دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

یونیت خارجی کولر گازی دیواری – سینا تکنیک – ایمن فن سینا

از دید بسیاری از متخصصان ، این دکمه اصلی ترین دکمه موجود بر روی ریموت کنترل کولر گازی است. بسیاری از کاربران کولرهای گازی آگاهی کاملی نسبت به ریموت کنترل آن ندارند و دائما در مورد دکمه های مختلف روی آن سوال می پرسند . حالت هیت یا گرما معمولا با شکل خورشید نشان داده می شود. این حالت که معمولا با شکل یک گلوله برف نمایش داده می شود ، قیمت کولر گازی در هندیجان بهترین گزینه برای فصل تابستان بوده و با فعال کردن آن شما میتوانید از سرمایش کولر لذت ببرید. انتخاب این حالت منجر به قرار گرفتن کولر گازی در حالت اتوماتیک می شود و با تعیین دمای کولر همیشه دمای کولر گازی را در دمای دلخواه شما قرار میدهد. متاسفانه گاهی اوقات بدلیل دستکاری کودکان ریموت کنترل کولر گازی قفل میشود و نیاز به آموزش برای بازکردن قفل کولر گازی داریم. در خازن های سه پایه کولر گازی علاوه بر این که یک قسمت داریم به نام c و یک قسمت داریم با نام Herm و یک قسمت داریم به اسم فن (Fan) وقتی روی مشخصات خازن را می خوانیم مثلا نوشته 30/5 میکروفاراد این بدان معنی می باشد که خازن مورد نظر 30 میکروفاراد است و قسمت فنش 5 میکروفاراد می باشد این قسمت فن (پایه سوم) برای راه اندازی فن می باشد.

در واقع چند هزار بودن یک کولر برای فضایی که داریم را مشخص کنیم . Wall Mounted یا همان اسپلیت دیوار در واقع همان کولر گازی اسپلیت می باشد که اپراتور آن مخصوص نصب روی دیوار طراحی گردیده است. BTU در واقع واحد کار فیزیکی و معادل 1055 ژول است. این شکل محیط در انتخاب کولر گازی، تاثیر مستقیم داشته و میتواند عدد btu را تغییر دهد. در اصل این کندانسور است که گرمای جذب شده از محیط داخل اتاق را به محیط بیرون منتقل میکند. کارشناسان فروشگاه اینترنتی یکنام در این مقاله قصد دارند به صورت مفصل و کامل همه دکمه های موجود بر روی ریموت کنترل را بررسی نمایند. باید بدانید که خراب شدن پاور باعث صدمه خوردن مادربرد اصلی شده و موجب سوختن برخی از قطعات موجود بر روی مادربرد می گردد، که گاها قابل تعمیر هم نیستند و باید تعویض شوند. بنابراین به دلیل تنوع بسیار بالای این ریموت کنترلها فقط به بررسی یکی از این ریموت کنترل ها می پردازیم که با آشنایی با آن قطعا قادر به کار کردن با تمامی مدلها خواهید بود . با داشتن اطلاعات و آگاهی مناسب نسبت به ریموت کنترل کولر گازی می توانید از امکانات مختلف کولر گازی خود بهره مند شوید و همچنین قادرید بهترین کارایی و بهینه ترین حالت را انتخاب نمایید .

غالباً درجه حرارت مورد نظر به طور خودکار در طول شب افزایش می یابد تا شما از یخبندان سرد نشوید. دلیل این توصیه نیز آن است که دمای تعادل بدن انسان در این بازه قرار می گیرد و در این دما نه بدن شما عرق میکند نه سرد می گردد. از این حالت بیشتر در مناطق معتدل مرطوب یا مناطقی که دارای هوای شرجی است ، استفاده می شود. 1 -لوله مسی با ضخامت مناسب دستگاه 2 -ابزار کاربردی: لوله بر ، دستگاه هلال کن(پرچ) ، سمباده برای پلیسه گیری ، آچار وزنی 3 -کابل (نسبت به متراژ لوله 5 تا 6 متر بیشتر در نظر بگیرید) مراحل بریدن لوله در نصب کولر گازی: در ابتدا به یک دستگاه لوله بر نیاز دارید. اسپلیت دو بخش دارد، و یک بخش آن بهراحتی در خانه نصب میشود و بخش دیگر آن در بیرون از منزل قرار میگیرد. پس چه تفاوتی بین این دو نوع کولر گازی می تواند باشد با توجه به اینکه هر دو آ انرژی (A) هستند! This article was written by GSA Content Generator Demoversion.

کمپرسور روتاری در جاهایی که حجم فشار و هوا بالا می باشد به جای کمپرسور پیستونی مورد استفاده قرار می گیرد . از این دکمه برای کم یا زیاد کردن درجه حرارت هوا استفاده می شود . اکثر متخصصان توصیه می کنند که دما روی ۲۲ درجه تا ۲۵ درجه تنظیم شود . این حالت به این معنا است که موتور کولر خاموش شده و تنها فن داخلی مشغول به کار خواهد بود . در سیستم مرکزی می توان یک چیلر جذبی نیز ایجاد کرد، از جمله گرمازدایی، به عنوان مثال از یک موتور CHP، اما اغلب در کنار چیلرهای مکانیکی استفاده می شود. در بخش بعدی بایستی که محاسبات موتور دستگاه را انجام دهیم. به فرض اینکه آلومینیومی هم باشند این آلیاژهای آلومینیومی با مواد ضد زنگ پوشیده شده است (مهم نیست که آیا یک نام تجاری به آن اشاره می کند یا خیر، به طور پیش فرض توسط همه تولید کنندگان انجام می شود) و گفته شده است که از همان نوع آلیاژی است که در رادیاتور ماشین استفاده می شود.

بهترین شرایط استفاده از این حالت در مکانی است که شما برای مدت طولانی در آنجا حضور ندارید و می خواهید کولر گازی خود دما را در سرما و گرما تنظیم نماید. کولر گازی صدا میدهد علت چیست؟ در مطالب قبلی با آموزش خرید کولر گازی همراه شما بودیم و پس از آن با ریست کردن کولر گازی آشنا شدیم، اما یکی از اجزای اصلی این محصول ریموت کنترل آن است که کاربرد زیادی دارد، ولی به دلیل زیاد بودن دکمه های روی کنترل، اکثر کاربران برای کار کردن با آن دچار مشکل می شوند. با فشردن این دکمه ، کولر در حالت و تنظیماتی که در آخرین بار خاموش شده است ، روشن می گردد. قیمت داکت اسپلیت با توجه به کیفیت و ظرفیت دستگاه ها متغیر میباشد،هرچند قیمت بالا همیشه به معنای کیفیت بالا نمی باشد. علاوهبر اینکه خرابی برد کولر گازی و کمپرسور از مهمترین دلایل خنک نکردن کولر گازی هستند، خرابی کندانسور این دستگاه نیز یکی دیگر از دلایلی است که موجب میشود اسپلیت باد گرم بدهد. نشانه یا تصویر هر یک از این ۴ حالت بسته به نوع کولر یا روی ریموت کنترل کولر گازی یا روی صفحهنمایش پنل داخلی نمایش داده میشود . این نمایش باعث می شود تا شما بدانید که کولر گازی در چه شرایطی در حال کار است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *