دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

کولر گازی اسپلیت توشیبا 30000 – قیمت خرید در نمایندگی توشیبا بانه – ایران اسپلیت

با توجه به اینکه این کولرها با شدت و همواره در حال کار هستند خیلی زود فرسوده و خراب می شوند. از گذشته تا به حال روش ها و ابزارهای متفاوتی برای کاهش و خنک نمودن هوای گرم مورد استفاده قرار می گرفته است که از این جمله می توان به پنکه سقفی، پنکه های ایستاده، کولر آبی و کولر گازی اشاره نمود. چه دستگاههای گرمازایی در ساختمان قرار دارد؟ رنگ و جنس بدنه ساختمان در بخشی که نور آفتاب می تابد چیست؟ چه مقدار تابش نور مستقیم آفتاب به ساختمان می تابد؟ بنابراین به هنگام خرید کولر گازی به قابلیت های آن توجه نمایید. با توجه به متراژ منزل و میزان گرمای هوا، می توانید کولر گازی مناسب را خریداری نمایید. با توجه به گستردگی کشور ایران و تنوع بالای آب و هوای آن، بخش وسیعی از کشور دمای هوای بالا و گرمای فصل تابستان را تجربه می کنند.

اما کولرهای گازی امروزی با معکوس نمودن مکانیزم تولید سرما، قادرند گرما نیز تولید کنند و بدین صورت امکان استفاده از آن ها در هر دو فصل زمستان و تابستان میسر است. اسپیلت ها دارای ظاهر بسیار زیبا و کارایی فوق العاده می باشند و در فصل های سرد سال امکان گرم کردن فضا را نیز دارند. عمر این دستگاه ها بالاست، می توان به سرعت هوای سرد و گرم را در محل مورد نظر دریافت کرد. دما را تا حد مطلوب حدود ۲۵ تا ۲۷درجه قرار دهید .با توجه به راندمان بالای کولر گازی درصورتی که کولرگازی درست انتخاب شده باشد و دمای استفاده در حد مطلوب تعیین شده باشد معمولا اختلاف هزینه برق زیاد نخواهد بود . توجه داشته باشید که این محصول اندکی سنگین است و مصرف برق آن نیز از سایر مدلها کمی بیشتر است. این محصول شبیه اسپلیتهای معمولی است. این موضوع با تغییر در مدار و نحوه عملکرد کمپرسور محقق شده است. کولر گازی های اسپلیت در سرمای زمستان خانه های شما را با هزینه کمتر نسبت به وسایل گرمایشی مانند بخاری گرم میکنند. ضمنا در مصارف خانگی با توجه به محدودیت توانی تعیین شده نمی توان از تعداد زیاد کولر گازی همزمان استفاده کرد و استفاده بیش از حد موجب قطع فیوز خواهد شد.

با این حال می توان گفت تنها با خرید یک دستگاه هوای سرد و گرم مورد نیاز ساختمان فراهم خواهد شد که بسیار کاربردی است.برای کنترل وضعیت دمایی اتاق های مختلف با استفاده از نصب ترموستات دیواری می توان مانع هدر رفتن انرژی شد. تمام کولر گازی ها به صورت فقط سرد و یا بصورت سرو و گرم ساخته می شوند . کتاب تعمیرات کولرگازی به صورت کاملا رایگان در اختیار شما گذاشته می شود و تمامی منابع داخل کتاب به صورت کاملا حرفه ای جمع آوری شده است تا این کتاب تعمیرات با بالاترین کیفیت ممکن در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد. کولرهای گازی بسته به نوع آب و هوا در سه دسته کلی قرار می گیرند : گرمسیری، معتدل و سردسیری کسانی که تمام دقت لازم را در هنگام خرید کولر گازی دارند می توانند برق مصرفی خود را تا ده درصد کاهش دهند. کولرهای اسپیلت قیمت بیشتری در مقایسه با کولرهای پنجرهای دارند ؛ اما مصرف برق شان به مراتب کمتر است کولرهای اسپلیت از دو قسمت داخلی و بیرونی تشکیل شده اند که برای اتصال این تکه ها به یکدیگر ، که به هر کدام یک یونیت گفته میشود ، باید از لولههای مسی انتقال حرارت استفاده شود .

توجه: ما به تفاوت هزینه برق پرداختی با توجه به تصاعدی بودن تعرفه های برق ، به مراتب از مقادیر جدول فوق بیشتراست . به عنوان مثال می توان از یک یا چند کولر ۴۸۰۰۰ با چندین پنل استفاده کرد. انواع دیگر کولر گازی نیز وجود دارد که می توان به کولر گازی یک تکه یا پنجره ای، کولر گازی ایستاده، کولر گازی سقفی، کولر گازی داکتی یا کانالی و کولر گازی چند شعبه یا مولتی وی اشاره نمود که موارد آخر بیشتر استفاده صنعتی دارند و برای استفاده خانگی مناسب نیستند. بنابراین استفاده از وسیله ای بهینه و در عین حال موثر یکی از نیازهای ضروری به شمار می رود. زانتی یکی از تولید کنندگان مورد اعتماد در زمینه ساخت انواع کولرگازی و دلیل کیفیت ساخت بالا و امکانتی همچون اکولایزر و فیلتر ویتامین ٍ و رطوبت و گرد و غبار گیر می باشد که هر امکاناتی که برای رفاه و لذت بردن از یک هوا و دما مطلوب دارید را برای شما به ارمغان می آورد .

در بسیاری از خانه ها در هنگام ساخت لوله کشی های مورد نیاز از قبل نصب شده و کانالهای لازم برای اتصال به طور کامل وجود دارد . بنابراین به هنگام خرید توجه داشته باشید که کولر گازی مورد نظر، تناسب لازم را با محیط آب هوایی منزل شما داراست. گفتیم که کولر گازی اسپلیت توشیبا 30000 مناسب تمامی فصل های سال است که در این حالت ممکن است با گرد و خاک و یا رطوبت بسیاری در برخی از روزها مواجه شویم و کاری که این اسپلیت دیواری انجام می دهد این است که با یک سیستم تمیز کننده خودکار «Auto Cleaner» بخش هایی که لازم است را از هر گونه گرد و غبار و آلودگی تمیز می سازد و فضایی مناسب برای تنفس در اتاقتان پدید می آورد. تمامی اجزا و قطعات داخلی کولر گازی همانند یک سیستم به هم پیوسته عمل می کند. به عنوان مثال استان های شمالی دارای هوای حاره ای (شرجی) است در صورتی که سایر استان ها دارای هوای معتدل و گرم هستند. با توجه به افزایش کم سابقه قیمت ارز قیمت کولر گازی و اسپلیت نیز با افزایش روبه رو بوده است و حتی نمی توان قیمت ثابتی را برای این کالا در نظر گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *