دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

کولرگازی گری 18000هزار گری مدلlomo لومو

کولرگازی ها انواع دارند که بستگی به محصل استفاده شما باید گزینه مناسب خود را پیدا کنید. کولر گازی اجنرال اینورتر با گاز خنک کننده R410a موجب می گردد موتور دستگاه بتواند با سرعت متغیر کار کرده و مصرف انرژی برق را تا میزان 73% کاهش دهد ، همچنین دارای فیلترهای یون بو زدایی و عصاره سیب می باشد که این فیلترها با استفاده ازاکسیداسیون وکاهش کولر گازی گناوه اثرات یون های تولید شده توسط سرامیک دارای ذرات بسیار ریز، ازطریق تجزیه شدید بوهای جذب شده ، عمل بوزدایی را انجام می دهد و ذرات ریزگرد و غبار، تخم غیر قابل مشاهده قارچ و جانوران ریزمضر، توسط الکتریسیته ساکن جذب فیلتر شده وبه وسیله عنصر اسید فنیک گرفته شده ازسیب ، از رشد بیشتر آنها جلوگیری کرده و در نتیجه این ذرات غیر فعال می شوند که با توجه به این ویژگی شما می توانید در خرید کولر گازی اجنرال اجنرال راحتی را به خانه خود ببرید. کولر پاناسونیک از مدار پیشرفته dc inverter بهره میبرد,یکی از مزیت های مدار اینورتر میتوان به استارت نخوردن کمپرسور اشاره کرد وقتی دکمه خاموش را فشار دهیم موتور به حالت خواب میرود و وقتی دوباره ان را روشن کنیم با دور موتور ارام شروع به حرکت کردن میکند و باعث صرفه جویی زیادی در مصرف برق میشود.

به لطف این فناوری نوآورانه و بینظیر، مصرفکنندگان میتوانند تا ۶۵ درصد بیشتر از مدلهای معمولی در مصرف انرژی صرفهجویی کرده و بدون نگرانی بابت قبض برق، از عملکرد فوقالعاده و قدرتمند موتور اینورتر لذت ببرند. البته به جز موارد بالا که اشاره شد، کولرهای گازی الجی از تنوع بالایی برخوردار هستند و تمامی افراد با نیازها و بودجههای مختلف میتوانند کولر گازی مناسبی برای خود انتخاب کنند. کمپرسور اینورتر پیشرفته کولرگازی ARTCOOL الجی که مخصوص مناطق گرم طراحیشده است، بدون کم کردن قدرت، مصرف انرژی را کم میکند. امروزه در ایران، کولر گازی اینورتر بوش، به عنوان یکی از قدرتمندترین و پرفروش ترین برندهای کولر گازی و اسپلیت شناخته می شود؛ دوام طولانی قطعات فنی و طول عمر بالای کمپرسور این محصول ، باعث شده که قیمت کولر گازی بوش نسبت به دیگر محصولات مشابه بالاتر باشد. در صورتی که افراد در هنگام خرید این دستگاه به مشخصات ان توجه کنند و این دستگاه متناسب با اقلیم اب و هوایی خود انتخاب کنند، نه تنها عمر کولرگازی خود را افزایش می دهند، بلکه باعث کاهش مصرف برق و هزینه های دستگاه هم می شوند.

گاز مبرد در کولر گازی بوش اینورتر ۳۲۰۰۰ گاز R410A می باشد و سرما سازتر از گاز کولرهایی است که از گاز مبرد R22 استفاده می کنند. دمای جوشش گاز R410A منفی ۵۲ درجه سانتی گراد است درحالی که دمای جوشش گاز R22 منفی ۴۱ درجه سانتی گراد می باشد. داکت اسپلیت گزینه بسیار خوبی در مکان های مختلفی است که به تهویه مطبوع نیاز باشد؛ مانند آپارتمان ها، اداره های مختلف، ساختمان های تجاری، بیمارستان ها و مدارس و دانشگاه ها که ایجاد هوا مناسب برای ساکنان آن اهمیت دارد. کمپرسور کولر گازی بوش اینورتر ۳۲۰۰۰ به نحوی طراحی شده است که هیچگاه دربازه زمانی کوتاه کامل خاموش نمیشود. برای خرید کولر نیاز است تا به نکات بسیاری توجه کنیم چرا که این وسیله از جمله وسایلی است که برق بسیاری مصرف می کند، بخصوص در فصل گرما این دستگاه یکی از پرمصرف ترین لوازم خانگی به حساب می اید.

تخفیف های متنوع را مرکز ما سالها برای مشتریان در نظر می گیرد و به صورت ماهانه تا ۴۰ درصد تخفیف برای انجام خدمات به مشتریانی که حداقل سه بار همکاری با ما کرده اند داده می شود. در واقع اولین اقدام شما باید تماس بامرکز خدمات نصب مجاز آنلاین سرویس ۲۴ بوش ، توسط شماره تلفن های درج شده روی کارت گارانتی، برای هماهنگی ارسال نصاب جهت انجام عملیاتنصب، بهره برداری و گارانتی دستگاه باشد. فروش انواع کولر گازی گناوه ای در بازار امین حضور با بهترین کیفیت و قیمت مناسب انجام می شود. محصولات مرجع تهویه بانه کولر بسته به برند، همگی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش در سراسر ایران هستند . پس از خرید کولر گازی بوش اینورتر ۳۲۰۰۰ ، با گارانتی آنلاین سرویس، به هیچ عنوان به بسته بندی آکبند دستگاه دست نزنید. در انتخاب کولر گازی با توجه به اینکه هزینه مصرفی انرژی روز به روز بالا می رود یکی از مهم ترین فاکتورهایی که همه در هنگام خرید کولر گازی به آن توجه می کنند کولر گازی های کم مصرف می باشد و شرکت های تولید کننده هم به اهمیت این موضوع بسیار واقف هستند و جدیدا تمام محصولات تولیدی خود را بر مبنای کم مصرف بودن تولید می نمایند در گذشته به دلیل مصرف زیاد انرژی توسطکولرهای گازی افراد کمی نسبت به خرید آن اقدام می کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *