بوش 36000 یکی بهترین داکت اسپلیت های در بازارایران است که هم از نظر کیفییت و هم از نظر طول عمر قطعات و هم از نظر میزان مصرف انرژی دستگاه در بالاترین رده در بین همه برند های موجود قرار دارد . در پروژههای مختلفی از تمام مدلهای دستگاههای تهویه مطبوع استفاده کردهام که میتوانم با توجه به نوع پروژه و کاربری آن تجربیات کاربردی در اختیارتان قرار دهم. ما در ادامه، ضمن این که به این سوالات پاسخ می دهیم، موضوعات دیگری را نیز بیان خواهیم کرد. که در این راستا این افتخار نصیب ما شد که نمایندگی بیشتر شرکتهای بزرگ از جمله نمایندگی ایران رادیاتور، نمایندگی ال جی ، نمایندگی مینی چیلر ال جی و شرکتهای دیگر که در ذیل از آن ها نام خواهیم برد را اخذ نماییم.

یکی از مواردی که در یک کولر اهمیت فراوانی دارد کمپرسور و موتور ان است که در واقع قلب کولر به حساب می اید.کولرها با سه کمپرسور پیستونی ، روتاری و اسکرول ساخته میشود که در این میان کمپرسور های روتاری و اسکرول از بازده بالاتر و مصرف پایینتری برخوردار هستند.کمپرسور های پیستونی تنها در منطق بسیار گرم که سایر کولرها تاب گرمای ان را ندارند میتواند قابل استفاده باشد و در سایر مناطق به دلیل مصرف بالا و صدای زیاد صرفه ی اقتصادی ندارند. اگرچه تقریباً با قیمتی اندک پایین تر از انتخاب برتر پایونیر ، مقام اول ما را به خود اختصاص داد ، اما نتوانست با داشتن 22 عدد به همان تعداد از ویژگی های مثبت برسد ، از این رو تبدیل به دونده ما شد. اجنرال بله ژاپنیه اما تو تایوان زده میشه و چنرال 100% چینیه. اما آیا می دانید کویل گرمایشی داکت اسپلیت 24000 ال جی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین کولر گازی های بازار بندر گناوه در این لینک
خرید کولر گازی از هندیجان به راحتی و اینترنتی از این لینک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *