دسته‌ها
آموزش های مربوط به کولر

7 نکته کلیدی در مورد نحوه انتخاب کولر گازی و اسپلیت

در حالت دوم علاوه بر تأمین گرما و سرما مورد نیاز ، تأمین هوای تازه را نیز به عهده دارد. با توجه به تخصص شرکت سبز ، این مارک همیشه در بین مارک های برجسته تهویه مطبوع است. پروب های اهم متر را به دو انتهای پایه های واریستور وصل کنید تا از سالم بودن واریستور اطمینان حاصل کنید. پانل خارجی برای عملکرد بهتر به 30 سانتی متر فضای داخلی اطراف خود احتیاج دارد. همچنین باید حداقل 3 متر از آنتن رادیو یا تلویزیون فاصله داشته باشد. راهنمای دیگر خرید کولر گازی اسپلیت توجه به پنل آن است. خنک کننده های عمومی zh با ظرفیت 9000 تا 30000 دارای یک دیجیتال مخفی هستند ، یعنی وقتی روشن می شود ، یک لامپ LED در وسط صفحه کولر ظاهر می شود که به راحتی قابل مشاهده است و ظاهر جذاب و زیبایی بیشتری به تابلو با مطالعه مشخصات فنی زیر و تصاویر رادیاتور داکت اسپلیت ایران رادیاتور با ضمانت اصلی و اطلاعات فروش و مناسبترین قیمت نمایندگی رادیاتور داکت اسپلیت ایران رادیاتور و خرید اینترنتی در دو نوع سقف و دیواری با توجه به شرایط کارکرد گرمسیری و معتدل و مبرد R410 و R22 در ظرفیت های 18000 تا 60،000 دسته انرژی A و B به طور معمول و کمپرسور اینورتر ، روتاری و اسکرول.

اگر از ظرفیت سایت نصب بیشتر باشد ، انرژی مصرف می کند. سلام ادمین عزیز ، من محمد اهل آبوان هستم و دما 59 درجه است. می خواستم از آب و هوای جنوب بپرسم ، که بسیار گرم است ، برای یک محیط 50 متری چند هزار کولر Evil می توانم فراهم کنم ، آیا این می تواند اصلاً این محیط را خنک کند؟ در این سیستم گرمایشی ، فن گرمای مورد نیاز رادیاتور متصل به لوله آب گرم را تأمین می کند. که به سه دسته تقسیم می شوند: چیلرهای تک اثر با تغذیه بخار ، تک اثر با تغذیه آب گرم (دمای بالاتر از 100 درجه سانتیگراد) و تک اثر با تغذیه آب گرم (دمای زیر 100 درجه سانتیگراد) ، که به طور مشابه کار می کنند و همه حداقل آنها تولید کننده گرما هستند. در این حالت ، مقدار خنک کننده و گرمایش توسط ترموستات استفاده شده در فن کوئل با روشن و خاموش شدن فن تنظیم می شود. 4- در مدار آب گرم آب گرم ذخیره ای وجود ندارد. با خاموش شدن مشعل آبگرم آب گرم وجود ندارد. سیستم های پکیج برای کنترل قدرت چرخش هوا توسط فن دارای یک تا سه دستور جداگانه هستند که به تک چرخش و سه چرخش معروف هستند. سیستم های بسته بندی با توجه به ظرفیت سرمایش / گرمایش مورد نیاز به دو دسته سبک (تک مرحله ای) و سنگین (دو مرحله ای) تقسیم می شوند.

ال جی با استفاده از فن آوری های پیشرفته و همچنین نوآوری های گسترده در انواع محصولات ، یکی از پیشگامان تولیدکننده لوازم خانگی از جمله کولر (تهویه هوا) در جهان است. بنابراین اگر در خرید این محصول شک دارید و هنوز جوابی برای سوالات خود پیدا نکرده اید ، در این صورت شما را با تهویه مطبوع بهترین مارک های جهان آشنا می کنیم تا از آفتاب و گرمای تابستان لذت ببرید و همچنین در زمستان روزهای گرم را تجربه کنید . بخار آب موجود در کندانسور ، که دارای فشار 1/0 اتمسفر است ، مایع می شود ، سپس در کولر ، که مجدداً با فشار 0.01 اتمسفر به بخار تبدیل می شود و آب برای تبخیر ، گرمای نهان خود را از محیط خنک کننده می گیرد و باعث خنک شدن آن می شود. سپس بخار آب تولید شده در خنک کننده به جاذب منتقل شده و این چرخه تکرار می شود. در سیستم های ترکیبی ، می توان از هر دو روش گرمایش سیم پیچ آب گرم و پمپ حرارتی به تناوب و به صلاحدید کاربر استفاده کرد.

یکی از مزایای این روش کاهش هزینه های مربوط به سیستم تهویه مطبوع مرکزی و لوازم جانبی مربوطه است و کمبود فیلتراسیون هوای تازه از معایب این روش است. در واقع ، سیستم کنترل بر عملکرد فن ها تأثیر می گذارد و در مواردی که مقدار هوای خروجی کم است ، و در مواردی که مثلاً در یک اتاق کوچک ، هوای خروجی از مجرای هوا خیلی سرد است تا سرد شود ، آن را افزایش می دهد. آی تی. کاهش می دهد. علاوه بر دو نوع ذکر شده ، برخی از بسته ها توانایی تغییر سرعت چرخش فن را به طور مداوم دارند که این امر به یک خروجی کم نور با ولتاژ ثابت نیاز دارد. در واحد داخلی ، تبادل گرما بین هوای داخلی و گاز مبرد با کمک یک یا چند فن که با فشار به سمت سیم پیچ ، هوای داخل اتاق را منفجر می کنند ، با سرعت بالا انجام می شود. چیلرهای جذبی ، برخلاف چیلرهای تراکمی ، به جای کمپرسور از جاذب (ژنراتور) و یک مولد گرما (ژنراتور) استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *