دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

کولر گازی ال جی DUALCOOL ؛ کولری سبز برای مردم جنوب ایران

الجی DUALCOOL با طراحی باریک و دقیقش به شیوهای ماهرانه بین شکل و عملکرد تعادل برقرار کرده و با هر دکوراسیون داخلی کاملاً هماهنگ است و در نهایت انعطافپذیری در نصب را بیشتر میکند. به عنوان مثل فناوریهایی مثل دستیار صوتی الجی میتواند قابلیتهای متنوعی برای کنترل هوشمند دیگر لوازمخانگی و میزان مصرف آنها در اختیار کاربر بگذارد. مهمتر از کولر گازی هندیجان انرژیهای تجدیدپذیر و پاک، لوازمخانگی کممصرف و یا همان «سبز» هستند. در داکت اسپلیت ها از جریان گاز به عنوان منبع انرژی استفاده می شود در صورتیکه در کولر گازی های دیواری از جریان برق به عنوان منبع انرژی استفاده می گردد. یکی دیگر از مشخصات داکت اسپلیت کن مدل CAN-DUCT-B-60 مجهز بودن به کمپرسور روتاری است. به غیر از تقسیم بندی های ذکر شده، حتی محافظ ها را بر اساس تعداد پریز موجود بر روی آن دسته بندی می کنند. داکت اسپلیت ها در مقایسه با سایر سیستم ها ( مینی چیلر و فن کویل و …) در حدود ۳۰ درصد هزینه اولیه کمتر در اجرا و راه اندازی دارند . یکی از مهم ترین مشخصات داکت اسپلیت کن مدل CAN-DUCT-B-60 دارا بودن گارانتی معتبر است . از قابلیت های مهم این فیلتر علاوه بر جذب بالای گرد و غبار، قابلیت شست و شوی این محصول است .

قبل از خرید AC باید مشخص کنید که دقیقاً چقدر هوای خنک یا گرمای اتاق نیاز دارد تا AC به طور مؤثر کار کند تا فضای شما خیلی سرد یا بیش از حد گرم نشود. داکت اسپلیت کن ۶۰۰۰۰ گرید B با دارا بودن فیلتر پلیمری جریان هوای ورودی به محیط را تصفیه می کند. از آنجایی که دریچه های مکش هوای مورد استفاده در داکت اسپلیت مدل CAN-DUCT-B-60 قابلیت تعویض دارند ، می توان به راحتی در صورت بروز مشکل غیر قابل پیش بینی شده دریچه ها را تعویض نمود . مینی کولر آبی USB برق ورودی ولت mA DC توان مصرفی W نوع موتور … مرکز فروش انواع پنکه پارس خزر آلونی مدیا فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی. در این محصول موتور Dual Inverter به گونهای طراحی شده است تا با توجه به میزان دمای هوای اتاق، قدرت موتور را تنظیم کرده و درنهایت باعث میشود هزینه کمتری بابت مصرف انرژی بپردازید.

این طراحی خاص توانسته صدای موتور اینورتر دوگانه را کاهش داده و بدون آنکه متوجه روشن بودن آن شوید، به کار خود ادامه دهد. علاوه بر این محصول جدید، دیگر لوازمخانگی ال جی نیز از فناوری موتور اینورتر استفاده کرده و بالاترین درجه مصرف انرژی را دریافت کردهاند. کولرگازی DUALCOOL قدرتمند این شرکت میتواند به کمک موتور اینورتر مخصوص مناطق گرم، حتی در دمای ۶۵ درجه نیز کار کرده و خنکترین هوای ممکن را در اختیار مصرفکننده قرار دهد. کولر گازی پنجره ای مانند سیستم پکیج بوده و تمام قطعات آن در یک محفظه قرار گرفته اند همان گونه که در شکل می بینید نصب این کولرها باید به گونه ای باشد که کندانسور به سمت بیرون باشد و قسمت اواپراتور کولر گازی پنجره ای به سمت داخل باشد هوای داخل توسط شبکه ی جلوی کولر گازی بصورت دائمی مکیده می شود و با عبور از کویل اواپراتور خنک می گردد همچنین جلوی کولر اهرمی وجود دارد که با حرکت دادن آن دریچه کوچکی بین اواپراتور و کندانسور باز می شود و در این حالت مقداری از هوای تازه به داخل وارد می شود و در این سیستم نیز گرما از سیستم داخل گرفته شده وبه محیط بیرون انتقال پیدا میکند.از جمله مشکلات کولرهای گازی پنجره ای مسایل ظاهری نصب و سر وصدای زیاد کمپرسور به دلیل مجاورت کمپرسور با محیط تحت تهویه مطبوع میباشد.

از جمله تکنولوژیهایی که میتوانید در دستگاههای سرمایشی سامسونگ آن را تجربه کنید، قابلیت اتصال دستگاههای تهویۀ مطبوع به گوشی تلفن همراه و کنترل دستگاه به کمک برنامههای اپلیکیشنی است. همچنین این داکت ها از قابلیت تنظیم دمای دلخواه برخوردار می باشند. داکت اسپلیت کن دارای عملکرد گرمایشی پر قدرت و قدرت پرتاب باد بالا است. 1. آلودگی هوای موجود در محیط را کم میکند چراکه دارای فیلتر ضد آلرژی میباشد. کندانسور بخشی از سیستم کولر گازی است که وظیفه انتقال گرمای مبرد درون لوله ها به هوای محیط بیرونی را دارد و موجب خنک شدن مبرد درون لوله ها می گردد. در روزهای خیلی گرم و خیلی سرد استفاده نمودن از داکت اسپلیت کن مدل CAN-DUCT-B-60 مناسب تر به نظر می رسد زیرا این سیستم ها دارای کارکرد بالاتر و مفیدتر در قیاس با اسپلیت دیواری و رادیاتور هستند. در داکت اسپلیت ها به جای استفاده نمودن از پنل های دیواری متعدد در یک واحد، از یک هواساز مرکزی استفاده می گردد. داکت اسپلیت کن ۶۰۰۰۰ گرید B مدل CAN-DUCT-B-60 یکی از محصولات سرمایشی شرکت بزرگ کناست که توانایی عملکرد سرمایشی و گرمایشی را دارد. اولین دلیل برای تفاوت قیمت در هر دستگاه الکترونیکی ، تبلیغات گسترده بعضی شرکت هاست .

داکت اسپلیت هایسنس از دیگر برندهای مطرح و محبوب داکت اسپلیت در ایران است و دلیل آن استفاده از آن در تمامی نقاط ایران با هر شرایط آب و هوایی است . داکت اسپلیت مدل CAN-DUCT-B-60با دارا بودن پنل کنترل مجزا قابلیت کنترل هوای سرد و گرم در داکت اسپلیت را بسیار آسان نموده است . داکت اسپلیت کن ۶۰۰۰۰ گرید B مدل CAN-DUCT-B-60 با دارا بودن کمپرسور روتاری و گاز مبرد R22 ، مناسب استفاده در مناطق گرمسیری است. داکت اسپلیت کن مدل CAN-DUCT-B-60 با دارا بودن ظرفیت ۶۰۰۰۰ بی تی یو بر ساعت مناسب استفاده در مکان هایی به مساحت ۱۲۵ تا ۱۷۰ متر مربع است . کمپرسور روتاری مورد استفاده در این داکت اسپلیت دارای ابعاد کوچکتر و عملکرد مناسب است و به مقدار زیادی در مصرف انرژی موثر است . این لوازمخانگی به تازگی وارد مرحله جدیدی شدند و میتوانند قابلیتهای بیشتری در راستای مصرف انرژی کمتر در اختیار شما بگذارند. امری که نشان میدهد ال جی به تعهد خود برای تولید لوازمخانگی فوق پیشرفته و کممصرف وفادار بوده و توانسته بیشترین کارایی را در قبال کمترین هزینه مصرفی در اختیار کاربران فهیم خود قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *