دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

کولر گازی برای آب و هوای محلی

آب و هوای محلی. بسیاری از مردم مناطق کویری برای رفع گرمای تابستان از بادگیرها و کانال های تهویه سنتی استفاده می کردند، و بدین وسیله بادهای گرم را به درون کانال ها هدایت کرده، و با گذر دادن آن از حوضچه های آب دمای مطبوعی را برای ساختمان خود فراهم می کردند. برای هر مترمربع یک اتاق مسکونی در آبوهوای معتدل مانند شهر مشهد حدود ۴۰۰ BTU و برای یک واحد تجاری حدود ۱۰۰۰ BTU نیاز است؛ اما در آب هوای گرم و مرطوب مانند شهرهای جنوبی برای یک متر از یک اتاق آپارتمانی حدود ۸۰۰ BTU و برای یک متر واحد تجاری ۱۲۰۰ BTU لازم خواهد بود. کولرگازی همچنین برای شهرهای آلوده و مکان هایی که گرد و غبار در آنها زیاد است کاربرد مناسبی دارد. به همین دلیل استفاده از این کولرها در مکان هایی مثل آپارتمان ها و محیط های اداری که در آنها مدیریت فضا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، کاربرد دارد. با توجه به این معیارها، انتخاب یک برند کار سختی نخواهد بود.

در داخل پخش کننده ی ماده ی مبرد بصورت مساوی برای تمام مسیر ها تقسیم شده و پس از جذب گرمای فضا نهایتا در قسمت انتهای کویل به وسیله ی یک عدد جمع کننده یا کلکتور گاز مبرد جمع شده و به سمت کمپرسور هدایت می شود. همچنین یادتان باشد در هنگام فعالیت کولر گازی، پنجره های باز را ببندید، چرا که در این حالت هوای گرم وارد محیط داخل منزل شده و بخش عمده ای از توان کولر گازی برای خنک کردن این هوا شده و در نتیجه کمپرسور دچار خرابی و فرسودگی می شود. بخش داخلی این کولرها، هوای سرد تولید شده توسط کمپرسور را در فضای داخل منتشر میکند. تاسیسات برودتی سهمی حدود ۲۶ درصد از کل مصرف برق بخش خانگی را به خود اختصاص می دهند. ایران کشوری چهار فصل است و تقریبا بیش از نود درصد مردم ایران گرمای سوزان تابستان را تجربه می کنند. شکل مثلث در لوگوی کمپانی دایکین نشان دهنده یکپارچه گی سه رشته مکانیک،شیمی و الکترونیک است.رنگ آبی آن نشان دهنده تاکید دایکین بر ذکاوت و تیز هوشی و رنگ سیاه نمایانگر قدرت و حس حضور مقتدرانه و ثبات است.

معنای لوگوی کمپانی تهویه مطبوع دایکین چیست؟ درسال ۱۹۸۰ کمپانی Fujitsu General بخشی از کار تولید سیستم های تهویه مطبوع خود را به کارخانه تاسیس شده در تایلند منتقل نمود. شرکت تهویه مطبوع دایکین یک شرکت زاپنی می باشد که تولیدات آن بخشی در ژاپن و بیشتر آن در آسیای جنوب شرقی تولید می گردد. شرکت اجنرال ژاپن زیر مجموعه شرکت فوجیتسو است که در صنعت تهویه مطبوع فعال بوده و یکی از بزرگترین تولید کنندگان کولر گازی است. کولر گازی و یا اسپلیت مزایای زیادی نسبت به سایر روش های خنک کننده دارند .یکی از مزایای بارز آن عملکرد بی صدا سیستم تهویه مطبوع اسپلیت است. نکته: یکی از لوکس ترین ، مناسب ترین و به صرفه ترین روش های گرمایشی محیط، استفاده از داکت اسپلیت در کنار سیستم گرمایش از کف می باشد. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در این مقاله به بررسی روش خرید کولر گازی و لوازم خانگی از یکی از واردکنندگان با قیمت مناسب میپردازیم.

برای مشاهده قیمت کولر گازی 30000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 24000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 18000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید
برای مشاهده قیمت کولر گازی 12000 بندر گناوه اینجا کلیک کنید

عموماً این مورد را با معیار متر مشخص میکنند. با استفاده از این برد مصرف برق به گفته کارشناسان تا 70 درصد کاهش پیدا می کند. توان سرمایشی یا گرمایشی کولر گازی توسط گاز تولید می شود در کولری گازی های امروزه بیشتر ار گازهای R22 .R410 استفاده می شود در این مدل گاز R22به کار رفته است گاز R22 یکی از گاز های رایج در کشور ما است و در نتیجه در صورت خالی بودن به راحتی می توان مخزن را شارژ کرد جدا از گاز R22 نسبت به نوع دیگر یعنی گاز R410 توانایی سرمایشی بیشتری را ارائه می دهد . جهت خرید داکت اسپلیت دایکین از تماس با ما دریغ نفرمائید. داکت اسپلیت چگونه کار می کند؟ به دلیل برخورد نکردن باد مستقیم (چه سرد و چه گرم) با افراد، آسایش بیشتری را فراهم می کنند. در روزهای خیلی گرم و یا خیلی سرد، داکت اسپلیت ها کارایی بهتری نسبت به سیستم های مشابه دیگر دارند. کولرگازی یکی از راه های خنک کردن منزل یا محیط کار در فصول گرم سال از جمله فصل تابستان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *