دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

کولر گازی آمریکایی وایت وستینگ هاوس :: کولر گازی بانه

لوله مسی، لوله تخلیه و کابل های برق را با چسب به یکدیگر متصل کنید و از سوراخ دیوار رد کنید. کولرگازی جنرال گلد با یک پنل داخلی و کندانسور یا پنل بیرونی و به رنگ سفید و بسیار شیک به صورت اسپلیت دیواری طراحی شده است. حتی اگر خانه شما مناسب داشتن یک سیستم خنک کننده مرکزی نبود حتما آن را بپذیرید و سراغ گزینههای دیگر بروید. ابتدا باید سؤالات زیر قیمت کولر گازی در هندیجان را از خود بپرسید و به یک جواب کامل برسید. سیستمهای تهویه مطبوع اینورتر وستینگ هاوس ، مصرفی مناسب تر از قبل را برای کاهش نسبی هزینه نسبت به مدلهای قدیمی تر به مصرف کنندگان عرضه می نمایند. این رتبه بندی ها تعیین می کند که واحد AC چگونه کارآمد است و بنابراین به شما کمک می کند مقرون به صرفه بودن آن را از نظر هزینه های در حال اجرا استفاده کنید. زیرا به سرعت از گرمای محیط می کاهد.

به همین دلیل شناخت تمام ویژگی ها و مشخصات کولر های گازی تولید شده توسط گرین امری لازم و ضروری به شمار می رود. کولر گازی زانتی با گاز مبرد آر R410 و داشتن گرید انرژی b توانسته محبوبیت زیادی را در بین مصرف کنندگان به دست آورد. اما اگر در مناطق جنوبی زندگی میکنید، سیستم هایی با بهرهوری انرژی بالاتر بسیار در ذخیره مالی بهتر عمل خواهند کرد. سیم های ابی و قهوه ای با سطح مقطع قوی 2/5 یا 4 به ترمینال های اول و دوم که ترمینال های قدرت یا تغذیه پنل داخلی کولر گازی هستند متصل می شوند. همانطور که گفتیم این برند به دلیل کیفیت بسیار بالا و محبوبیت ویژه در بازار حرف اول را می زند. به دلیل جریان هوا از قسمت بالایی کولر گازی، محل قرار گیری ان باید حداقل 10 سانتی متر با سقف فاصله داشته باشد همچنین برای سردتر کردن هرچه بیشتر و سریع تر محیط ارتفاع آن نسبت به زمین باید 2 متر باشد.

در این ویدیو برخی از جزئیات در رابطه با شناخت کولر گازی زانتی شرح داده شده است. کولر گازی دیواری همانطور که از نامش پیداست، به صورت دیواری نصب می شود. هنگام ارزیابی برندهای مختلف کولر گازی چه خارجی و چه ایرانی، برای انتخاب بهترین کولر گازی متناسب با نیازهای خود، علاوه بر در نظر گرفتن شرایط محیطی که قرار است کولر خود را در آن نصب کنید، ویژگی هایی همچون بازدهی انرژی، کیفیت ساخت، قابلیط اطمینان، سهولت در استفاده و نگهداری، خدمات پس از فروش و گارانتی و البته قیمت نیز بسیار مهم هستند. کولر گازی با رینیت مزمن، فارنژیت، کوفتگی و سوزش گلو ارتباط دارد. وقتی کار به نصب کولر گازی میرسد، خیلی از افراد و حتی نصابها، تنها به پنل داخلی توجه میکنند و جاگیری مناسب و فضای مناسب نصب کمپرسور کولر گازی به طور کل فراموش میشود. پنل خارجی برای عملکرد بهتر به 30 سانتی متر فضای داخلی در اطرافش نیاز دارد همچنین از انتن رادیو یا تلویزیون باید حداقل 3 متر فاصله داشته باشد. معمولا در تهران هر فضای ۲۰ متری در اتاقی که آفتاب گیری زیادی دارد و دارای چندین پنجره است به ۱۸۰۰۰ بی تی یو سرمادهی نیاز دارد.

همچنین دارای ریموت کنترلی بسیار شیک با صفحه نمایشی روی دستگاه بوده که تنظیمات انجام شده ی میزان دما و حالت های گرمایش و سرمایش را نشان می دهد و به راحتی میزان دما و اطلاعات لازمه را در اختیارتان قرار می دهد. برای استفاده از خدمات مجموعه آی.پی امداد با شماره های ما در سراسر تهران تماس حاصل نمایید. قسمت قدرت یا منبع تغذیه پنل داخلی جریان بالا است به همین دلیل از کابل های با سطح مقطع قوی تر استفاده می شود و در قسمت فرمان دیتا و پالس سیگنال است از این رو کابل هایی با سطح مقطع پایین و ضعیف به کار می رود. زمانی که با استفاده از کمپرسور متوجه مشکل شدید، آی سی نیاز به تعویض خواهد داشت. از آنجایی که تمامی دستگاه ها و لوازم خانگی دارای جزئیات فنی می باشند کاربری که قصد خرید کولر گازی را دارد قطعاً بخشی از انتخاب خود را با توجه به مقایسه برندهای مختلف چه از نظر قیمت و از نظر کیفیت مورد ارزیابی قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *