دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

کولرگازی اینورتردار بخریم یا معمولی

در این راهنمای خرید کولر گازی اطلاعاتی درباره کولر گازی ارائه داده ایم که با مدل های مختلف آشنا شوید و تفاوت های آنها را بررسی کرده ایم تا بتوانید با اطلاعات بیشتری مدل مناسب را انتخاب کنید. علاوه بر این اطلاعات، اگر مشتری نیاز به اطلاعات جامع تری نیز داشته باشد کارشناسان فنی مجموعه قسطی کلاب بهترین راهنمایی ها را در اختیار مشتریان خواهند گذاشت.قیمت کولر گازی در هندیجان در صورت نیاز به مشاهده انواع کولر گازی و اطلاع از قیمت خرید آن ها، کافیست روی لینک خرید کولر گازی از دیجی کالا بزنید. فیلترها قابلیت از بین بردن باکتری ها و ویروس ها، ذرات آلرژی زا و همچنین ذرات معلق در هوا را دارند. بدون تردید هنگام خرید کولر گازی با اعدادی چون 9000، 12000 یا بالاتر روبرو می شوید، این اعداد چه مفهومی دارند؟ کولرهای بدون گارانتی در بازار به وفور در بازار یافت می شوند. در بعضی مواقع هم کولرهای بدون گارانتی گاز خنک کننده شان تخلیه شده است و برای پر کردن آن نیز پرداخت جداگانه ای لازم است.

کولر گازی ال جی LG مدل Next Plus BV246STQ ، دارای یک پنل داخلی است که طراحی زیبایی داشته و وظیفهی وزش باد خنک را ایفا میکند. مثلا فروشنده ای می گوید پرتاب باد کولر 10 متر است. این نوع کولرها با پریز به برق خانه وصل شده و شروع به کار می کنند. مزایا: این نوع کولر نسبت به اسپیلت ها، قیمت پایین تری دارند و قدرت خنک کنندگی آنها زیاد است. 3-این واقعیت وجود دارد که در سیستم اسپلیت به دلیل اینکه دستگاه سردکن آن جدا از کمپرسور است این امکان را به تولیدکنندگان داده که کولر گازی هایی با قدرت بالاتر بسازند. کولر گازی ایران رادیاتور مدل IAC-24CHاز قدرت پرتاب باد را در متراژ طولانی در حدود 12 متر دارد و فضا را بهخوبی پوشش میدهد. راهنمای خرید کولر گازی : مورد دیگر برای راهنمایی خرید کولر گازی بی تی یو یا BTU یکای اندازه گیری ظرفیت کولر گازی است که نشان دهنده میزان سرمایش دستگاه در واحد زمان است و این به معنای آن نیست که دمای باد کولر خنک تر است بلکه میزان سرمایی که وارد محیط میکند بیشتر است. در نظر داشته باشید که اگر محل شما آفتابگیر است، ۱۰ درصد به میزان محاسبه خود بیفزایید یا به عکس اگر آفتابگیر نیست ۱۰ درصد بکاهید، اما در مورد آشپزخانه اگر قرار است کولر گازی آنجا کار کند، همان شرایط آفتابگیر را اعمال کنید، یعنی ۱۰ درصد بیشتر در نظر بگیرید.

با جوابگویی به این سوالات، نوع دستگاه و ظرفیت آن مشخص می شود، ولی در اینجا باید توجه داشته باشید اگر لوله کشی اسپلیت در واحد شما صورت گرفته باشد، شما می بایست با توجه به سایز لوله های مسی موجود دستگاه خود را انتخاب کنید، چون هر اسپلیت با توجه به برند و ظرفیت دارای سایز لوله متفاوتی می باشد که در صورت وجود مغایرت مشکلاتی را برای شما در پی خواهد داشت. کولر پنجره ای : کولرهای پنجره ای یکپارچه هستند و همانطور که از اسمشان مشخص است به سادگی و با سرعت در درون پنجره جای می گیرند و همچون اسپیلت ها نیازی به سوراخ کردن دیوار ندارند. EER میزان بهرهوری انرژي الکتریکی (Energy Efficiency Ratio) می باشد. این عملکرد دما را در مراحلی به میزان مناسب برای خواب تنظیم میکند تا تهویه هوا هنگام خواب به همان اندازه سخت کار نکند، ملایمتر و کم صداتر باشد. همچنین از جمله مزایایی که این کولرها دارند می توان به امکان تعبیه کویل آبگرم در یونیت داخلی و کم شدن تعداد کندانسور ها اشاره کرد.

اکثر کولرهای اسپیلت از نوع گرم و سرد هستند و می توانید در فصل سرما برای گرم کردن خانه نیز استفاده شود. کمپرسورهای روتاری نسبت به انواع دیگر کمپرسورها دارای مصرف برق و صدای کمتری است و در مجموع عملکرد مناسب تر و بهتری نسبت به نوع پیستونی دارد. بالاتر و اینورتر خوب باعث می شود یک دستگاه کولر بازدهی بهتری داشته باشد. همه این فیلتر ها را در بخش بالا بیان کردیم اما به دلیل اهمیت و سطح کاربرد آنها مجدد ذکر می کنیم که فیلتر پلاس مستر آیونایزر در کولرهای الجی باعث از بین رفتن ذرات ریز معلق در هوا، میکروبی و باکتریها و ذرات آلرژیزا میشود. پیشنهاد می شود قبل از خرید انواع کولرگازی همه موارد فوق را در نظر بگیرید و در طول سال از سرویس کولرگازی و اسپلیت خود غافل نشوید. در این روز های گرم تابستانی خرید کولر گازی اینورتر می تواند نقش مهمی در اقتصاد یک خانواده داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *