دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

کولر گازی گری مدل Q/2 MATIC-H09H1

به منظور بررسی مشخصات یک داکت اسپلیت خوب بهتر است در ابتدا نگاهی به عملکرد این سیستم ها داشته باشیم. همین که بتواند خنک کند، برق مصرفی کمی داشته باشد و ظاهرش هم خوب بهنظر برسد، برایم کافیست! کولر گازی گری مدل Q/2 MATIC-H09H1 ،برند گری GREE که یکی از معتبرترین برند های موجود در بازار است که در زمینه تولید و ارائه کولر گازی اسپلیت دز ظرفیت های مختلف فعالیت میکند.همانطور که میدانید کولر گازی از دستگاه های تهویه مطبوعی است که چه در فصل گرما و چه در فصل سرما از آن استفاده میشود.اسپلیت های گری را میتوان در لیست بهترین دستگاه های سرمایشی و گرمایشی قرار داد چرا که سهم عمده ای از فروش بازار را به خود گرفته است. کولرگازی های هوشمند سامسونگ همه این ویژگی های را یکجا در اختیار شما قرار می دهند. برای بهره مندی از تعمیرات کولر گازی سامسونگ با شماره تلفن های نمایندگی تعمیرات سامسونگ که در بالای صفحه درج شده تماس بگیرید. AR25MSFHE را باید جزو قدرتمندترین کولرهای گازی سامسونگ بدانیم که دو منظوره (گرمایشی و سرمایشی) است.

حال مشکلات بالا که در کولرهای گازی (به خاطر استفاده از موتورهای یونیورسال وDC) حل شده است بر سر راه استفاده از کولرهای آبی قرار دارد. به عنوان نمونه یک نفر در صورتی که کولر را بر روی دور تند قرار بدهد و بخوابد، احساس سرما می کند و اگر بر روی دور کند بگذارد، احساس گرما می کند. برای پیشگیری از ریزش آب، معمولا به لوله گفته شده شیلنگی وصل می شود و با گذاشتن آن بر روی سطح زمین از پراکنده شدن ذره های آب در اطراف پیشگیری می شود. 5- زیاد شدن عمر قطعه های مکانیکی. هر چه مجرای کانال کشی کولرهای آبی پر پیچ و خم و طولانی تر باشد، افت فشار هوا در مجرای کانال زیاد شده و جبران آن نیز به انرژی زیادی نیاز دارد، پس باید در کوتاه ترین مجرای کانال کشی در نظر گرفته شود. کولرهای گازی دارای برتری های خیلی زیادی است که استفاده از آن را برای همه مردم میسر ساخته است اما قیمت تقریبا ً بالای آن باعث شده است که اشخاص زیادی به استفاده از کولر های آبی رو بیاورند.

در گذشته به خاطر محاسبات دستی و سنتی قبل از نصب داکت اسپلیت ، وقت زیادی صرف می شد و مهم تر از آن ، کنترلی روی عملکرد سیستم بعد از راه اندازی آن ممکن نبود . البته ما بررسی این نوع کولر گازی را در این مقاله نگنجانده ایم و بیشتر روی کولر گازی های دیواری یا همان اسپیلت تمرکز داریم. در شرایطی که متاسفانه شاهد مونتاژ محافظ های الکتریکی بی کیفیت در بازار هستیم، وجود علامت استاندارد ایران و اروپا بر روی محافظ ضامن کیفیت بالا، عملکرد مناسب و محافظت عالی دستگاه است. برای پیشگیری از این ایراد ترتیبی گرفته شده است که در صورت ظاهر شدن وضعیت بالا، آب به بیرون از کولر هدایت شود. بد نیست نکته هایی را که در ادامه بیان می کنیم، برای استفاده هرچه بهتر از کولر گازی به یاد داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره درباره انواع کولر گازی ها با نمایندگی تعمیرات ال جی در ارتباط باشید. تعمیرات کولر گازی ال جی برای سرویس های دوره ای در خدمت شماست.

ولی قیمت مناسب و سرمایش عالی کولر های آبی باعث شده است که تقریباً %82 از افراد از کولرهای آبی به عنوان وسیله سرما ساز استفاده کنند. از پرمصرف ترین وسیله های برودتی و سرما زا برای اماکن مسکونی و تجاری می توان به کولر ها اشاره کرد. کلیه بخش های پردازنده این سیستم به وسیله یک مینی قلب (PLC) کنترل می شود. این دو واحد یونیت یا کانال داخلی است که محل تعبیه آن درون سقف کاذب محل مورد نظر است و بخش خارجی آن در فضای آزاد مانند بالکن، پشت بام و یا حیاط قرار می گیرد. گرچه برای هرکس تداعی بخش میزان خنککنندگی است ولی این عدد از کجا به دست میآید. پس اگر فضای کوچکی دارید، بهترین گزینه برای شما کولرهای گازی اسپلیت است. موقع استفاده از کولر، دقت کنید ظرفیت کولر باید متناسب با فضای مورد استفاده و شرایط آب و هوایی (از لحاظ دما و رطوبت) محل، انتخاب شود. با تنظیمات خودکار دما به وسیله این دستگاه، مصرف آب کولرهای آبی به شدت کم می شود.

کولر گازی کوچک و ارزان می خواهید اینجا کلیک کنید؟
می خواهید از بندرگچین کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از بندر دیلم کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از عسلویه کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از کنگان کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید
می خواهید از نخل تقی کولر گازی بخرید؟اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *